sogan kürü kullananlar

kızlar ben bu ay klomen kulladım diye soğan kürü yapmadım ilk ay olduğu için sadece ilacı kullandım
ama gebelik olmazsa önümüzdeki ay kullanmak istiyorum kisttim yoktu en son kontrolde kistti yoksa günde bir defamı içiliyor

ben daha kendime doğru düzgün bir doktor bile bulmadım devlet hastanesine gidiyorum
eski doktorum fiyatlarını uçurmuş eşim ısrarla ona gitmek istesede benim gözüm yemiyor:KK53:

ooooooooooooooooo masallah canim senin belirtiler baya var :KK49: hamilelik belirtisi olsun canim hepsi :KK49: bende sadece karnim sisdi belim agriyor birde duz uzaninca sol tarafim cekiliyor sanki bacaklar filan tik yok bende insallah tutunur bebeklerimiz :KK49:

aman ne bileyim canım yaa, geçen ay da çok benzer durumlar yaşamıştım, tek farkım bu ay çok yanıyorum, bir de yüzümde çok fazl sivilce çıktı, yanmam havaların iyice ısınmasından olabilir, sivilcelerim de yeni kullanmaya başladığım cilt yenileyici kremimden olabilir :KK60: bakalım bekleyip görcez, ppöö son 3 gün zaman da geçmiyor:KK31:

gerçi pazar günü yaylaya çıktık, herkes hava çok soğuk üşüdük derken ben hiç üşümüyordum, ne bileyim yaaaaaaa, umut fakirin ekmeği işteeeee

canım ben ovulasyon denedim, öncelikle sana şöyle söyleyyeim ben internetten sipariş verdim, hem daha ucuz oluyor hem de fazla fazla oluyor, 6 tane de gebelik testi gönderiyor, elimde fazla fazla olunca ben adetten sonra 10. gün başlamıştım kullanmya sabah akşam kullanıyordum:KK53: sen de bence ortalama 10-11. gün başlarsın sabah akşam kullanırsın. sadece bu ay 32. günde olduğun için siklus yinr 28 sayılıyor, arada bşr 3-5 gün oynasa da genel duruma bakılıyor.kolay gelsin

Teşekkür ederim canım bakalım gg dan aldım bende

aman ne bileyim canım yaa, geçen ay da çok benzer durumlar yaşamıştım, tek farkım bu ay çok yanıyorum, bir de yüzümde çok fazl sivilce çıktı, yanmam havaların iyice ısınmasından olabilir, sivilcelerim de yeni kullanmaya başladığım cilt yenileyici kremimden olabilir :KK60: bakalım bekleyip görcez, ppöö son 3 gün zaman da geçmiyor:KK31:
bende de bu sefer sivilce cok hayirlisi
kızlar ben bu ay klomen kulladım diye soğan kürü yapmadım ilk ay olduğu için sadece ilacı kullandım
ama gebelik olmazsa önümüzdeki ay kullanmak istiyorum kisttim yoktu en son kontrolde kistti yoksa günde bir defamı içiliyor

1 defa bence yeter canim

az önce gebelik bölümündeki yumurtalama hesaplıyıcıdan hesapladım benim tahmin ettiğim günlere geliyor yumurtalama tarihim
batıda 27 mayıs diyor ben hep 30 zu olurum diye düşünüyordum adetim düzensiz olduğu için fazla fazla koydum üstüne :)
ama 27sinden itibaren adeti bekliyeceğim demektir bu iyi geri sayım başlamış şafak 9:KK1::KK6::KK6:

kızlar ilişkiden sonra yatıyoruz yaa ozaman kasıklara hafif masaj yapmış bi arkadaş ve hamile kalmış:KK34:

Masajmı eliyle bastırarakmı catlatmıs acep yumurtayı :) sperm yorulmasın diye :)
şaka biyanada hiç duymamıstım bunu forumdamı okudun canım?

senide bi ara gördüm orda o topikte okudum canım masaj yaptım hafif dedi bide en az 45 dk yattım diye yazdı kız

serçemm bi soru sormuş ona bakıyordum sarımsaklı süt felan yazmıs biri eşine bunumu ne ıcırmıs o topikmiki baktım cıktım.bu ayı gecırdık artık bıttı yumurtlama donemi ramazan sonrasında bunuda degerlendiririm artık :)

serçemm bi soru sormuş ona bakıyordum sarımsaklı süt felan yazmıs biri eşine bunumu ne ıcırmıs o topikmiki baktım cıktım.bu ayı gecırdık artık bıttı yumurtlama donemi ramazan sonrasında bunuda degerlendiririm artık :)

eweet onuda okudum serçemciimde araştırıyo çok
batına 1 hafta filan kaldı dimi?

eweet onuda okudum serçemciimde araştırıyo çok
batına 1 hafta filan kaldı dimi?

26sı diye yazdırmısım beybişime listeye ama 23 ü ve 26 sı arası işte. 23 ü dogum günüm o gün gelmesin geleceksede yaa hiiiç çekemem :) benim umudum yok bu aydan eşimde sıkıntı oldgunu ögrendık ve kurlere basladık yumurtlama haftama kadarda 2 hafta kullanmıstı henüz bi artıs olabılcegını sanmıyorum hemen. Rabbim kısmet etmişse o başka tabide.

26sı diye yazdırmısım beybişime listeye ama 23 ü ve 26 sı arası işte. 23 ü dogum günüm o gün gelmesin geleceksede yaa hiiiç çekemem :) benim umudum yok bu aydan eşimde sıkıntı oldgunu ögrendık ve kurlere basladık yumurtlama haftama kadarda 2 hafta kullanmıstı henüz bi artıs olabılcegını sanmıyorum hemen. Rabbim kısmet etmişse o başka tabide.
az kalmış ozaman hayırlısı
olsuun ALLAH isterse her şey olur belkide hamilesin inşallaah ama değilsende napalım asyacım oda ALLAH tan olacak bir gün
sen canım eşine vitaminde içir bence araştırın yada dr. vitamin vermedimi çünki varikosel yok eşinde

az kalmış ozaman hayırlısı
olsuun ALLAH isterse her şey olur belkide hamilesin inşallaah ama değilsende napalım asyacım oda ALLAH tan olacak bir gün
sen canım eşine vitaminde içir bence araştırın yada dr. vitamin vermedimi çünki varikosel yok eşinde

Agzın bal yesin emi :)( çörekotu tarcınlı olanından yesin ama :))dr tüp dedi sadece canım hiçbişey vermemiş. vitaminde almak istiyorum ama kaş yapayım derken göz cıkartırmıyımki diye korkuyorum birde cok yanasmıyor kafamıza göre vitamin kullanmayalım diyor kürler dogal oldugundan ses etmiyor. bayanın biri yazmıstı forumda 3 tane vitamin hapı bunlaz sebebim oldu dıye not aldım isimlerini felanda ama duruyor öyle canım.

Agzın bal yesin emi :)( çörekotu tarcınlı olanından yesin ama :))dr tüp dedi sadece canım hiçbişey vermemiş. vitaminde almak istiyorum ama kaş yapayım derken göz cıkartırmıyımki diye korkuyorum birde cok yanasmıyor kafamıza göre vitamin kullanmayalım diyor kürler dogal oldugundan ses etmiyor. bayanın biri yazmıstı forumda 3 tane vitamin hapı bunlaz sebebim oldu dıye not aldım isimlerini felanda ama duruyor öyle canım.

:KK66: yok dahaa çörek otu yemedim ben ama soğan yiyebilirim :KK53::KK53: alıştım zaten oda bal gibi geliyor artıık:KK52::KK76:
aaaah aaaaaaaaaaaaah biran evvel hamile kalsakta bitse bu çile ALLAHIIIIM duy sesimi

:KK66: yok dahaa çörek otu yemedim ben ama soğan yiyebilirim :KK53::KK53: alıştım zaten oda bal gibi geliyor artıık:KK52::KK76:
aaaah aaaaaaaaaaaaah biran evvel hamile kalsakta bitse bu çile ALLAHIIIIM duy sesimi

sogan diyince ben bugun unuttum sogan içmeyi yaaa şimdi aklıma geldi :KK43:(( 1 gün fireden bişey olmaz herhalde yaa. çörekotu bal tarcın için vakıt gectı senın canım adetın 2.günü baslanıyor 12 gün yeniyor o. iki sogan arasında bos durmayım dedim onuda yedim :)

Aminnnnn canım aminnnn vardır elbet vakti saati sabredıcez mecbur..

sogan diyince ben bugun unuttum sogan içmeyi yaaa şimdi aklıma geldi :KK43:(( 1 gün fireden bişey olmaz herhalde yaa. çörekotu bal tarcın için vakıt gectı senın canım adetın 2.günü baslanıyor 12 gün yeniyor o. iki sogan arasında bos durmayım dedim onuda yedim :)

Aminnnnn canım aminnnn vardır elbet vakti saati sabredıcez mecbur..

amaaaan boş ver 1 günden bişeycik olmaz inşallah şifa olmuştur arkadaşım
tabii mecbur canım ALLAH hayırlısını göstersin hepimize inşallah mybabyciim yok izmire geldi herhalde tanışsak onla ne güzel olur:KK34:
seninlede tanışmayı çok isterim belki bir gün tanışırız çok merak ediyorum sizi:KK54:
asyacıım ben yatayım artık yaa benim oğlan bu ara erken saatte kalkmaya başladı uyandığı gibi hemen kalkıyo yataktan oturağında oturuyo her sabah beni bitti anneeeeeee diye kaldırıyo bi bakıyorum çocuk oturakta:KK52:
kaçtım ben canım öptüm seniii:KK54:

amaaaan boş ver 1 günden bişeycik olmaz inşallah şifa olmuştur arkadaşım
tabii mecbur canım ALLAH hayırlısını göstersin hepimize inşallah mybabyciim yok izmire geldi herhalde tanışsak onla ne güzel olur:KK34:
seninlede tanışmayı çok isterim belki bir gün tanışırız çok merak ediyorum sizi:KK54:
asyacıım ben yatayım artık yaa benim oğlan bu ara erken saatte kalkmaya başladı uyandığı gibi hemen kalkıyo yataktan oturağında oturuyo her sabah beni bitti anneeeeeee diye kaldırıyo bi bakıyorum çocuk oturakta:KK52:
kaçtım ben canım öptüm seniii:KK54:

AMin canımm. evet izmire gidicem diyordu mybaby ne güzel olurdu tanıssak :) tamam tatlım maşallah paşayaa öp onu teyzesinin yerne sabah sabah :) bende öptüm seni grş canm

X