slm hanımlar

ashkom

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
783
3
42
slm artık bende burdayım.ben mine evliyim 2 güzel kızım var,bursalıyım,yalnız kadınlara özel biyer olduğunu öğrenince hemen kulübe üye oldum.umarım eğlenceli sohbetlerimiz olur.

hoş geldin mineciğim.... doğru seçim yapmışsın üye olmakla pişman olmazsın...rabbim yavrularını bağışlasın...tanıştığımıza memnun oldum...

ilk hoşgeldinim sizden oldu çok teşekkür edrim.bu kadar mutlu olcamı bilmiyodum:dance::

mrhb mine bılıyomusun bu sıteye gırmemde en buyuk etken sen oldun emzırmeyle ılgılı problemını okuduktan sonra sırf sana bıseyler yazmak ıcın (cunku bende aynı problemı yasadım ne yazıkkı) uye oldum ama baktımkı msjı 2007de gondermıssın ve bız 2009 da oldugumza gore bu promlemlerı astın sanırım kızlarınla mutlu gunler sana

kusura bakma mınecım yanlıs oldu baska bı arks gonderıcektım neyse ozur dılerım

hoşgeldin sevgili ashkom....ben de ilk üye olduğumda bu kadar faydalı bir site olduğunu ve çok şey öğreneceğimi tahmin etmiyordum...inanamayacağın kadar çok şey öğreneceksin ve buradan ayrılıp iş yapmak bile istemeyeceksin...aramıza hoşgeldin canım benim....

a.s.a.s.

merhaba.yazdıklarınızın hepsine katılıyorum gerçekten çok iyi vakit geçiriyorum...ama sadecekızlarım uyurken vakit ayırabiliyorum..teşekkür ederima.sa.sa.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…