sogan kürü kullananlar

hadi inşallah bir gün arayla bebişlerimizi alırız kucağımıza :KK49::KK49::KK49:

ayy ne güzel olurdu :)))) ama bizim sayı ve hareket sıkıntımız vardı ve bu ay ogrenmıstık daha canım yumurtlama gunumden 15 gün önce ögrendim yani.keçiboynuzuna felan basladık ama cok az kullanabıldı haliyle. olursa gercekten mucize olur benimki.Rabbim büyük ol derse olur.

yoook canım sıkıştımrak nedemek ayıpsın arkadaşım :KK54: naptınız gittinizmi? ben bugün aldmı soğanları bi toz karışmııda verdi 1 kg bala at karıştır sabahları aç karnına 1 çorba k. yesin dedi inşallah şifa olsun ben sizin gelceğinizi söylemedim ama unuttum yaa arayım istersen hemen hasan abiyi
evett tatlimm ben gidemeimde enistem gitti sormus ama bizim testleri gormek istemis.herkese farkli olur demis.
gormeden bisey demem demis. insallah size sifa olur arkadasimm...sagolasin peki ucret ne kdr aldi?
Kızlar şafak 1. tuhaf şeyler var hissettimğim ama psikolojik olabılcegınden dillendırmıyorum artık.çok sık gırmıyorum.gecıkmem olursada direk kan testı yaptırıcam ıdrarda negatıfı gormekte umudu bıtırmıyor o yuzden gebelık testı felan almadım hiç.dualarınızda benide unutmayın inşallah kızlar..hisarcımm toz karısımın ıcınde ne varkı? soganlara neyaptı sordunmu?

kizzzz devremm hadi insallahh yaaa guzel haberler verrr bizeeee:)))))) aksamlari kaynatamiyozdaa ozledim sohbetlerii

kızlar bugün doktor kontorlüme gittim, kan testi değerlerime göre hamileyim:KK9::KK9: doktor keseye baktı, herşey normal görünüyor dedi, ancak daha önce yaptığım iki düşük ve şimdi gelen lekelenme nedeni ile düşük tehliken var dedi:KK37: progestan verdi, o ne demek bilmiyorum şimdi kk da onu araştırcam, daha önce 2 aydır enfeksiyon tedavisi görüyordum dedim, doktor direk yüksel beye mi gittin diye sordu şok oldum:KK53: boşuna korkmuşsun hiç birşeyin yok dedi, enfeksiyonun olsa bebek tutmazdı zaten dedi:nazar: bebek tutunana kadar yatmam gerekiyormuş:44:

ayyy canimmm hayirli ugurlu olsunnn

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::emir_bebek::emir_bebek:En Büyük KK:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
teyyyy teyyyy ohhhh siralanin arkadas.Allah im seni ve bebegini korusunn arkadasimm...az onceki msjimi yanlislikla gonderdim cumlem bitmedenn nasilll sevindimmm nasillll ohhhh siraya girdik hadi bkalim hayirlisiyla pesinize gelcezzz bizdeeee:)))))

evett tatlimm ben gidemeimde enistem gitti sormus ama bizim testleri gormek istemis.herkese farkli olur demis.
gormeden bisey demem demis. insallah size sifa olur arkadasimm...sagolasin peki ucret ne kdr aldi?

kizzzz devremm hadi insallahh yaaa guzel haberler verrr bizeeee:)))))) aksamlari kaynatamiyozdaa ozledim sohbetlerii

Canımm bende özledim valla kayış kopmadan zaman geçmiyor bee. inşallah canım cok isterim kızlarrr mucizeee diyebilmeyi :) takdir Allahtan canım bekleyip görücez artık.

ALLAH bağışlasın benimde oğlan 4 yaşında bende 20 gün erken doğurmuştum oğlumu sezeryan ile sen normalmi doğurmuştun?

evet malesef benimki de sezeryan olmak zorunda kalmıştı. normal doğum sancısını çektim ancak doğuramadım

Veeeee 1 yıldız daha kaydı aramızdan kızlaaaaarr :)) tebrikederim arkadaşıımm nasıl sevindim kendim hamıle kalmıs gıbı dua et benim içinde batıma 1 gün kaldı halayda 3.sırada benüm olur belkimm :):KK1::KK1::KK1: canım Rabbim sana bagıslasın mercimeğini inşallaahhh :))tilililililililil tey tey teyyy teyyyy fincanlıma baglanıyorum ben :KK64: :KK64: :KK64:
:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

teşekkür ederim canım, inşallah darısı başınıza olsun, dualarım sizlerle, hadi o zaman yalnız bırakma beni:KK16:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::emir_bebek::emir_bebek:En Büyük KK:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
teyyyy teyyyy ohhhh siralanin arkadas.Allah im seni ve bebegini korusunn arkadasimm...az onceki msjimi yanlislikla gonderdim cumlem bitmedenn nasilll sevindimmm nasillll ohhhh siraya girdik hadi bkalim hayirlisiyla pesinize gelcezzz bizdeeee:)))))

canımsııııın:KK16::KK16::KK16: çok teşkkür ederim iyi dilekleriniz için, ben bütün gün şaşkınlık içinde gezerken şu heyecan dolu mesajlarınız bana ayrı bir mutluluk verdi, Allah razı olsun sizlerden, dilerim Allah 'tan bir an önce dolsun göbişleriniz:KK49:

Canımm bende özledim valla kayış kopmadan zaman geçmiyor bee. inşallah canım cok isterim kızlarrr mucizeee diyebilmeyi :) takdir Allahtan canım bekleyip görücez artık.

nihaahaahaa :)))) sen hamile haberini yazarsan ozaman kayişş fena kopacak seninn :)))))) bizim gizz yazive gari gebeyin ben diye alkisleveren bnde halay çekiveren bende gıııı

nihaahaahaa :)))) sen hamile haberini yazarsan ozaman kayişş fena kopacak seninn :)))))) bizim gizz yazive gari gebeyin ben diye alkisleveren bnde halay çekiveren bende gıııı

ahahah kim tutar ozaman beniiiii :)) saate bakıpdurun bizimgız 26sına dönüveedi taarih emme 47dkkadır gelen giden yok bene:)) dua edive baken :):KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Anne AdayıYaşıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıDurum
folikasitka3216 Mayıs15 Haziran2.:KK31:
beybişim2713 haziran10 temmuz:KK31:
serçem2324 mayıs23 haziran1.:KK31:
nrhs1 mayıs1 haziran:KK31:
Aybuke0725 mayıshamile
mybaby2626 mayıs25 haziran2:KK31:
nukra13 mayıs12 haziran:KK31:
ecrenecrin2511 mayıs15 haziran1hamile
angelnese1 temmuz:KK31:
hisarbuselik295 haziran 5 temmuz2:KK31:
asyacan422723 mayıs26 haziran1:KK31:
ferideei24.528 nisan27 mayıs:KK31:
nar tanesii2824 mayis:KK31:
muyomYaşı24 haziranKürün Kaçıncı ayı
sarı sekerYaşıSon Adet Tarihi9 haziranKürün Kaçıncı ayıDurum
[tr]
kızlar ben 27 yasındayım bebegimin yolunu 4 senedir bekliyorum evimizin nesesi biran önce gelmesini istiyorum sizde sogan kürü kullanıp bebeginizi bekliyorsanız gelin beraber umutla bekleyelim

Kızlar listemizde gunu yaklaşanlar hadi hayırlısı

Yanlarım epey giremedim batlarinizi yazın değiştirelim aybukem hayirli olsun

oooo topik anamız anneanne oldun hemde 2. kez nerelerdesin:)) benim kürde 2. de bitti canım şimdilik baska bi degısıklık yok batım bugun gözler üzerimde:)))

Yanlarım epey giremedim batlarinizi yazın değiştirelim aybukem hayirli olsun

Hosgeldin cnm ozlettin. Yeni yumurtalar hazirdir senin, degerlendiriyorsun insallah :) yaz geldi herkes yoğun, geceleri kimse gelemiyor bu aralar pek.. benim bat 13 temmuz.

ahahaaa alemsin yaa :KK1: iyi iyi gelmesin istee 9ay daha ne isteriz.. idrr testi yapcanmi yrn falan?

İnşallah yavrumm inşallahh :))yok canım evde hiç test yok bılerekte almadım :) idrarda negatif görünce noluyoda sankim hadi ordan sen ne bilirsin diye umutlanmaya devam ediyorum egerki gecıkmem olursa cuma gününe kadar bekleyip direk kan testi yaptırrım.

İnşallah yavrumm inşallahh :))yok canım evde hiç test yok bılerekte almadım :) idrarda negatif görünce noluyoda sankim hadi ordan sen ne bilirsin diye umutlanmaya devam ediyorum egerki gecıkmem olursa cuma gününe kadar bekleyip direk kan testi yaptırrım.
ozamannnn yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcazz hooppp test yaptircan :)))) veeeeee pozitiffff olsun sonuç yaaaa canim benim..insallahhhhh psikolojik gecikme degildir göbüşunde mercimegin vardirr. cikiyorum bnde gorusuruz yrn adet oldum yazmazsin ins. hadi iyigecelerr uyudum ben :p

ozamannnn yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcazz hooppp test yaptircan :)))) veeeeee pozitiffff olsun sonuç yaaaa canim benim..insallahhhhh psikolojik gecikme degildir göbüşunde mercimegin vardirr. cikiyorum bnde gorusuruz yrn adet oldum yazmazsin ins. hadi iyigecelerr uyudum ben :p

İnşallah canım adet olursamda Rabbimin hükmünden sual olunmaz dimi napalım saglık olsun.dualarında unutma benide.. iyigeceler tattlı rüyalar canım :)

yaaa bana teste gerek yok dedi ama oğlumu biliyo 2. cide olur diyemi istemedi acaba ama ben söylemiştim sayı ve harekette sorun var diye ozaman eşin söylesin sana testlerin sonuçlarını mybabyciim yaptır hazır burdayken bak kaçırma bu adamı bence

X