Skor: Hayat Aileme karşı 2-2 berabere, HAMİLEYİM

uzuuuuuuuuuun zamandir böyle güzel bir haber almamistim cooooooooooooooooook sevindim canim arkadasim allah bizlerede nasip etsin innsallah:nazar:

amin bitanem amin ben inaniyorum bizlerinde olacak sende buna yürekten inan olurmu

Çook Tebrik ederim çok güzel bir haber verdin.İnşallah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin allah.
Hangi merkezde yaptırdığını merak ettim yazarmısın, birde sizdeki sorun neydi ?

Kaktüscüğüm Darısı başına inşallah, şimdi iyi haberleri senden bekliyoruz.
Bol sevgiler

canım benım degerler nasıl oldu arttımı inşaallah bu mutlulugun hiç bi zaman bozulmaz benım o kötü günümde yanımda oldugun bana yardım ettigin için sana ne kadar tesekkur etsem az kım bılır bende gelırım arkandan bu annelık serüvenınde a.s.

Derramcığım,
Hepimiz birbirimize yardım etmek için buradayız öyle değil mi, ne zaman yardıma ihtiyacın olursa olsun, söylemen yeterli şekerim. Değerim iki katına çıktı ve progesteronum dan >40 civarında. Doktor herşey yolunda dedi, inşallah 28 Martta senden de güzel haberler alacağız. Sadece biraz sabır, inan çok zor değil...
Sevgi ile

canım benım ikizmi kesin ayyy ne güzel yaa inşaallah sıkı sıkı tutunurlar ve senı hiç bırakmazlar a.s. doktordan gelınce bu topıge yazarım neler dedıgını dua et ben senın için edıcem canım :teytey:

Çook Tebrik ederim çok güzel bir haber verdin.İnşallah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin allah.
Hangi merkezde yaptırdığını merak ettim yazarmısın, birde sizdeki sorun neydi ?

Sevgili Esin,
iyi dilklerin için teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda sizlerden de güzel haberler alırız.
Ben mikroenjeksiyonumu Maya Tüp Bebek Merkezinde yaptırdım. Sorunumuz da eşimde ileri derecede morfoloji bozukluğu ve bende de PKO vardı. Ama çok şükür bu sefer herşey yolunda gitti.
Sevgi ile

Canım çok sevindim, ben evli değilim bu duyguyu bilemem ama onca sıkıntıdan sonra mutlu sona ulaşmak eminim ki çok harika bir duygudur, Allah tamamına erdirsin canım, inşallah herşey gönlünce olur, güzel haberleri bakliyoruz böyle:teytey::teytey::dance::dance:a.s.

tebrikler canım allah tamamına erdirsin kucağınızada almak nasip olsun darısıda biz çok isteyenlere inş amiiiiiiiiiiiin

canım benım ikizmi kesin ayyy ne güzel yaa inşaallah sıkı sıkı tutunurlar ve senı hiç bırakmazlar a.s. doktordan gelınce bu topıge yazarım neler dedıgını dua et ben senın için edıcem canım :teytey:

Derramcığım,
Maalesef halen varsayımlar ile ikiz olabilirler diyoruz çünkü Beta Hch sonucu ve proghesteron yüksek. Kaç kese olduğunu görene kadar ikiz mi tek mi olduklarını bilemeyiz, ardından da biliyorsun ki kalp atışı geliyor. İnşallah kalpleri/kalbi atacak ve ben o gün hamile olduğumu tescil edeceğim. Çünkü en son kendi kendime gebe kaldığımda kalp atışı duyamamıştık, bu yüzden kalp atışını duyana kadar (2 hafta sonra) içim rahat etmeyecek.

Senin nasıl gidiyor, hangi aşamadasın, doktorunla konustunuz mu hangi tedaviyi alacakmışsınız, haberini bekliyorum ve hepiniz için bol bol dua ediyorum.
Sevgi ile

canım inşaallah bekledıgın günlerın acısı nı cıkartsın bebiş(ler)inle ben anca 24 üne alabıldım halen gıdemedım doktora bakalım ne dıyecek eşimde dogal yollarla düzelır dıyo halen ınanmıyo işin ciddiyetını bılemıyo onuda götürecem doktoruma belkı ozaman anlar ona göre micro cok uzaklarda :KK43:( hayırlısı bakalım

Sevgili derram,
İnanır mısın bize o kadar uzaktı ki, mikro enj. 16 Mart 2007'de kendi kendimize ebek sahibi olma olasılığının %2 olduğunu öğrendik ve 31 Martta kendimi ilk mikro denemesi içinde buldum. Olumsuz sonucu Mayıs ta aldık. Ve hemen radından regl olmayı beklerken ilk spontan gebeliğimi yaşadığımı anladım. Sonrası 2. mikro denemem ve iyi haberler.
Yani anlayacağın hayat sana öyle NANİKLER yapıyor ki yarın ne olacağını bilemiyorsun. Bak bana 1 sene içinde 3 kez gebelik haberi bekledim. Bunlar bizim koordine edemeyeceğimiz şeyler, o yüzden bence eşini sıkmadan durumun ciddiyetini anlatmaya çalış şekerim. Ve doktora muhakkak beraber gidin bence de.
Sevgiler ve bol şanslar 24 Mart için.

merhaba canım.senin adına çok sevindim.Allah hayırlısıyla hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.tamamına erdirsin.inşallah bebeklerini kucağına alacağın günlerde gelir.evet ikiz olma ihtimali var.bende şubat ayında micro yaptırdım.şuan 9 haftalık gebeyim ve bebeklerim ikiz.Allah herkese bu sevinci tattırsın.(aminnn)

tesekkurler canım inanmak istemıyo galıba kecı boynuzu faydalı gelır dedım oda tamamen düzltecek sanıyo :KK43::KK43::KK43: belkıde öyle istedigi için bende daha fazla konusmayacagım bu konularda bakalım doktor bey ne diyecek :) ama bu gidişle onuda degıstırecem baksana tam 12 gün sonrasına gün verdıler ben kac gündür bilinmezlik içindeyim ben ikiz istiyorum bide bellımı olur belkı micro vesıle olur ve ikizim olur senınde ıkızın olsun inşaallah tabı istiyorsan sevgiler bebişim 24 ünden sonra netıceyı bu topige yazarım bitanem a.s.

sevgili sakura,
son zamanlarda işler o kadar yoğun ki, bi yandan da mide problemlerim başladı baya zorluyo beni, aslında aktif olarak katılmak istesem de bu yüzden foruma pek giremiyorum, ama ara ara uğramaktan da kendimi alamıyorum..
sen de hayırlısıyla keseleri görecek ve kalp atışlarını da duyacaksın inşallah..
anlat bakalım cici anne, sen neler yapıyosun, bebişlerinle günlerin nası geçiyo ??

Son düzenleme:
sevgili sakura,
son zamanlarda işler o kadar yoğun ki, bi yandan da mide problemlerim başladı baya zorluyo beni, aslında aktif olarak katılmak istesem de bu yüzden foruma pek giremiyorum, ama ara ara uğramaktan da kendimi alamıyorum..
sen de hayırlısıyla keseleri görecek ve kalp atışlarını da duyacaksın inşallah..
anlat bakalım cici anne, sen neler yapıyosun, bebişlerinle günlerin nası geçiyo ??

Canım Arkadaşım,
Beni merak ettiğin için çooook teşekkür ederim. Senin başlığında da merak ettiğimi yazdım sana, ama burdan da yazayım. Ben de seni çok özledim. İnşallah senin de sağlıkla kucağına aldığın günleri göreceğiz.
Ben hala kese görmeden içimi rahat ettiremiyorum. Keseyi görsem de biliyorsun, kalp atışı konusunda sabıkalıyız. En son gebelikte kap atışını duyamamıştık, o yüzden çok temkinli gidiyorum. Gerçi doktor rahat ol bu sefer değerler yüksek diyor ama yine de sevincimi bile kalp atışına saklıyorum.
Senin bebeğin tek mi ikiz mi, ilk kan değerin ve 2 gün sonra ki değerin kaçtı, (merak ediyorum çünkü kendime pay biçeceğim ya, benim değerler için doktorum yüksek diyor ama benim değerlerimle tekil bebek sahibi olanvar mı diye sürekli araştırıyorum) Bu arada nasılsın, mide bulantın oldu mu, kaç haftalık oldu, hala mikro ilaçlarına devam mı, sen de anlat merak ediyorum seni.
Sevgiler küçük anne

Çarşamba günü kese görmeye gideceğim bu arada, inşallah Allah'ım hayırlısını verir ve görebilirim keseyi.

sevgili sakura,
öncelikle çarşamba günü için şimdiden tebrik edeyim, keseciklerini görünce biraz rahatlarsın artık :))
biz 11+0 olduk bugün teyzesi.. maalesef bulantılarım başladı, iki haftadır dünyayla bağlantım kesildi diyebilirim, gerçi reflü hastası olduğum için ben de biraz daha ağır geçiyo olabilir..
cnm, benim 11. gün değerim 63dü, ama drum tekrarlamamı istemedi, gerek yok dedi, buna rağmen ben 4 gün sonra tekrar yaptırdım, o zaman da 383 çıktı.
ama sanırım sen ikiz istiyosun, inşallah herşey gönlüne göre olur cnm, kendine dikkat et.

cnm, ben jeli, climara bantı ve proluton depot isimli iğneyi 9. haftaya kadar kullanmaya devam ettim.. ama inan ki hemşire artık iğne yapıcak yer bulamıyodu :))

selam sakuracımm belkıde bu yazdıklarımı okudugunda keseyi görmüş olacaksın inşaallah şimdiden hayılır olsun bende doktora gittim doktor eşimi ürolojiye yönlerdırdı varikosel yönunden muayene olacak biz aynı tedavımızı görecegız yıne klomen pregly ıkı ay sonrasında rahım fılmı ve igneli aşılama nasip olursa ılerı hareketsızlık var ve yapısı bozuk dedi pekte yorum yapmadı acıkcası nede olsa branşına girmiyo neyse bakalım canım öpüyorum :nazar: a.s.

X