Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

adet bitiminden sonra istediğin gün başlayabilirsin çeşme suyu olmasın canım içme suyu daha iyi.inş işe yarar canım bende işe yaradımı yaramadımı bilemiyorum ben tüplerim di falan derken şimdide 17 oh progesteron ile savaşıyorum.

teşekkürler açıklama için

merhaba bende dış gebelik geçirdim tüplerimde tıkanıklık olabbilir diye bişeyler arıyodum sizin mesajı gördüm.kısacası tüplerdeki tıkanıklıklara iyi geliyo brokoli kürü anladığım kadarıyla.peki kaç gün uygulanacak.?gün?olarak bi bilginiz varmı?

Merhaba arkadaslar, bende dün kadin doktoruna gittim. Gitme nedenim adetim gelmedi 15 gün gecti, hamile kalmak istedigimden cok sevindim ama bu 15 gün icinde 5 test yaptim ve hepsi negativ cikti.

Neyse dün gittim bi baksin diye, yumurtamda kist varmis.

Doktorum hamile kalmak istedigimi bildiginden, bana sali günü hormontesti yapacak, bana muhtemellen PKO var diyor. :gitme:

Dün aglamaktan bayiliyordum, esimde cok üzüldü, kaynanamda avuttu beni, sükürler olsun cok iyi kaynanam var.

Kizim sen merak etme ben türkiyeye gideyim bütün otlari alip getirecegim diyor, biz yurtdisindayiz.

Bende diyorum su Sogan kürünü uygulayim, adetimi bekliyorum daha hala bugün 16 gün daha hala tik yok, ama dün gördüm doktorum gösterdi bir iki güne kadar gelir dedi.

Insallah isteyen herkez anne olur yavrularini kucagina alir.

Ben dünden beri ne yemek yiyorum nede birsey, ölü gibiyim, daha kesin birsey yok ama hormontestinden cok korkuyorum. :bbo:

Isyan etmek istemiyorum, aklimdan geciyor bazen hemen kafami salliyorum kendine gel diyorum. lmaz:

Herkeze saglikli ve keyifli hamilelikler.

Sevgilerle opuyorumnanaktan

bugun başladım bende soğan kürüne ama tadı felaket yaa daha doğrusu kokusu..
nasıl dayanıyorsunuz bayanlar bu kokuya bebek için katlanılır tabi ama afedersiniz ben kusma derecesine geldim kolay içebilmek için bir tavsiyesi olan varmı mesela içine limon sıksam etkisinde bi değişiklik olurmu

bu arada ikinci bardağımı daha kolay içtim :)
demekki gitgide daha rahat içebilcem bunu...

selam kızlar ben dün kürtaj oldum düşük nedeniyle şimdi 2 ay ara verip tekrar başlıcaz çalışlmalara bende yapabilirmiyim sogan kürünü kistim yok benim ama kolay hamile kalmak için ilk başta sogan kürünü sonrada incir kürünü yapmak istiyrum yeni kürtaj olduum için kanamam var biraz tabi 10 gün sonra bende başlasam bi sakıncası olurmu acaba bilgisi olan varmı(((

herkese selammm arkadaşlar..
ben de yaklaşık 1 haftadır soğan kürü uyguluyorum.
bende pco ya dair hiçbir belirti yokk,sadece yumurtalıklarım pco gibi..çok sayıda küçük kistler var..
inşallah işe yarar bu soğan kürü.
tadıyla ilgili pek iç açıcı şeyler söylemeseler de ilginçtir ki ben tadını sevdimm..sempatiksalakcinni
ama bende öyle abartıldığı gibi bir akıntı olmadı yaa..

slm arkadaşlar bende sogan suyuna başlayalı 10 gün oldu ama mükemmel işe yaradı afedersiniz oturamıyordum agrılardan eşimlede beraber olmamıyordum sancıdan allaha şükür hiç birşeyim kalmadı sogan bir mucize tadına alıştım sogan bana ben sogana alıştım onu içince aşırı derecede iştahım açılıyor evde ne varsa yiyorum dolap tam takır kalıyorcokacimcoook firenleyemiyorum kendimi neyseki 5günüm kaldı herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar ben çok acı çekiyordum ama şimdi ne ağrım ne acım hiç bir şeyim yok ben kalkıyımda soganlarımı kaynatıyım :hulya:

ya ben hala alışamadım soğanın kokusuna 10 gün oldu içmeye bşlayalı ama hala zar zor içiyorum inş şifa olurda...

kızlar bende bugün başlayayım diyorum. şimdi kahvaltı yaptım. ne zaman içmem lazım soğan suyunu.. tarifte öğlen yemeğinden 10 dk önce demiş ama benim öğlen yemeğim akşama olucak biraz bilmiyorumkismile

bu ay bu kürü yaptım,önümüdeki günlerde ve hatta aylarda da tekrarlıycam tam olrak şifa bulmak adına..ben inanıyorum valla işe yaradığına..

Son düzenleme:

bence 3 saat sonra filan bi iç bi de gece yatmadan önce..ben öle yapıyodum öğünler öyle olunca..

mrb papatya10 biz sebepsiz infertiliteyiz ve 2 olumsuz tüp bebek denememiz var..senin profiline baktım da benzer durumdayız..sizdeki sorun,en son hangi hastanede ya da doktorda tespit edildi bana yazarmısın?teşekkürler..

arkadaşlar bende uyguladım bu soğan kürünü.adetimin 5.günü başladım 15 gün içtim ama her içmemde taze hazırladım.2.adetime 10gün kalada içtim.bir zararını görmedim

bu arada soğanı kabuğuyla kaynatacaksınız ve öğünlerden ya yarım saat önce yada 2 saat sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…