Şizofreni arkadaş peşimi bırakmıyor.

bugün yönetimle konuştuk kamera kayıtlarına baktık. bir kopyasını aldık. erkek arkadaşımın tanıdığı bir polise başvurduk. dilekçe falan yazdım bakalım ne sonuç çıkacak onlar kayıtları inceleyecekler.
bu arada ev arkadaşım bayram dolaysıyla ailesinin yanına gitti ben yanlız kaldım. banada hastanede dört gün nöbet yazmışlar. erkek arkadaşımda beni ailesinin evine getirdi. kendiside nöbete gitti. burdada acayip gerildim ama dört gün burda kalacağım

cnm dikkatli ol konunu takip ediyorum senin için korkuyorum... iş değiştirme şansın yok mu

bugün erkek arkadaşımın tanıdığı polis aramış. bulmuşlar çinçinde oturuyormuş. üstelik uyuşturucu bağımlısıymış. üzerinde uyuşturucu varmış. bugün bir ara emniyete gittim gösterdiler bu kişimi diye evet dedim. şimdi mahkeme olacak ne kadar ceza alır bilmiyorum hem uyuşturucudan, erkek arkadaşımın arabasını mahvetti, beni rahatsız etmesinden yargılanacak ne kadar ceza alır bilmiyorum ama en azından bu manyaktan kurtuldum.

off geçmiş olsun dituse, konuyu ilk açtığın zamanlarda okumuştum, sonuçlanmasına çok sevindim. off offf paranoyak gibi olmuyoruz işte boşuna, sağımızda solumuzda ne tipler geziyor.

gerilim filmi gibi gercekten okurken cok gerildim , büyük sabir diliyorum sana, cok gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…