sogan kürü kullananlar

şu badana boya işlerine başlasaydık zaman su gibi geçicekti iş yapmaktan düşünmeye fırsatım olmayacaktı akşamlarıda yorgunluktan sızıp kalıcaktım ama eşim müsait olamadı henüz :KK14:

7 gün daha doğrusu 17. gün uzayan akıntıyı gördüm üzerine 14 gün saydım haziranın 27 si çıkıyor benim adetim düzensiz oyüzden olmazsamda 30na kadar beklerim ama şimdilik ilk bat 27 :)

:) hadi inşallah 9 ay gelmez benimde 26sı tahminen aslında 23ü ve 26sı arasında 32 günde 1 olmaya basladım cunku.23ünü yazmak ıstemedım dogum gunumde o gun.gelipte moralimi bozmasın :) bi degısıklık varmı vücudunuzda ben cok anlayamıyorum

şu badana boya işlerine başlasaydık zaman su gibi geçicekti iş yapmaktan düşünmeye fırsatım olmayacaktı akşamlarıda yorgunluktan sızıp kalıcaktım ama eşim müsait olamadı henüz :KK14:

bol bol misafır agırlıyorum ben cok bunaldım ne hazırlasam dıye dusunurken gecıyor vakit:)

:) hadi inşallah 9 ay gelmez benimde 26sı tahminen aslında 23ü ve 26sı arasında 32 günde 1 olmaya basladım cunku.23ünü yazmak ıstemedım dogum gunumde o gun.gelipte moralimi bozmasın :) bi degısıklık varmı vücudunuzda ben cok anlayamıyorum

bol bol misafır agırlıyorum ben cok bunaldım ne hazırlasam dıye dusunurken gecıyor vakit:)

hiçbir belirti yok olmasında zaten acaba bebektenmi hamilemiyim diye düşünmek insanı çok yoruyor
belirti olmayınca çok takılmıyorsun inşallah hayırlısı olur hakkımızda

hiçbir belirti yok olmasında zaten acaba bebektenmi hamilemiyim diye düşünmek insanı çok yoruyor
belirti olmayınca çok takılmıyorsun inşallah hayırlısı olur hakkımızda

aynen öyle bendede hiçbişey yok yumurtlama zamanında adet agrısı gibi agrın oldumu benim birtek adet agrısı gib agrım oldu 1gün sürdü geçti oda.
benim cok umudum yok sayı ve hareket sıkıntımız oldugunu buay ogrendık daha kurlerıde yapmya baslayalı 2 hafta oldu.Rabbim bir mucize gönderir inşallah hepimize:)

aynen öyle bendede hiçbişey yok yumurtlama zamanında adet agrısı gibi agrın oldumu benim birtek adet agrısı gib agrım oldu 1gün sürdü geçti oda.
benim cok umudum yok sayı ve hareket sıkıntımız oldugunu buay ogrendık daha kurlerıde yapmya baslayalı 2 hafta oldu.Rabbim bir mucize gönderir inşallah hepimize:)
benimde aynı yumurtlama gününde bütün gün adet sancısı şişlik çektim bir gün sürdü bitti bir gün sonrada uzayan akıntıyı gördüm
şimdi hiçbişey yok benimde çok umudum yok hem çok değerlendiremedik önemli günleri hemde ilk aydan tutucağını sanmıyorum

ne iş yapıyor canım eşin?

işte değil canım aşık tesellisinde yeğenim kız arkadaşından ayrıldı ciddi düşünüyorlardı ailesiyle filan tanışmıştık
ayrılmışlar baya moreli bozuktu onu teselli ediyor tek yaşıyor bize yakın evine gitti o sorun değilde anahtarı yok gelirse
kızım uyuyor diye zilede basmaz telide duymazsam kapıda kalır

benimde aynı yumurtlama gününde bütün gün adet sancısı şişlik çektim bir gün sürdü bitti bir gün sonrada uzayan akıntıyı gördüm
şimdi hiçbişey yok benimde çok umudum yok hem çok değerlendiremedik önemli günleri hemde ilk aydan tutucağını sanmıyorum

işte değil canım aşık tesellisinde yeğenim kız arkadaşından ayrıldı ciddi düşünüyorlardı ailesiyle filan tanışmıştık
ayrılmışlar baya moreli bozuktu onu teselli ediyor tek yaşıyor bize yakın evine gitti o sorun değilde anahtarı yok gelirse
kızım uyuyor diye zilede basmaz telide duymazsam kapıda kalır

o uzayan akıntı meselesini birtürlü çözemiyorum ben zaten adet olursam ovu testlerınden alıcam ramazan sonrasına onlarla devam edicem.ilk denemenizmiydi canım nekadarlık evlisin ? bizde bu ay cıddıye aldık sanırım uzun zamandır korunmuyoruz akısına bırakmıstık olmayınca dr kontrolu sonrasında kürler işte.

hımm aradaki bagları saglamsa toparlar yeniden sanırım.sorunlar cok buyuk degılse sevgi agır basabiliyor.erkek erkege dertleşiyorlar desene.kapıda kalırsa yegenine gider uyumaya :)

Aman Yarabbi slm söylemeyidemi bilirmişş :) kaç yasında senin paşa hisarcım :)

Hiç muhabbet etmediğin kızlar ne mantıkla yolluyorlar acaba ? hiç basıma gelmedi canım acaba sahte hesap felan olabılırlermı yada hısarın dediği gib yazdıgın msjları okumak için felanmı eklıyorlar acaba melahatlar :)

4 olcak tezesi ağustosun 25 inde bilmediği hiç bir şey yok sevgilisi bile var kız 20 yaşında:KK37:

o uzayan akıntı meselesini birtürlü çözemiyorum ben zaten adet olursam ovu testlerınden alıcam ramazan sonrasına onlarla devam edicem.ilk denemenizmiydi canım nekadarlık evlisin ? bizde bu ay cıddıye aldık sanırım uzun zamandır korunmuyoruz akısına bırakmıstık olmayınca dr kontrolu sonrasında kürler işte.

hımm aradaki bagları saglamsa toparlar yeniden sanırım.sorunlar cok buyuk degılse sevgi agır basabiliyor.erkek erkege dertleşiyorlar desene.kapıda kalırsa yegenine gider uyumaya :)

9 yıllık evliyim canım bu ay ilk kez denedik

yeni bir yöntem daha hangi birini yapıcaz :KK52:

sende 2. bebiş için uğraşıyorsun sanırım kaç yaşında oğlun ona nasıl hamile kalmıştın
oğluma soğan kürüyle hamile kalıştım ama eşimede içirmiştim o bana mucize gibi geldi eşimde varikosel vardı halaaa var malesef ameliyatta olmuyor sağolsun annesi istemiyor bende vitaminlerle soğanlarla mücadele veriyorum işte napayım:KK14:
benim yazdığım mesajları neden merak etsinler ki? :111: ne bilim ben de anlamadım:KK9: bu arada bir arkadaş üstüne alınmış, özel olarak konuştuk onla da, hala üzerine alınmaz inşallah ama ben genel anlamdaki durumumdan bahsettim

:KK60: :KK60: :KK60: aynı durumdayız aynı:KK53: ama sen benden bir adım öndesin galiba,aşılam vs. aşamasına sıçramışsın, ben bu ay gebe kalamazsam dktor ve hastane değiştircem, usg çektimem gerekiyormuş üşeniyorum yaaaaf
5-6 ay evvel ben aşılama yaptırdım zaten tutmadı bu 2 . aşılamam olacak inşallah olmazda bu ay kalırım gebe:KK34:
oyy yesinler onun sevgilisini :))nekadar sanslısın hisarcım birkere yasamıssın anneliği devamıda gelir inşallah darısı tez elden bizlere inşallah

şükürler olsun canım benim oğlam mucize zaten biliyorsun ALLAH ım onu kardeşsizde bırakmasın inşallah
annelik duygusu anlatılmaz canım benim ALLAH ım hepinize yaşatsın bu duyguyu inşallah RABBİM

kızlar ben yine çalışmaya gidiyorum karbonatımıda yapıcam 3 kutu karbonat aldım bol bol inşallah köpürmem:KK52:
kaçtım ben:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK54:

kızlar ben yine çalışmaya gidiyorum karbonatımıda yapıcam 3 kutu karbonat aldım bol bol inşallah köpürmem:KK52:
kaçtım ben:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK54:

:)) canım ya karbonatı ben sadece 1l t suda kullandım bıraktım içine sıkıyormusun sen? spermler köpürsün içinde yumurtanı bulana kadar ihihih..hadi rastgelee :)

:)) canım ya karbonatı ben sadece 1l t suda kullandım bıraktım içine sıkıyormusun sen? spermler köpürsün içinde yumurtanı bulana kadar ihihih..hadi rastgelee :)

şiringayla yapıyorum ama içime sıkmıyorum yaaa yapmam öyle korkarım yaptım işte biraz evvel birazdaha takılayım dedim 15 dk geçti ben gittiiim dua edin banaaaaa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:En Büyük KK

X