sogan kürü kullananlar

:KK9::KK9::KK9:ay çok sevindim inşallah bikaç gün sonra bebiş haberi alırız bende son güne girmiş bulunmaktayım
uzayan akıntı gemeye devam ediyor ne alaka anlamış değilim :44::44:

yarın kahveye dönerse rengi adet geliyor demektir migrenimde tuttu ilaçda içimicem şimdi :KK19:

ben kupkuruyum canım bısey yok yaa akıntının olmasıda gebelık belırtılerınde var dönmez inşallah kahveye felan cagırma kırmızıları.ıcme bikacgun bekle bencede inşallah arkaarkaya güzel haberler verebiliriz. benim kacmam lazım şimdi canlar öpüyorum hepinizii

asyaaacannnn nedipdurun gııı....

forumdaki hamile garılara bakınıpdurun bizimgız kim neler deyivemiş bene uyanları cımbızılan söküpdurun yazıların arasından öyle :KK70:D

hadi bakalım hayırmı şermi öğrencez bikaç gün sonra

Canım benim asagı taraf agrıyor hafıf hafıf ya sag tarafımdada rahatsızlık veren bısey var ayagımı uzatınca huzursz edıyor karnıma cekınce dızlerı rahatlıyor. bi belirti var mı yokmu cözemedım kalıcı degıl hıcbırısı cunku :KK70:D

herkese selam aybuke hamile mi ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ne guzel ben bugun girdim haberim yoktu tebrik ederim bende varim halay cektinizmi bende giriyim halaya ne guzeeeeeeeeeeeeeeeeeel tebrikler :KK9: :KK9: :KK9: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

herkese selam aybuke hamile mi ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ne guzel ben bugun girdim haberim yoktu tebrik ederim bende varim halay cektinizmi bende giriyim halaya ne guzeeeeeeeeeeeeeeeeeel tebrikler :KK9: :KK9: :KK9: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

eveeet tatlımmm 2 oldu hamile sayımızz:KK70:DDDDDDsen memlektemı gıttın? benimde bat dündü gelmedi beklemekteyim bakalım.

serçem nerde memleketemi gitti haberi olan varmı merak ettim kendisini de:26::44:

:))))))))) kimler burda kizlar... sercemden hbri olan varmi memlekete mi gitti acba en son gidecegim diyordu ya hatta temmuzdan umudu yoktu !

yok canlarim burdayim ben arkadaslarim benim sol tarafim fena agriyo ayagimi uzatamiyorum kist olur diye korkuyorum kisten agrirmi acaba? adetimde 22 gece kahve rengi 23 baya geldi 25 cok az 26 cok az bugun hala var lekeler acaba ne oldu orda cok merak ediyorum kist olmasin Ya Rabbi cunki ilac icecek halim yok artik

yok canim gitmedim burdayim 1 hataya gideriz.... artik yarinda senin icin halay cekeriz desene :KK64: :KK64: :KK64:
:KK64: :KK64: :KK64:

Agzın bal yesin sercemmmm inşallah ama herseye hazırlıklıyım gardımı aldım bekliyorum öyle :KK70: hayırlısından versin Rabbim ne verirse.ben kacar sımdı tatlım öptüm seni iyigeceler..boslama topiği ugra buralara haa:KK70:

ya evet bende serçemi merak ediyorum gitmeden önce haber verirdi aslında ama :44::44:özeldende mesaj attım zaten girse mutlaka yazardı buraya heralde gitti memlekete adette olmuştu üzülmüştü:26:
anneolmakkkkkk canim arkadasim beni hic yalniz birakmadin hep yanimda oldun sagol bitanem Allah seni ve burdaki tum arkadaslarimi tez zamanda sevindirsin benide o guzel gonlunnun hep sevincle dolsun :116:
Agzın bal yesin sercemmmm inşallah ama herseye hazırlıklıyım gardımı aldım bekliyorum öyle :KK70: hayırlısından versin Rabbim ne verirse.ben kacar sımdı tatlım öptüm seni iyigeceler..boslama topiği ugra buralara haa:KK70:

Hayirlisini versin Tanrim bebeyini versin bu gunlerde sana :KK16:
beyazbulutda beklemedeymis onunda bebeyi gelsin halay halaya karissin :KK64: :KK64: :KK64:

günaydın kızlar.. soğan kürü nasıl yapılıyor yada nerden alıyorsunuz nasıl bsey bi aktarabilirmsinz. bende pko luyum. ve adetlerim bile çok ağrılı geciyor.. :KK14: belki hem bebişe hem ağrılarıma iyi gelirrrr

günaydın kızlar.. soğan kürü nasıl yapılıyor yada nerden alıyorsunuz nasıl bsey bi aktarabilirmsinz. bende pko luyum. ve adetlerim bile çok ağrılı geciyor.. :KK14: belki hem bebişe hem ağrılarıma iyi gelirrrr
canim ibrahim saracoglunun sitesineden kopyaliyorum.......
Kaynamakta olan birbuçuk su bardağı klorsuz suyun içerisine ince kahverengi.kabuğu soyulmuş orta boy bir kuru soğanı dörde bölüp atınız. Beş dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Ilıtmadan içilir. Onbeş gün boyunca aç karnına günde iki kez içilir (öğleden evvel ve öğleden sonra veya akşam). Eğer çalışan bir hanımsanız bu kürü akşam yemeğinden önce ve akşam yatmadan.önce uygulayabilirsiniz. İlk onbeş günlük başlangıç küründen sonra üç-dört adet döneminde, adet bitiminden iki.gün.sonra on gün boyunca yine günde iki kez uygulanır. Soğutmadan ve.ılıktan sıcak olarak.içilmelidir. Soğuk içilmemelidir.

*Not:.*Soğan kürüne en uygun başlama zamanı adet bitiminden 2-3 gün sonrasıdır.

*Dikkat:*.Bu kürü gastirit veya ülser şikayeti olanlar uygulamamalıdır.

*Not:.*Her defasında taze hazırlanmalıdır. Kullanılacak olan kuru soğan, pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğandandır..Beyaz, kırmızı ve mor soğan kullanılmamalıdır.

alinan bisey degil kendin taze hazirlicaksin her küru ve cok ilitmican yudum yudum icebilcek sekilde iccen..Ilimasini beklerkn icinden soganlari cikarma icilcek sicklikta olunca süzüp ic.bide miden bulanirsa burnunu tika ic ben oyle yapiyom ardindan da bi nane seker tamamdir :))))

cnm arkadaşım hoşgeldin merak ettik yaaa nereye kayboldun, çok üzme kendini, bizi de habersiz bırakma cnm :KK48:

senden de "regl olmadım, belirti de yok, akıntı var o kadar, sol kasığımda da biraz batma, bi de ağırlık çöktü uykum geliyo sürekli" gibi haberler bekliyoruz cnmmm :KK53:

cnm arkadaşım hoşgeldin merak ettik yaaa nereye kayboldun, çok üzme kendini, bizi de habersiz bırakma cnm :KK48:

canim nasilsin bakem? bende okuyummu sana yasin 1 adet tamamlaya bildinmi? uzgun gunlerim gitdi artik iyiyim canim sizde hep iyi olun birsey sorucam sut buhari nasil yapiliyor kac dakika durmak lazim birde herdafa yapilisi taze sutmu olmamli acaba :26: ben yapmak istiyorumda bilen arkadaslar anlatsin lutfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnn :26:

canim nasilsin bakem? bende okuyummu sana yasin 1 adet tamamlaya bildinmi? uzgun gunlerim gitdi artik iyiyim canim sizde hep iyi olun birsey sorucam sut buhari nasil yapiliyor kac dakika durmak lazim birde herdafa yapilisi taze sutmu olmamli acaba :26: ben yapmak istiyorumda bilen arkadaslar anlatsin lutfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnn :26:

ben iyiyim sağ ol, senin de iyi olmana çoook sevindim :KK48: cnm Yasin'i sadece gebelerden toplamaya çalışıyorum, henüz 12 kişi oldu :KK43: tanıdığınız gebeler varsa söyleyin lütfen okusun bana ..
süt buharı nasıl yapılıyor bilmiyorum, truby tedavisi için olduğunu biliyorum o kadar :44: neden yapıcaksın ki cnm gerek var mı ki sana?

ben adet oldum kızlar :KK31:

Beyazbulutum senı okuyunca umudum kırıldı benimde:KK43: bende olabilirim. ama zamanında geldi buda iyiye işarettir dimi moralini bozma sakın canım.

senden de "regl olmadım, belirti de yok, akıntı var o kadar, sol kasığımda da biraz batma, bi de ağırlık çöktü uykum geliyo sürekli" gibi haberler bekliyoruz cnmmm :KK53:

Regl olmadım, belirtide yok, akıntı ara ara var, idrar yaparken özellikle kasıgımda yogun batmalar var kramp girer gibin. buraya kadarı dogru folikasitimm.

yaa ben temızlık yaptım camsildim dün güyaa şakır şakır yagmur yağıyor burda :KK43:((

X