sogan kürü kullananlar

kızlar 2 saat kadar önce moralim çok bozuldu, adet öncesi kahve akıntım geldi, sinirim bozuldu, adetime 1 gün kaldı erken geldi kahretsin diye üzülürken 1 damla lekeden sonra şimdi tık yok hiç böyle olmazdı, çok şaşkınım, acaba yerleşme lekelenmesi olabilir mi yaaaaaaaa, lütfen devamı gelmesin lütfeeeeeeeeen

benim yazdığım mesajları neden merak etsinler ki? :111: ne bilim ben de anlamadım bu arada bir arkadaş üstüne alınmış, özel olarak konuştuk onla da, hala üzerine alınmaz inşallah ama ben genel anlamdaki durumumdan bahsettim

aynı durumdayız aynı ama sen benden bir adım öndesin galiba,aşılam vs. aşamasına sıçramışsın, ben bu ay gebe kalamazsam dktor ve hastane değiştircem, usg çektimem gerekiyormuş üşeniyorum yaaaaf

erkenden baslamak en iyisi bnde 23 yenı gırdım yanı bazıları erken dıyor ama bnce erken degıl daha ne kdr beklememız gerekıyor ki bn bastan berı ıstıyordum evlenmeden once bıle cok ıstıyordum bırseyı cok ıstersen gec olur yada olmaz o durumdayım yanı normalde ıkımızdede bişiy yok kosusturmaca suan bakalım nereye kadar hakkımızda hayırlısı:44:

bence hamilesin canim bende hicbirsey yok belim kopuyo yorgun gibiyim karnim sis acaba o sisin altinda ne yatiyo bebekmi yoksam adetmi? :26:
tv bozuldu buzdolabı bozuldu çamaşır makinasından tuhaf tuhaf sesler geliyor
teker teker gelin ulennnn

neden acep

neden acep :53: :53: :53: :53: :53:[/QUOTE .!.:
ah bir bilsem bizim evde böyle bir adet var
geçen yazda bulaşık makinası su ısıtıcısı tost makinası aynı anda bozulmuştu
biri bozulyor diğerlerine kötü örnek oluyor

Son düzenleme:
benim ev aletleride çapulcu sanırım direniyorlar
bide yapılmayı bekleyenler var frıtöz ve şarzlı süpürge valla ev ev değil tamirci tükanı

ah bir bilsem bizim evde böyle bir adet var
geçen yazda bulaşık makinası su ısıtıcısı tost makinası aynı anda bozulmuştu
biri bozulyor diğerlerine kötü örnek oluyor
canim kocise ver duzeltsin ve ya gotursun tamirciye ule olmaz cocuklusun sen zor olur sana ev isler
benim ev aletleride çapulcu sanırım direniyorlar
bide yapılmayı bekleyenler var frıtöz ve şarzlı süpürge valla ev ev değil tamirci tükanı

hatirlarmisin burda kizlar vardi mybayby bebisim feridee folikasit aybuke asyacan daha kimler kimler nerdeler acaba gelmiyorlar

canim kocise ver duzeltsin ve ya gotursun tamirciye ule olmaz cocuklusun sen zor olur sana ev isler

valla kocam olmasa yanmıştım ben elinden gelir böyle şeyler yapıyor ama işte bazende çaresiz kalıyor tv yi belki 10 kere tamir etmiştir artık sinirleniyorum bigün kendini hurdacıda bulucak sürekli bozuluyor buzdolabıysa tam dayaklık daha 3 senelik dolap tırtladı çamaşır makinası haklı şimdi bak haftanın 4-5 günü çalışıyor 9 yıldır kahrımızı çekiyor normaldir sağından solundan ses gelmesi tv de çamaşır makinasında değişmesi lazımda biz görmezden geliyoruz azcık daha idare etsinler diye

kızlar bende migren var bazen çok fazla tutuyor ama artık korunmadığımız için ilaç içmekte çekiniyorum
gerçi kızımda ilk aylar çok başağrım olduğunda doktor minoset içebiliceğimi söylemişti

geldim sercem geldim muhteşem bir konserdeydim, çok eğlendim, enerji boşalttım

eve henüz girdim, girer girmez lavaboya koştum, 1 damlacık daha leke gelmiş ama ped bomboş böyle bir durumu ilk kez yaşıyorum, gece adetim gelmese bari sıcım var, mide bulantım oluyor hafif hafif ama kendileri teşrif etmediler

hatirlarmisin burda kizlar vardi mybayby bebisim feridee folikasit aybuke asyacan daha kimler kimler nerdeler acaba gelmiyorlar

serçemm burdayım ben tatlım genelde gecekuşları olarak bilinirdik hisar mybaby ben arada folikte katılırdı bize :) mybaby memleketine gitti o yüzden gelemiyor sanırsam..hisarcıgımda gelir ama sabaha karsı yumurtlama gunleri yaklasıyor onunda malum :) önce fikfik tabi :) topikanamız beybişimde sanırsam yımırtlıcak yakın zamanlarda mybaby sen ben batı yaklasanlar grubundayız gergın bekleyıs devam edıyor. hamile oldgunu düşünenler topiği moralimi yerine getirdi benimde bi baktım sende ordasın takıldım bende hemen :)

nekadar kaldı canım batına? gün içerisinde aklıma gelmiyor benımde ama buraya geldimmi fellik fellik hamile haberleri okuyorum :)

7 gün daha doğrusu 17. gün uzayan akıntıyı gördüm üzerine 14 gün saydım haziranın 27 si çıkıyor benim adetim düzensiz oyüzden olmazsamda 30na kadar beklerim ama şimdilik ilk bat 27 :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…