sogan kürü kullananlar

yaaa bana teste gerek yok dedi ama oğlumu biliyo 2. cide olur diyemi istemedi acaba ama ben söylemiştim sayı ve harekette sorun var diye ozaman eşin söylesin sana testlerin sonuçlarını mybabyciim yaptır hazır burdayken bak kaçırma bu adamı bence

himm bilmiyorumki tatlim sende Demissin ama sayi ve hareket sorunu diye ondandir.enistem bisi dememiski bizim icin adamda hakli yni :))) evet yaptirayim tabiki bnde istiyorum da ordan da bi tanidik aktarciya gecmis o da bisiler demis iste aklim karisti hangine gitsem diye.tahlilleri yollucak esim faxla bakalim...

Kızlar hosbulduk bu aralar misafir vardı yatılı çok şükür bu hafta yimirtlama haftam gittiler anneanne oldum ınş herkese hamile yazarım bunu yazmak çok mutluluk veriyor önümüz ay dahada çok yazarım hamile diye ınş hepimize

Canım inşallah olmazsın da hamile diye yazarım ama bugün olmazsan hemen kan testi yaptir bekleyince zor oluyor canım

Kızlar hosbulduk bu aralar misafir vardı yatılı çok şükür bu hafta yimirtlama haftam gittiler anneanne oldum ınş herkese hamile yazarım bunu yazmak çok mutluluk veriyor önümüz ay dahada çok yazarım hamile diye ınş hepimize
ahh canim sicaklarda da yatili misafir pek zor oluyor neyseki yimirtlama dönemine kalmamis kimse bnde ovi testi siparis ettim bakalim kullancam bu ay

himm bilmiyorumki tatlim sende Demissin ama sayi ve hareket sorunu diye ondandir.enistem bisi dememiski bizim icin adamda hakli yni :))) evet yaptirayim tabiki bnde istiyorum da ordan da bi tanidik aktarciya gecmis o da bisiler demis iste aklim karisti hangine gitsem diye.tahlilleri yollucak esim faxla bakalim...

sen aç telefon konuş hasan abiyle anlat eşinin değerlerini falan enişten soğanların getir götür işini yapsın ama sen hasan abiyle iiice konuş ben ce bunu kaçırma derim bidaha mybabyciim tabii sen bilirsiin hayırlısı olsun inşallaaaah

:))))))))) kimler burda kizlar... sercemden hbri olan varmi memlekete mi gitti acba en son gidecegim diyordu ya hatta temmuzdan umudu yoktu !

adet olmadım deee :KK49::KK49::KK49::KK49:

evet, olmadım deee

Canım inşallah olmazsın da hamile diye yazarım ama bugün olmazsan hemen kan testi yaptir bekleyince zor oluyor canım

asyacimmm adet olmazsin insallahhh ama olursanda Rabbimden dedigin gibi hayirlisi olsunnn kuzummm merakla bekliyoruz haberini

Kızlar adet olmadım henüz, agrım felanda yok daha kantesti en erken cumaya gidicem benim 2 3 gün atabiliyor çünkü.birde köklü temizliğe kalkmıstım tam zamanına denkgeldi yani ara ara girip durumdan haberdar edicem sizi canlarr dua ediverin baken bene :))

gece sporu nasıl gidiyor arkadaşım? :emir_bebek:
:KK66:)) sporlar devam canım yaaa benim ovu. testlerim 5 gündür çift çizgi çıkıyo bu neye şaret acep?kistmi oldu yumurtalar ama akıntıda geldi 2-3 gün evvel:26:
Kızlar adet olmadım henüz, agrım felanda yok daha kantesti en erken cumaya gidicem benim 2 3 gün atabiliyor çünkü.birde köklü temizliğe kalkmıstım tam zamanına denkgeldi yani ara ara girip durumdan haberdar edicem sizi canlarr dua ediverin baken bene :))

hayırlısı asyacım ii yaptın dağıt kafanı fazla ağırda kaldırma ama dikkat et canımcım

:KK66:)) sporlar devam canım yaaa benim ovu. testlerim 5 gündür çift çizgi çıkıyo bu neye şaret acep?kistmi oldu yumurtalar ama akıntıda geldi 2-3 gün evvel:26:

Tatlım ovu testi hep cıftcızgı olmuyormu zaten koyuluk veya siliklik önemli sanırım kopkoyu oldugu gün yumurtladıgın gün değilmi? kiste miste yorma kafanı bebegede odaklama yapabiliyorsan tadını cıkar anı yaşa çoook zor ama o sıklıkta napalım :KK43:

hayırlısı asyacım ii yaptın dağıt kafanı fazla ağırda kaldırma ama dikkat et canımcım

öyle tatlım iyide geliyor adetten ziyade yapılacaklar ve hala yapılmamıs olanlar dolduruyo kfamı :) hadi ben kactım 2 cam silip gelirim :)

sen aç telefon konuş hasan abiyle anlat eşinin değerlerini falan enişten soğanların getir götür işini yapsın ama sen hasan abiyle iiice konuş ben ce bunu kaçırma derim bidaha mybabyciim tabii sen bilirsiin hayırlısı olsun inşallaaaah

insallah tatlim sifa olur bi vesile olur yaptiklarimiz... bnmde bugun bitti adet yimirtlama doneminde evimde olucam iyiki :)) ovi test aldim laboquick iyidir ins..

5gun koyumu o nasil oldu sekerim test mi bozuk acepp ?

öyle tatlım iyide geliyor adetten ziyade yapılacaklar ve hala yapılmamıs olanlar dolduruyo kfamı :) hadi ben kactım 2 cam silip gelirim :)

heeh aferim kaytar tabi arada mola ver :) ben sene dua edivepdurun bizim giz.. sen bide kasık cektin deme kendine bu ay. benim bgn bitti ya birazdan annem cekcekk :)) Ne Cektimm Ben Beeee :))))))))

Kızlar ovulasyon testinde cizgiyi göremedim hala yumurtlamadim mi acaba internet yarini gösteriyor bugün belli belirsiz çıktı

ya hisarcım neden ki ben de anlamadım :44: çatlamadı mı daha yumyumlar, ateşine de bakıyo musun sen?
asyacan olmadım dedi, yarın da aynı performansı bekliyoruz cnm, yarından sonra da, ondan sonra da......... :KK52:
ben bu ay soğan yapamadım kızlar, zaten kararsızdım, 7. gün yapayım dedim bi türlü kısmet olmadı, misafir geldi, biz dışarı çıktık, vakitsiz işler çıkınca geçti günler ben de yapmamış oldum bu ay... bayağı da saldım bu ay, ateş ölçmüyorum, ovüç yapmıyorum, soğan da yapmadım, hiçbi şey yapmadım :KK37: gün aşırı koklaşıyoz sadece baktım o da kendisi denk gelmiş yani biz düşünmemiştik öyle olsun diye :KK53: geçen ay hsg oldu diye bnm ümitliyim bu aydan Allah utandırmasın.. gelsin bizim 3 oğlanlar artık! :KK52:

bi de ilişkiden sonra kasıklarıma bastırıp masaj gibi hafif daireler çiziyom böyle küçük küçük.. bacakları da dikmiyom, yatıp uyuyom öyle o kadar. TRye gelmemize 15 gün kadar kaldı ya ona güveniyom heralde bi rehavet sardı ondan koyverdim her şeyi :KK53:

Kızlar ovulasyon testinde cizgiyi göremedim hala yumurtlamadim mi acaba internet yarini gösteriyor bugün belli belirsiz çıktı
yani gec de olabilir tatlim bak ben size ne diyecem belki okuyan varsa hatirlar. ben gecen adetimde demistimki adetim bitti 3 4 gun sonra o yumurta aki akinti e laik agrisi oldu. dedim bu kdr erkenmi yumurtladim acaba ve hesaplamad gosterilen tarihte ne agrim oldu ne akintim yani erken yumurtladim ve 25 inde bekledigim adet 22haziranda geldi. demek iatedigim erken veya gec olabilir canim sen calismalari aksatma

X