sogan kürü kullananlar

kizlar bu spermlere iyi geliyormus sutu sarimsakla kaynatip sinize veriyonuz spermleri guclendiriyor ben yapsammi diyirum ama bizimki hayatda icmez bende bugunnen coklu sarimsak sogan yidirtmeyi dusunuyorum esime cunki cok sifaliymis erkek icin zaten kendide seviyo bakalim neler olucek :26:

Canım hiç hoş gelmiyor kulaga yaa tadı nasıldır kimbilir ayrı ayrı yesin içsinler :) ilk kez duydum bunu sordugun topikte gecmısı okuyayım diye yeltendim ama cok konusmuslar onlarda biz gibi :)keciboynuzunu ne güzel içiyordu eşim dün kurt cıkmıs ıcınden yıkıyorum kaynatmadan öncede ama nasıl oldu anlamadım bende onuda at agzına şifa niyetine de de dedim bir bakışı vardıki suratıma anında buharlaştım mutfaktan

bence de kulağa hiç hoş gelmiyor erkekler bu tip şeylere daha önyargılı yaklaşıyorlar sanırım, benimki de hayatta içmez

: ne olucak canim nevar burda cinde kurtlari diri diri yiyorlar deyi verirdin esine
bence de kulağa hiç hoş gelmiyor erkekler bu tip şeylere daha önyargılı yaklaşıyorlar sanırım, benimki de hayatta içmez

nebiliyim iste canim icmesede icmesin biktim artik ne yapsam yok bebem

test yaptim neqatiff kizlar bu ayda yok bebem 2 gun vardi adetime olsaydi silik cikardi dimi

test yaptim neqatiff kizlar bu ayda yok bebem 2 gun vardi adetime olsaydi silik cikardi dimi

dayanamadın dimi üzülme canım yaaaa,geçmişte yazdıysan hatırlmaıyorum canımkusura bakma hayırlı olan zamanı bilir rabbim, sen hiç doktora göründün mü? ne dedi doktoR?

dayanamadın dimi üzülme canım yaaaa,geçmişte yazdıysan hatırlmaıyorum canımkusura bakma hayırlı olan zamanı bilir rabbim, sen hiç doktora göründün mü? ne dedi doktoR?

gitdim canim hicbirseyin yok dediler esimede oyle soylediler olucek dediler bende insallah dedim dondum :49;

gitdim canim hicbirseyin yok dediler esimede oyle soylediler olucek dediler bende insallah dedim dondum :49;

ne kadar güzel, çok şanslısın bak, hiç bir problemin yokmuş, demekki bebiş en uygun zamanı gözlüyor, sabırsızlanın istiyor, keşke benim de hiç bir sıkıntım oolmasaydı

kızlar size bir şey sormak istiyorum 5 yıldır kk nın aktif kullanıcısıyım, fakat şu arakadaş isteklerini tam çözemedim, tanıdmadığım bir sürü kişi arkadaşım olmak istiyor, neden? yani bunun kime ne faydası var ? bilen var mı? tanımadığım muhabbet etmediğim kişileri arkadaş olarak zaten kabul etmiyorum ama yine de sorumun cevabını merak ediyorum

ne kadar güzel, çok şanslısın bak, hiç bir problemin yokmuş, demekki bebiş en uygun zamanı gözlüyor, sabırsızlanın istiyor, keşke benim de hiç bir sıkıntım oolmasaydı

insallah canim hersey guzel olucak SIKMA canini o kadar varki prablemi olupda hamile kalanlar ama bazilari biride ben prablem yok ama bebekde yok malesefff ?((((

benimki asla içmeeez bunu sarmısak tansiyonunu düşürüyor maaf olur adam vallaaa

nasılsın canım, ne zamandır konuşamıyoruz, devam değil mi çalışmalara? son durum nedir?

iyiyim canm şükür devaam tabii çalışmaktan artık tövbe yarabbii bıktım resmen bu haftada yumurtlama haftam olacak inşallaaah ooof adamdan bile soğudum ben hiç meraklı değilim bu işlere ama oğlum lkardeş çok istiyor bende istiyorum o yüzden mecbuur napayım eşim gayet mutlu tabii hayatından olmassa artık bu 2 ay ramazandan sonra nasipse aşılama yaptırıcam sen napıyon nasıl gidiyoo?

ALLAH ALLAH tanımadığın kızlar neden sana arkadaşlık yollasınlar ki? enteresan nolcakki arkadaş olsanız bi konuşma bile geçmemiş aranızda sen kabul etmemekle ii yapıyon boş ver bide bu en yukardaki profile basıyorsun orda arkadaşlarının yazdığı msj ları hemen görüyorsun yaa o yüzdenmi acaba? yazdığın msj ları okumak için ark. teklifi yolluyorlardır sen kabul etme boşveeer

öptüm canım oda sana slm söylüyomuş

Aman Yarabbi slm söylemeyidemi bilirmişş :) kaç yasında senin paşa hisarcım :)

Hiç muhabbet etmediğin kızlar ne mantıkla yolluyorlar acaba ? hiç basıma gelmedi canım acaba sahte hesap felan olabılırlermı yada hısarın dediği gib yazdıgın msjları okumak için felanmı eklıyorlar acaba melahatlar :)

Beybişim nerelerdesin canım? listede son durum nedir bir tane nazar boncugumuz ecrinecrin var batı yaklaşanlar belirti aramaya gittiniz demi ugramıyorsunuz buraya bende hamılelık hıkayelerıne sardım buara hepten :) hadi bakalım inşallah guzel haberler yakındır.iyigeceler...

kızlar ilişkiden sonra yatıyoruz yaa ozaman kasıklara hafif masaj yapmış bi arkadaş ve hamile kalmış
yeni bir yöntem daha hangi birini yapıcaz

sende 2. bebiş için uğraşıyorsun sanırım kaç yaşında oğlun ona nasıl hamile kalmıştın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…