sogan kürü kullananlar

Doğru söylüyorsun canım çok teşekkür ederim moralim düzeldi

6senedir her ay kendini takip etmis ne duysa denemis ve denrme tahtadi olmus bir arkadasin olarak daha yolun basindasiniz diyorum yani ne olur kendinizi yıpratmayın ben daha yeni yeni seyler ögreniyorum sayenizde umudumu kaybetmemeye calısıyorum ben artık günüm gecince acaba diyemiyorum şayet olursa süpriz olur olmazsada üzülmem Rabbim hicbirinizi bebek hasretiyle imtihan etmesin

al benden de okdar ama işte herşeyden bi medet umuyorum ister istemez
Canım o kadar zor durumdayım ki anlatamam

canımm benim yaa haklısınn ama negatif olma olasılıgını ön planda tutki daha fazla hayal kırıklıgı olmasın
zaten hamileysende sevinmene engell bişeyyyy yokkkk canımmm benimmm
ama üzülmeni istemeyiz biz o yüzden daha çok strese girmeden yarın bi kan testi yaptırma şansın varsa yaptır
her geçen zaman seni daha çok stres yapacak
inşalllah güzel haberler verir halay başı çekersinnnnnn

Teşekkür ederim kızlar ama yaşadığım suan belirtiler canım gebelik belirtisi

aynen öyle bende öyleyim 3 senedir bekleyen biri olarak günüm geçsede acaba diyemiyorum
her adet öncesi bütün gün kendimde değişklik aramaktan
kaşımın kirpiğimin ne derece değişikliğe ugradıgını görmek için saatlerce ayna karşısında beklemekten
hatta idrarıma domestos döküp denemiş biri olarak
en ufak mide bulantımı baş dönmemi çevredekilerle paylaştıgımda^ hamilemisin^demelerine bile tahammul edemiyorum artık
benim ilk zamanlar her adetim gecikirdi her ay deli gibi heves ederdim
ne zaman tamam test yapayım desem ve yapsam negatifi görsem kırmızılar arkasından gelirdi
kaç defa kan verdim ve gittiğimde kağıtta 0.1 bhcg çıktıgını gördüğümde kahroldum
şimdi bu eski halimden eser yok daha rahatım daha bi saldım çayıra mevlam kayıra modundayım
biliyorum stresden uzak kalamıyoruz acabalar adete yakın kemiriyor beynimizi ama sizi yıpratmasna izin vermeyin benim gibi
ben 2 sene boyunca yedim bitirdim kendimi ama şu 1 yıldır gayet huzurluyum evet her ay adet oluyorum
üzülüyorum ama başka hikayeler okuyunca halime şükrediyorum sadece
hepinizi seviyorum çok uzattım kusura bakmayın bnde dolmuşum baya:2::2::2::2:

kızlar şunu unutmayın beyin gebeliği çok istediği zaman yalancı belirtiler yaratıyor vücut
ben bunu bizzat yaşadım ve korunduğum halde gebelik belirtileri yaşadım çok istiyordum ama eşim istemiyordu
inanın dedimki kesin hamileyim kendimden şüphe ettim testler bile yalancı pozitif gösterdi
kanda negatifti tabi kendinizi rahat bırakın çok fazla kafaya takmayın

aranızda klomen kullanan varmı ben mayısın 28 inde adet gördüm bugün aşırı kasık ağrım var yumurtalama ödnemi sanırım ama adet olucak gibiyim ben hiç bukadar şiddetli yaşamadım klomenden acaba

inşallahhh inşallahhhhh hamilesindir öylee sevinirimkii hamile kalmana
rabbim gönlümüzden geçeni tez zamanda versin inşallahhhhhh

Kızlar önceki topigi acan hasankeyfde topigi açtı pesine hamile kalmıstı belki bizim beybisimiz de öyle olur :)

Kızlar önceki topigi acan hasankeyfde topigi açtı pesine hamile kalmıstı belki bizim beybisimiz de öyle olur :)

İnş canım hepimiz yazacaz hamileyiz diye iyiki bu topigi acmisim ve sizlerle tanismisim çok içten ve samimisiniz allah im razı olsun

Canım catlatna iğnesi kullandin mi

hayır canım kullanmadım bu ay böyle deneyelim olmazsa bir dahaki ay dedi doktor sadece klomen kullandım doktor 15.16 günler önemli dedi ama ben hiç böyle belirti yaşamamıştım adet olucağım zaman yaşarım ayaktaylen kasıklarım sancıyor resmen
karın ağrım var adet belirtileri gibi bende şaırdım

Arkadaşım emin ol klomenden klomen insanın vucudunu inanılmaz değiştiriyor en azından bana öyle yaptı. Hem kasık ağrım oldu hem şişliğim. Kasık ağrım en çok yumurtlama döneminde oluyor sonra yavaş yavaş azalıyordu. Inşallah yumoşlar çalışıyor senin bebiş yakındır tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…