sogan kürü kullananlar

hoşgeldin canım gelcen tabii kız çok alıştık birbirimizeoluyo böyle şeyler evlilikte üzme kendini ben neler neler yaşadım
göbeğin atıyorsa tamam sorun yok yani göbeğin kaçık değil canım benimmmmm

bu iyi oldu bir dertdende kurtulmus oldum sayende
şuan yok canım ama beybişimi bekliyoruz adeti geçmişti testte yapmadı

bakalim hayirlisi insallah guzel haberler gelir ardi ardina

Gunduz aklıma gelince hemen sizinle paylasmistim şu bioenerji fikrini. Esimin beli için gidecektik göstermeye ama duruma göre her gun gitmek gerecek oldugu için esim de işten erken ayrilamiyor, 1 saatlik yola gidemem diye dusunup vazgecmis meğer kendi kendine.. ben aksam ona söyledim ben de görünecektim o kadina bugun aklıma geldi diye, o da tamam o zmn haftasonu isimiz cikmazsa ins. gidelim dedi cuma gun regl olmazsam c.tesi test yaparim zaten. Regl olursam da c.tesi gideriz o babuşkaya

babusqaya neye gidiyorsun kizzzzz? banada anlat rusca yaz anlamadim cunki okudum o babuska sana ne yapicak acaba:26:

nereye gıdıyon kız :) ıyıyız bız burda bosver cozersın sen sorunlarını ... Her evlılıkte olur oyle ufak tefek seyler ...Bak duzelmıste zaten ... sen kk gırmıcem deyınce uzulmustum ... bız burda bırbırımızı gormuyıoruz ama sevıyoruz ıste :)

kızlar beybısım test yapmadımı ya en son mısafırlerı vardı ama evde testı varsa yapsaydı barı :) cok merak ettım ya

Hadi ya neden öyle yaptin ki guvencimiz azaliyor sanırım sogana

bilmiyorum ki tatlım canım hiç istemedi ilk içtiğim ayki heycan heves yoktu ben yine tembellik yaptım

ayy canımm benim hoşgeldin
sefalar getirdin iyiki geldin canım
adını görünce sevindim canım benim
eşinle ilgili olan problemleri çözmene sevindim canım
evliliğin ilk aylarında bizde öyle olur canım. sanki birbirnizi hiç tanımıyomuşunuz gibi
zorla evlenmişiniz gibi olur öyle ama inan zaman geçince alışıyor insan birbirine
bizde seni seviyoruz sercemcik
göbek atıyorsa sorun yok canım ohh ohh atsın göbüş :))

hisarcım benim göbek kaçık sanırım azcık kafada kaçık napcaz kızzzz varmı bi yöntem ?

Iyi akşamlar kızlar ben de kullanıyorum bu kürü ama geçen ay çok akıntım olmuştu bu ay hiç olmadı siczce neden

evet aslında ogrenebılıyoruz bılıyorum ama ben hasta numaramı almamıstım ... onuda gırmek bgerekıyor sısteme cnm :) artk yarını beklıcem sonuclar yarın oglen cıkıcak ınsallah ...

babusqaya neye gidiyorsun kizzzzz? banada anlat rusca yaz anlamadim cunki okudum o babuska sana ne yapicak acaba:26:

yirim sizin babuşkanızı yaaa çok şekersiniz nedense bana bi komik geldi bu babuşka kelimesiii

bnde aynenı bu ay ne sogan ne bıbsıy ıcesım gelmedı :) duzensız dusensız bı hafta kullandım heralde ..Allah sıonumuzu hayretsın cnm ...ınsan ız herseyden sıkılıyor ınsan bellı bı zaman gectıkten sonra :)

kızlar beybısım test yapmadımı ya en son mısafırlerı vardı ama evde testı varsa yapsaydı barı :) cok merak ettım ya

sagol bitanem bende ozledim sizi iyi haberler duymaya geldim yasasin

yaa hesaplamalara göre bnm yarın yüksek yumurtlama dönemim ama bende ne agrı var ne akıntı
her zaman olan şey bu ay neden olmadı hayret bişeyy :44:

Iyi akşamlar kızlar ben de kullanıyorum bu kürü ama geçen ay çok akıntım olmuştu bu ay hiç olmadı siczce neden
hoşgeldin iyiakşamlar
demekki geçen ay için iyice temizlenmiş ki bu aya bişey kalmamış
pko varmı sende ?
hamile kalmak için mi yaptın ?

canim cogu kiside oyle bendede oyle oldu 1 cide akinti geldi ikincide yok hayirli olsun kurun tatlim
evet aslında ogrenebılıyoruz bılıyorum ama ben hasta numaramı almamıstım ... onuda gırmek bgerekıyor sısteme cnm :) artk yarını beklıcem sonuclar yarın oglen cıkıcak ınsallah ...
sabr eden dervis muradina ermis derler tatlim bekle bukadar beklemissin zaten
yirim sizin babuşkanızı yaaa çok şekersiniz nedense bana bi komik geldi bu babuşka kelimesiii
ayyyyy ivetttttt babuska deduska kakarin kakarin

Selam arkadaşlar bende soğan kürüne başlamayı düşünüyorum ama tüp bebek tedavim sonuçlandıktan sonra hastalandım ve kan sulandırıcıları çok içtiğimden adetim bir türlü bitmek bilmedi..hep leke halinde devam ediyor ve okuduğum kadarıyla adet bitiminden 7 gün sonra başlanıyormuş..adetim nezaman biter bilmiyorum sabırsızlanıyorum başlasammı acaba.

ayyyyy ivetttttt babuska deduska kakarin kakarin

ahahhaha babuşkacılar sizi :))) kakarin kakarinnnnn :81::81::81::81::81:
ben biraz takıntılıyımdır kelimelere ya çok gıcık olurum ya çok gülerim
nedense bu babuşka beni güldürdü sercemcim

öncelikle hoşgeldin arkadaşım
hayırlısı olsun tüp bebek denemen için
adet bitiminden 2 3 gün sonra başlanıyor canım
başlasanmı bilemiyorum yeni tüp bebek denemişsinz bilmiyorum ki istersen bu ay dinlendir kendini diğer aya başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…