sogan kürü kullananlar

canlarım stres yapmayın hayırlısı ne ise o olsun hep öyle dua edin ALLAH ın izniyle bu ay olmasa bile RABBİM çok büyük olacak sonunda inşallaaah

evet hayatım elbette olacak, ben çok inanıyorum, zamanını bekliyordur, harika bir doktor ismi aldım, adetim geçince ona gitcem,bakalım o ne diyecek

ozon yagi neki acaba?

nasil yani 1 yil arami vericeksin istemiyomusun bebe artik :26:

kızlar ben hala adet olmamışım yaaaaa oldum sanıştım ped yine bembeyaz Allah 'ım bu nasıl bi şey anlamadım:111:

evet sercem, ben bir süre kendimi nadasa bırakıyorum, bu arada hsg çektircem, tedavim için ne gerekiyorsa halletcem, sonra bebiş hayali kurcam, zaman olarak şimdiki zaman biizm için çok ideal bir zamandı, keşke ben geçen sene başlasaymışım çalışmalara, herşey şuan çok farklı olurdu, fakat geçen yıl bebiş falan istemiyorduk, ah aaaaahh şimdiki aklım olaaaaaaaydı

bu arada kızlar regl olsam da olmasam da farketmez, pazartesi günü için yukarda bahsettiğim adı iyi anılan doktordan randevumu aldım, bakalım o ne diyecek benim duruma

Kızlar cinsiyet için doktora gidiyoruz eşimle haber veririm serçem teyzesi dua et sağlıklı olsun gostersin kendini bize minik kuşum

ana kiz bir terst filan yapsana belki beberyin yerlesme filan yapiyo
ozon yağı var canım burda aktarlarda falan ondan rusyada ne diye geçer bilmiyorumki
tamam folikasitka bilir onun adini
Kızlar cinsiyet için doktora gidiyoruz eşimle haber veririm serçem teyzesi dua et sağlıklı olsun gostersin kendini bize minik kuşum

ay ne guzel canim masallah subhanallah elhemdulillah teyzesi minikimize kurban aksam bizede yaz unutma benimde adet gelmedi sende bana dua et o minik kusdan benimde gobusde olsun

bidaha test yapmadın mı ya sen nezaman yazcan hamileyim deyi canım valla gözlerim doldu sana yazarken ama inşallah bu ay tutunmustur:109: bebişin :116:rabbim yar ve yardımcın olsun:116::103:

ayy hilalcim ya okadar büyüdümü bizde hemen hemen aynı zamanda bekliyoduk hamileliği aman masallahh nazar deymesin yavruna oyyyyyyyyy
neyse haber vermeyi unutma Allaha emanet

bidaha test yapmadın mı ya sen nezaman yazcan hamileyim deyi canım valla gözlerim doldu sana yazarken ama inşallah bu ay tutunmustur:109: bebişin :116:rabbim yar ve yardımcın olsun:116::103:

ay canim benim sagol bitanem bende dun cok merak etdim seni istedim ozel mesaj atam sonra ayip olur dedim seni cokkkkk seviyom insallah sen benden once yazicaksin hamile oldugunu benim umudum yok nedense testimde silikde olsun cikmadi cok uzuldum kahr oldum dun tum gunum aglamakla gecdi evde testim kalmadi gelmezse yapicam yine ama sanmiyorum cikicagini ozletme kendini bana gel buralara bak sercem kardesin ozluyo seni canim ya sen ne yaptin nasil gidiyo kac kilo indin bakiyim bebek calismasi yapiyonmu beklenen tarihin ne zaman? kendine dikkat et meleym

canım benim ya bana istediğin zaman özelden mesaj atabilirsin ben yazmasamda seni takip ediyorum sabırsızlıkla bekliyorum umut Allahtandır hiçbi zaman umudunu kaybetme karamsar olma sinir stres yapma dua et elinden geleni yap tevekkülü Allaha bırak Rabbim sevdiği düşündüğü kuluna dert verirmiş sende Rabbimin sevdiği bi kulusun unutma Rabbim seni sınıyo ağlama isyanda etme herşeyin bir vakti ve zamanı vardır canı verende alanda O dur yanlızca O unutma bende girmediğim zaman hep sen geliyosun aklıma girme sebebim oluyosun valla 8 kilo vermştim ama 1 kilo aldım tekrar devam edicem ben daha 15 gün beklicem tam bi tarihi yok yani düzensiz düşükten sonra 1 kere oldum adet kısmet dediğim gibi canı verende alanda Allah o nezaman uygun görüyosa o zamn nasip etsin öpüyorum o tatlı yanaklarından Rabbime emanet ol seni gerçekten çok seviyorum yüzünden gülücüklerin hiç eksik olmasın

Son düzenleme:

en guzel sozleri yazmissin canim daha ben ne yaziyim o guzel gonlun hep guzelliklerle karsilassin hep gulsun sevinsin yazicam tabi sen benim bidenemsin Rabbim senin kucagini tez zamanda doldursun bitanem sen cok guzel anne olucaksin Allahim bizleri seni burdaki tum arkadaslari cocuklu yapsin hepimize 3 cocuk arzuluyorum ne guzel olur 3 cocuk olsa kilo filan kalmaz direk gider 15 gune kalmaz hamileyim yazicaksin canim arkadasim bende biraz kiloluyum yani oyle nazik diyilim tombulum ondan ola bilirmiki bebeyimin olmamasi acaba? 62 kiloyum boyum 65 aslinda 59 kilo olmam gerek diyorlar kismet.. acaba hamilemiyim diye dusunuyorum adetim gelmedi ama testim neqatiffdi..

amiiiinnnn canım benim bak bi arkadasım var adetleri düzensiz hamile odugunu 4.5 aylıkken anlamıs bi arkadasımda kesinlikle idrar testinde cıkmıyo hamile oldugu belki seninde öyledir belki sadece kanda cıkar idrarda cikmaz belki ha bide 110 kiloyla bile kalan oluyo ben öncekinde 84 85 felandım heralde sen kiloya takılmaa bende 3 cocuk istiyorum insallah hemde peşpeşee
wuuuuuuu

sen ona kilo mu diyorsun canım ben hiç söylemiyim kilomu
bence sen yarın sabah tekrarla testini

Kızlar 4 boyutlu ultrasona girdim doktor yüzde 99 erkek dedi acayip hareketliydi ya bi o yana bi bu yana dönüyordu kuşum

ulemi tamam bekliyicem o zaman gelmesin de bebeyimiz gelsin
sen ona kilo mu diyorsun canım ben hiç söylemiyim kilomu
bence sen yarın sabah tekrarla testini
tamam canim gelmezse yaparim
Kızlar 4 boyutlu ultrasona girdim doktor yüzde 99 erkek dedi acayip hareketliydi ya bi o yana bi bu yana dönüyordu kuşum
pasamiz sehzademiz geliyor kizlar yol acin masallah

canim baktim neden hamile kalmak iostemiyorum yazmissin simdi ne oldu bugun sana? kismet canim bekliyorum olmazsa kan testini de bulup giderim rusyalarda

ay hilalcim vlla okurken cok heyecanlandım paşa geliyo inşallah hadi hayırlısı darısı tüm isteyenlere sonrada bana olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…