Skor: Hayat Aileme karşı 2-2 berabere, HAMİLEYİM

sakura sonunda başardın demek darısı bizlere .....sağlıkla büyüt inan çok mutlu oldum.

tebrik ederşm canım allah analı babalı büyütsün ve sag salim kucagına almayı nasip etsin şöyleee dogumdan cıkarken birisi sag birisi sol tarafında yatsın ayyy hayal ettimde şimdi mevlam tüm mahrum olanlara evlat kokusuna(içinde banada) nasip etsin inş.sevgiyle bbeişlerin mutlu kal canım...

canım çok tebrik ederim.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
ne güzel anlatmışsın yaşadıklarını.inşallah bundan sonra herşey dilediğince olsun.
kendine ve bebişlerine iyi bak.
inşallah darısı başımıza.

canım çok tebrik ederim. allah kucağına almayı nasip etsin canım. darısı bizlerin başına sakuracım

hayırlısı olsun canım çok sevindim inşallah bundan sonraki yaşantında hep yenersin hayatı darısı bizlerinde başına inşallah

canım cok sevındımm allahım gönlüne göre verdi (inşaallah)allahım tamamınada erdirsin inşaallah

canım çok sevindim allah gönlüne göre versin inşallah ikiz annesi olmak çok güzel bişi olsa gerek bende 3 aşılama sonrası 2 defa sponttan gebeliğin bitişiyle 3-0 hayat önde idi inş bu sefer ilk tüp bebek denememde 3-2 öne geçerim çoğul gebelik riski taşıyorum benimde 21 mart ta belli olacak sabırsızlıkla bekliyorum eski ve aktif olmayan bir kk lı olarak burdan müjdeli haberlerimi veririm inş. kendine çok dikkat et arkadaşım bebişlerini inşallah sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın rabbim nazarlardan korusun sizi

:teytey::teytey:şakura çok sevindim canım yaaa Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, inşallah ikizdir hayırlısıyla :teytey:

kızlar ben diyom size bu Mart ayında bişey vaaaaaaarrrrr, Mart çıkmadan bizimde yüzümüze baksa bari yavvv :dance:

Cebidim, Adayadayı, DeryaHakan,
Sizler benim eski arkadaslarımsınız. Hepinizin iyi dilekleri, ilgi ve desteği için cok teşekkür ederim.
Cebid sen ne yaptın, kalp atışları duyuldu mu? Kaç taneler, doğumu ne zamana bekliyorsun Allah'ımın izniyle?
Daha kese göreceğim ben sizin de dediğiniz gibi ondan sonra da kalp atışları, Dularınızı eksik etmeyin. Bende hepimiz için dularıma devam ediyorum.
Hepinize sevgiler

Sevgili Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. O kadar tatlısınız, içten ve samimisiniz ki. Hepiniz için dua ediyorum inanın. Bu gece sizin ve kenim için güzelce bir dua edeceğim. Sizler de devam edin ve inancımızı yitirmeyelim, biz deneyelim elmizden geleni yapalım da Allah ne zaman "OL" diyeceğini bilir.
Canlarım hepinize sevgiler,
19 Martta değerlerimin ikiye katlanmasını bekliyoruz. Haber alınca sizlere de bildiririm.
Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Cancağızım,
Dualarım sizlerle, inşallah sizden de iyi haberler alacağımız günler çok yakında.
Dualarım yanınızda

Allah sağlıklı bir hamilelik , sağlıklı bi doğum ve sağlıklı,uzun ömürlü,vatanına,milletine,size hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

tebrikler..............................

Son düzenleyen: Moderatör:
yasasiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn iste mutlu son diye buna denir tebrikler canim...Allah tamamina erdirsin!!!

çok güzel bir haber allahım inşallah bebeklerini sağlıklı hayırlı birşekilde kucağına almayı nasip eyler.

sakura canım Rabbim tamamına erdirir inşallah...çokkk güzel bir haberrr inşallah sonuna kadar böyle yüzün güler...darısı bizlere inşallah...:teytey:

o kadar sevindim ki Rabbim analı babalı büyütsün inşallah canım

canım benım degerler nasıl oldu arttımı inşaallah bu mutlulugun hiç bi zaman bozulmaz benım o kötü günümde yanımda oldugun bana yardım ettigin için sana ne kadar tesekkur etsem az kım bılır bende gelırım arkandan bu annelık serüvenınde a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…