Sizinle Askimi paylasmak istedim

Askisi

Kizimiz ile cekirdek aile
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
1.684
4
Ben esimi cok cok seviyorum, 1 sene kadar nisanli kaldik, her gelisinde yanima icim icime sigmiyordu ve her gidisinde agliyordum, onu cok cok ozluyordum...simdi evliyiz ve cok mutluyuz Allah a sukurler olsun Onunla yasamak bana mutluluk veriyor..onun yaninda olmak, onunla ayni havayi tenefus etmek, onunla herseyi paylasmak..:1hug:, elini tutup kucaginda oturmak, doyasiya sarilmak, ONA BEN ASIGIM YAAA:asigim:... koltukta tek basina otursa, ben diger koltukta oturamiyorum, hep yaninda olmak istiyorum, onsuz gecirdigim zaman bosuna geciyor gibi ..onunla tartismamiz olsa, ben hakliyim veya o hakli olsa, hemen giderim yanina operim Askimi.yerimseniben.anlayacaginiz kus duramam kesinlikle!!! bu dunyada bir gun variz bir gun yoguzz:çok üzgünüm: onun icin onunla her animi degerlendirmek istiyorum, onun icin kus duramiyorum ya...Onun evde olmadigi zamanlar, eve giresim gelmiyo:1no2:, ev bombos, oluyooo...Allah im insallah mutlulugum daim olur, ona olan Sevgim, Askim her gecen gun artar, onunda da her gun artsinAMIN AMIN...
Allah insallah bu yasadigim guzel duygulari sizlerede yasatir..
Bunlar icimden gelenler ama aslinda anlatamadim ben size ona olan askimi...askimi anlatacak kelimeler yok!!! oyledir ya zaten, Ask anlatilmaz Yasanir!!!!

Askim, Kocacigim...Seni cok Seviyorum Coooooookkkkk (bunu sende biliyorsun):asigim:

evet allah bozmasın mutluluğunuzu çok güzel anlatmışsın daha ne olsun :1hug:inş bi ömür mutlu olursunuz canıma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…