Skor: Hayat Aileme karşı 2-2 berabere, HAMİLEYİM

Bebeklerim 3 aylik oldu.39 haftalik bir gebelikten sonra ilk oglum geldi dunyaya.2500 gr.15 dakika sonra kizimin sesini duyduk 3300 gr.
Hamileligim sorunsuz gecti sayilir.Tabi arada bir arayipta hala ikisi duruyormu diye soranlara duydugum ofke haric.Ve nasil bir hikmetse mutlaka her konustugum kisinin bir tanidigi mutlaka cogul gebelik yasamis ama biri mutlaka anne karninda olmus.Ve insanlar surekli bunu bana anlatti.
Tabii verende Allah alanda Allah ama hamile bir insana bu ablatilmaz.
Eger sormak istedigin birsey varsa mutlaka yaz.
Ve hangi foruma yazarsin bundan sonra haber ver.Merakla takip ederim.
Allah kolaylik versin.Darisi diger isteyenlere...

Bebeklerim 3 aylik oldu.39 haftalik bir gebelikten sonra ilk oglum geldi dunyaya.2500 gr.15 dakika sonra kizimin sesini duyduk 3300 gr.
Hamileligim sorunsuz gecti sayilir.Tabi arada bir arayipta hala ikisi duruyormu diye soranlara duydugum ofke haric.Ve nasil bir hikmetse mutlaka her konustugum kisinin bir tanidigi mutlaka cogul gebelik yasamis ama biri mutlaka anne karninda olmus.Ve insanlar surekli bunu bana anlatti.
Tabii verende Allah alanda Allah ama hamile bir insana bu ablatilmaz.
Eger sormak istedigin birsey varsa mutlaka yaz.
Ve hangi foruma yazarsin bundan sonra haber ver.Merakla takip ederim.
Allah kolaylik versin.Darisi diger isteyenlere...

Bercancıgım Canım Benim,
Ne guzel bunları duymak, Allah'ım onlara sana bagıslasın, b,r kız bir erkek demek, ne guzel Allah analı babalı büyütmek nasip etsin canım.

Benim ailemde sadece cogul gebelik yasayan bir halam var. O da bir hayli yaşlı. Anlayacagin sana ilerde soracak cok seyim olacak. Allah'ım izin verir de gebeliğim sorunsuz devam ederse benimle herseyi paylasmani isterim.
Bir suru soru hazirladim "Gebelik" bolumunde "2008 İkiz Anneleri Kulübu" adli baslıkta. İstersen bundan sonra birbirimiz oradan takip edelim daha kolay olur. Aslinda oradaki sorulara cevap veririsen cok sevinirim, tabii vaktin olunca, eminim cok yogun geciyorsur gunlerin.

Bercancığım,
8 Nisanda bebeklerin kalp atişları olculecek. Insallah biri diğerini cokgeriden takip etmiyordur cunku 26 Kasımda 1 kese vardı ve 1 Nisanda keseler iki oldu. Yani birsi daha sonra gelisti ve birinin buyuklugu diğerinden daha fazlaydı ve kalp atıslarını doktor bilerek olcmedi. 8 Nisanda daha saglıklı olur dedi. Ama kucuk olanın kalbi bayagi yavasti, korktum biraz. Bunlar herhalde cogu ikiz annesinin basina geliyor ama iste evham ne yaparsın...

Neyse cancagizim,
Sen bir Gebelik bolumune gel de orada detaylıca konusuruz,
Hersey için, özellikle kendimi cok yalniz hissettigim bu donemde yanımda oldugun için cok tesekkur ederim. Esim bebek haberini alır almaz tayinle yurtduşına gitti. Anlayacagın gebeliğimin tumunu yalnız gecireceğim.
Allah olamayanlara da en kisa zamanda nasip etsin,
Kucak dolusu sevgiler

Son düzenleme:
X