sogan kürü kullananlar

kızlar günaydın size bişi danışıcam ben 4 gündür soğan kürü yapıyorum adet oldum ama değişik bişiler olduğunu düşünüyorum sizdede oldumu böyle şeyler merak ettim benim adetimin ilk günü sadece 2 damla bişi gelirdi adetim ilk gün çok aşırı ve ağrılı geldi normalde ağrı olmazdı acaba soğanın etkisi mi böyle şeyler yaşayan var mı aranızda??

Anne AdayıYaşıSon Adet TarihiBeklenen Adet TarihiKürün Kaçıncı ayıDurum
folikasitka3216 Mayıs15 Haziran2.:KK31:
beybişim2713 haziran10 temmuz:KK31:
serçem2324 mayıs23 haziran1.:KK31:
nrhs1 mayıs1 haziran:KK31:
Aybuke0725 mayıs:KK31:
mybaby2626 mayıs25 haziran2:KK31:
nukra13 mayıs12 haziran:KK31:
ecrenecrin2511 mayıs15 haziran1hamile
angelnese1 temmuz:KK31:
hisarbuselik295 haziran 5 temmuz2:KK31:
asyacan422723 mayıs26 haziran1:KK31:
ferideei24.528 nisan27 mayıs:KK31:
nar tanesii2824 mayis:KK31:
muyomYaşı24 haziranKürün Kaçıncı ayı
sarı sekerYaşıSon Adet Tarihi9 haziranKürün Kaçıncı ayıDurum
[tr]
kızlar ben 27 yasındayım bebegimin yolunu 4 senedir bekliyorum evimizin nesesi biran önce gelmesini istiyorum sizde sogan kürü kullanıp bebeginizi bekliyorsanız gelin beraber umutla bekleyelim

Kızlar listemizde gunu yaklaşanlar hadi hayırlısı

Gunu geçen arkadaşlar batinizi söyleyin

kızlar günaydın size bişi danışıcam ben 4 gündür soğan kürü yapıyorum adet oldum ama değişik bişiler olduğunu düşünüyorum sizdede oldumu böyle şeyler merak ettim benim adetimin ilk günü sadece 2 damla bişi gelirdi adetim ilk gün çok aşırı ve ağrılı geldi normalde ağrı olmazdı acaba soğanın etkisi mi böyle şeyler yaşayan var mı aranızda??
sogandan da olabılır ama bıldıgım kadarıyla sogan kurune adetıne yakın degılde adetten bı hafta sonra baslanması gerekıyor 2 hafta boynca sabah aksam devam edılecek bnce sen adet bıtımını bekle derim cnm

sogandan da olabılır ama bıldıgım kadarıyla sogan kurune adetıne yakın degılde adetten bı hafta sonra baslanması gerekıyor 2 hafta boynca sabah aksam devam edılecek bnce sen adet bıtımını bekle derim cnm

bende öyle biliyordum ama benm adetim hep gecikir hatta 4 gün gecikmişti burdanda kızlara sordum çevremdende kullananlar var bide ibrahim saraçoğlunun sitesinde yazdığı cevaplarda okumuştum adeti getiriyomuş içmesem belki daha günlerce beklicektim..:KK43:( işte bölee
beklediğim gibi geldi ama ağrıdan ölücem sanki bide normalden fazla gelio öle bi sorunum var işte:KK43:(

bende öyle biliyordum ama benm adetim hep gecikir hatta 4 gün gecikmişti burdanda kızlara sordum çevremdende kullananlar var bide ibrahim saraçoğlunun sitesinde yazdığı cevaplarda okumuştum adeti getiriyomuş içmesem belki daha günlerce beklicektim..:KK43:( işte bölee
beklediğim gibi geldi ama ağrıdan ölücem sanki bide normalden fazla gelio öle bi sorunum var işte:KK43:(
cnm korkma bırsey olacagını zannetmıyorum stres yapma bır ıkı gun daha bekle bakalım bırak ıstersen soganı içmeyi

salam kizlar men ferideni merak ediyorum ne oldu acaba hic gelmiyor buralara adetini getire bildimi ne oldu neler oldu?

evt cnm haklısın galiba en güzeli soğanı bırakıp adet bitince tekrar başlamakkk...:KK50::KK50::KK50::KK50:
bncede ole yap bi hafta sonra basla devam etme içmeye fazla gelmesının pek sorun olcagını sanmıyorum ıcın temızlenıyor ne guzel işte:KK70:

cnm sende bebek içinmi adet gelmesı ıcınmı kullanıyorsun sogan kürünü ?

evt cnm bebek için kullanıyorum doktora gittim 4 ay geçmedi kistler ilaçlarla bebek istiyoruz ama önce kistleri tedavi etmek gerekio çünkü onlar yumurtlamamı engellio işte adetim gelsinde kürlere başlayım belki bi bebişimiz olur dedim...:KK55:

evt cnm bebek için kullanıyorum doktora gittim 4 ay geçmedi kistler ilaçlarla bebek istiyoruz ama önce kistleri tedavi etmek gerekio çünkü onlar yumurtlamamı engellio işte adetim gelsinde kürlere başlayım belki bi bebişimiz olur dedim...:KK55:

inş bi faydası olur hepımız bebek ıcn bırseyler yapmaya calısıyoruz Allahım hayırlı evlat nasip eder inş :KK49: burdan hamılleık haberını alırız

aminnn cnm aminn inşallah peki sen kullandın mı bu kürü ?
ben kullanmya baslamıstım 4 gun olmustu kayınvalıdeme gıtmek zorunda kaldık 1 hafta orda kaldım o yuzden bırakmak zorunda kaldım bu ay adet oldugumda ıse doktora gıttım ilaç verdi yumurta takıbı yapacaklar bnde ve esımde ole bi sorun yok ama Allahın takdırı dıyorum zamanı var heralde o zamanı beklıyoruz ilaçla bırlıkte yapmak ıstemıyorum zararı olurmu onuda bılmıyorum bakalım daha bı hafta olmadı adet olmalı op zmna kdr karar vercem kafam karısık anlayacagın :KK14:
i

ben kullanmya baslamıstım 4 gun olmustu kayınvalıdeme gıtmek zorunda kaldık 1 hafta orda kaldım o yuzden bırakmak zorunda kaldım bu ay adet oldugumda ıse doktora gıttım ilaç verdi yumurta takıbı yapacaklar bnde ve esımde ole bi sorun yok ama Allahın takdırı dıyorum zamanı var heralde o zamanı beklıyoruz ilaçla bırlıkte yapmak ıstemıyorum zararı olurmu onuda bılmıyorum bakalım daha bı hafta olmadı adet olmalı op zmna kdr karar vercem kafam karısık anlayacagın :KK14:
i

himm sanırım klomen verdi... kesinlikle öyle cnm Allah ın takdiriherşeyin bi zamanı var belki şu an senin için hayırlı bir zaman değil.. ilaçla kullanmamalısın zaten i.saraçoğluda özellikle belirtmiş yazılarında bunu umarım herşeyin hayırlısı olurrr...

himm sanırım klomen verdi... kesinlikle öyle cnm Allah ın takdiriherşeyin bi zamanı var belki şu an senin için hayırlı bir zaman değil.. ilaçla kullanmamalısın zaten i.saraçoğluda özellikle belirtmiş yazılarında bunu umarım herşeyin hayırlısı olurrr...
işte tam sunu yapıcam dıyorum onume bırsey cıkıyor bakalım dedıgın gıbı hayırlısı evet klomen ve b12 verdi

senın yas kaç cnm ne zmndır ıstıyorsun bebek :emir_bebek:

senın yas kaç cnm ne zmndır ıstıyorsun bebek :emir_bebek:

BEN 22 YAŞINDAYIM valla açıkça söylemek gerekirse ben şu son günlerde daha çok istemeye başladım tedaviye gittiğim dönemde bile bu kadar istekli deildim eşimin zoru ile gittim zaten o evlendiğimiz ilk günden beridir istiyo ben erteliyordum ancak bu kadar becerebildim:)) bide şimdi böle sorunlarda çıkınca ya olmazsa diye düşünüp daha bi azimlenndim:))

X