sogan kürü kullananlar

naptın asyacan gittin geldin mi? ne zmn belli olacakmış sonuç?
KIZLAR, bişey sormam lazım, eşime diyorum birkaç gündür o da artık dedi kızlara sor bakalım :KK1: ben de bi danışayım dedim..
bnm adetlerim prolaktin düşürüldüktan sonra, yani dostineks içtikten sonra, yani mart ayından bu yana düzene girmişti saat gibi tıkır tıkır..
sanırım korktuğum başıma geldi ve yine yükseldi bu meret :KK43: özetle, bnm belirtilerim çoook erken başlar ve çoook belirgin olur. bi adet biter, 1 hafta rahat eder temiz temiz gezerim, derken hemen gelen ayın sendromları başlayıverir.. yumurtlamadan bir iki gün önce başlar yani ağrım sızım falan.. 15. gün yımırta testi silik çıktı. şimdi adetimin 18. günü ve çok ilginç olarak hiiiç bir şikayetim yok, ilk göğüste başlar ağrılarım elliyorum yokluyorum bastıra bastıra kendi canımı yakıyom artık resmen yok ağrı mağrı :KK50:
bi de şöyle bi ihtimal: adetin 4-5-6 günleri geziye yollamıştı ya eşim beni, oralarda çok üşümüştüm, hatta buz gibi gece taşa oturmuştum 15 dakika kadar, soğuk yediğimi hissedince kalktım .. onunla bir ilgisi olabilir mi?
ya da belki bu ay henüz yımırtlamamış olabilir miyim?
belki de yımırtlamayacağım bu ay, ha? olabilir mi? çalışmalar boşuna mıydı :KK14: geçen ayki hsg'den sonra bu ay boşa mı gitti..
kafamda deli sorular, lütfen bi akıl verin..

Folikcim gec yumurtlıcak olabılırsın belkide ovu testı yapmıyormuydun sen önceki ay? yükselmemiştir prolaktin yaa strese girip hoplatma hormonlarını :KK70: canım belkide hsgden sonra vücut normal sekilde normal zamanda göstericek belirtilerini anormal olan erkenden baslamasıymıs zaten.

Folikcim gec yumurtlıcak olabılırsın belkide ovu testı yapmıyormuydun sen önceki ay? yükselmemiştir prolaktin yaa strese girip hoplatma hormonlarını :KK70: canım belkide hsgden sonra vücut normal sekilde normal zamanda göstericek belirtilerini anormal olan erkenden baslamasıymıs zaten.

zaten strese girerse üzülürse düşünürse bunlar adet olmanın ve hamile kalamamanın nedeni dir hayatım kafanı boşalt rahatla canım yoksa boyle olmaz :KK70:

zaten strese girerse üzülürse düşünürse bunlar adet olmanın ve hamile kalamamanın nedeni dir hayatım kafanı boşalt rahatla canım yoksa boyle olmaz :KK70:

2,5 aylık taze geline bak sen :KK70:D nekadar stres yaşadın ki canım 2 kez adet ya oldun ya olmadın :) ama buradaki arkadasların hepsi hamile kalabilmek adına cabalayanlardan 3 yıllık evli olanıda var 5 yıllık evli olanıda..kafayı bosaltmak düşünmemek baş şartlardan ama elde olan birşeyde değil ki bu. folik arkadasımızda hamile kalmayı çok isteyenlerden inşallah tez zamandada müjdeli haberlerimiz gelir peşpeşe :KK70:

şimdi sen hamile kalmak istiyormusun istemiyomusun anlamadım ki :KK70:
kız istiyom tabi istemez olur muyum hem de deli gibi istiyoooz

ovulasyonda çift çizgi gördü ama dimi bu ay? üşütmen olsa karnın falan ağrır yada ishal olursun... belkide hamile kaldın folikasitam ama devam et çalışmalara.... benimde aynen senin gibi yumurtlama günümde başlar sol göğsümün ağrıması adete kadar devam eder bu ay bendede olmadı o ağrı ama günümden 5 günn evvel adet olduum ama adetim bir değişik anlayamadım bu hafta dr.a gitçeez
ben oğluma hamile olduğumu göğüs ağrımın olmamasından anlamıştım inşallah gebesindir:KK54:
cnm ağzın bal yesiiiiiiin, fallar da öyle çıkıyo bu aralar, ama test yaptım bu sabah net tek çizgi, ovü de yaptım az önce silik.. adetin 7. günü yapmıştım bu ay ilk defa buna göre epey koyu sayılırdı ama net iki çizgiydi diyemem yani.. bekliycem mecbur, ama kendimi bildim bileli yımırtayı hissederim ben, hem de bayağı bi! bu durum ve anlattıklarım falan işte taşa oturmadır, ovü. testi vs.. hepsi aynı ay olunca fena taktım birden. ne güzel ne gün sayıyodum ne hesap kitap yapıodum bu ay. inşallah dediğin gibidir cnm inşallah.. ihtimal dahilinde mi acaba bilemiyorum ki :26:

ay hormonlarım zıpladı bayağı bi de gelmemiz yaklaştı ya vatana, ondan aşırı bi duygusallık üstümüzde karı-koca zaten :KK5: ama doğru söylüyosun belki ilk defa için düzgün bi sendrom yaşarım adete yakın. ben hamilelik hissetmiyorum bu ay için açıkçası.. üşüttüm ben heralde :KK19:

Kızlar ya netten hastanenin lab sonucları acılmıyor uffff :KK43:( hastaneyi arasam sonucu soylerlermıkı devlet hastnesinde vermiştim.telefonla sonucu ogrenebilen oldumu hiç.?

ya kızlar bende kahve akıntı devam ediyor bu ne simdi çok az kasık ağrısı da var offf hormonlar kafayı yedi sanırım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

asyacim hayirli ugurlu olsun :KK49:
folikasit kizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz belkim hamilesindir bekle biraz uzme hemen kendini :116:
yeni gelen arkadasimiz tifitik hosgeldin :KK48:

Kızlar aramakla ugrasmadan kalktım onca yolu tepip tekrar gittm hastaneye sonuc 1.20 im var nurtopu gibi.umudum yoktu zaten negatifi gördükten sonra daha önceleride oldu aynısı.sanırım stresli geçirmiştim önceki ayı ondan gecıktı haziranda adet olmadım resmen.dr ada göstermeden döndüm sonucu moral bozukluguyla söktürü felan içemem 1 2 güne gelir zaten.ramazandada ara veriyoruz zaten ovu testini almayı dusunuyordum ama ramazanda nasıl kullancam bılmıyorum :KK43::KK50::KK50::KK50:

Kizlar bugun tahlil yaptirdim ve sonuclri yarin gostericem doktoruma, siz de bir bakin ve ilac haric belki sogan suyu disinda bir tavsiyeniz olur bana :)
TSH : 2.6
FSH : 4.32
LH : 6.56
PROLAKTIN : 28
ESTRADIOL : 26

Kızlar aramakla ugrasmadan kalktım onca yolu tepip tekrar gittm hastaneye sonuc 1.20 im var nurtopu gibi.umudum yoktu zaten negatifi gördükten sonra daha önceleride oldu aynısı.sanırım stresli geçirmiştim önceki ayı ondan gecıktı haziranda adet olmadım resmen.dr ada göstermeden döndüm sonucu moral bozukluguyla söktürü felan içemem 1 2 güne gelir zaten.ramazandada ara veriyoruz zaten ovu testini almayı dusunuyordum ama ramazanda nasıl kullancam bılmıyorum :KK43::KK50::KK50::KK50:
uzulme canim kismet bebeyimiz ozletiyor kendisini gelmiyor ama gelir tez zamanda hepimizin bebekleri
Kizlar bugun tahlil yaptirdim ve sonuclri yarin gostericem doktoruma, siz de bir bakin ve ilac haric belki sogan suyu disinda bir tavsiyeniz olur bana :)

canim ben biraz prolaktinnen anlarim qaliba biraz yuksek

Canim adetim bittikten iki gun sonra sogana baslarken hayita da baslicam ayni anda aldim evde duruyo hatta.. uc ay falan icmeliymisim sanirim, bi ara kullandim ama uc ayi tamamlayamistim :S

Ilac verir doktor da sanirim yeme aliskanliklarimi da degistirmem gerekicek, bir de su herseyi kafaya takip stres yapma huyumdan vazgecebilsem cok iyi olcak :|

Sakin ha sakin ikisini bir icme tek tek yapilmali yan etki yapiyo ikisi bir icilince yapma arkadasim ilk hayiti ic sonra sogana baslarsin sonra demedi deme prolaktin icinde nane xurma dereotu qazoz sulari icmemen gerek bunlarin hepsini aticaqsin birde sinirlenmiyiceksin stress olmamali prolaktin sterssden cogalan bir hormon

Sakin ha sakin ikisini bir icme tek tek yapilmali yan etki yapiyo ikisi bir icilince yapma arkadasim ilk hayiti ic sonra sogana baslarsin sonra demedi deme prolaktin icinde nane xurma dereotu qazoz sulari icmemen gerek bunlarin hepsini aticaqsin birde sinirlenmiyiceksin stress olmamali prolaktin sterssden cogalan bir hormon

Gecen sene soganla ayni anda ictim hayiti ben, adetlerim o donemden sonra baya bi duzelmisti, sonra ikisini de biraktim yine dengesizlesti, su an sogan kurundeyim hayiti o 10 gun sogani ictikten sonra iceyim o zaman en iyisi

ya kızlar bende kahve akıntı devam ediyor bu ne simdi çok az kasık ağrısı da var offf hormonlar kafayı yedi sanırım:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
haaah benim gibimi oldun sende acaba benimde kahverengi geldi baştan bugün 3.gün bayaa adet oluyorum 5 gün evvel geldi:KK4::KK4: benim batıda değiştir beybişim bat:30 temmuz
zaten biliyordun sen umudum yok diyodun olsun sağlık olsun canım arkadaşım sakın üzülme çünki eşin daha yeni başladı tedavilerine
lh biraz yüksek
Canim adetim bittikten iki gun sonra sogana baslarken hayita da baslicam ayni anda aldim evde duruyo hatta.. uc ay falan icmeliymisim sanirim, bi ara kullandim ama uc ayi tamamlayamistim :S

sakıııııııın ben öyle yaptım bundan 2 ay önce hastanelik oldum kızlar bilir sakın yapma ya soğan yap yada hayıtı

kızlar doktora gittim doktor hormon tahlili istedi kan verdim sonuçlar yarına çıkıcak klomenide bir dahaki ay veririm dedi
bende bu ay ilaç kullanmazken soğan kürü yapıyım dedim yarın sabah başlıcam ama evde küçük beyaz soğan var olurmu acaba :44:

kızlar doktora gittim doktor hormon tahlili istedi kan verdim sonuçlar yarına çıkıcak klomenide bir dahaki ay veririm dedi
bende bu ay ilaç kullanmazken soğan kürü yapıyım dedim yarın sabah başlıcam ama evde küçük beyaz soğan var olurmu acaba :44:[/QUO
çok küçükse olmaz orta boy olması lazım canım

bende bu ay ilaç kullanmazken soğan kürü yapıyım dedim yarın sabah başlıcam ama evde küçük beyaz soğan var olurmu acaba :44:[/QUO
çok küçükse olmaz orta boy olması lazım canım

ozaman aldırayım ben ya bendekiler baya ufak

X