Sizinle Askimi paylasmak istedim

Askisi

Kizimiz ile cekirdek aile
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
1.684
4
Ben esimi cok cok seviyorum, 1 sene kadar nisanli kaldik, her gelisinde yanima icim icime sigmiyordu ve her gidisinde agliyordum, onu cok cok ozluyordum...simdi evliyiz ve cok mutluyuz Allah a sukurler olsun:nazar: Onunla yasamak bana mutluluk veriyor..onun yaninda olmak, onunla ayni havayi tenefus etmek, onunla herseyi paylasmak..:1hug:, elini tutup kucaginda oturmak, doyasiya sarilmak, ONA BEN ASIGIM YAAA:asigim:... koltukta tek basina otursa, ben diger koltukta oturamiyorum, hep yaninda olmak istiyorum, onsuz gecirdigim zaman bosuna geciyor gibi ..onunla tartismamiz olsa, ben hakliyim veya o hakli olsa, hemen giderim yanina operim Askimi.yerimseniben.anlayacaginiz kus duramam kesinlikle!!! bu dunyada bir gun variz bir gun yoguzz:çok üzgünüm: onun icin onunla her animi degerlendirmek istiyorum, onun icin kus duramiyorum ya...Onun evde olmadigi zamanlar, eve giresim gelmiyo:1no2:, ev bombos, oluyooo...Allah im insallah mutlulugum daim olur, ona olan Sevgim, Askim her gecen gun artar, onunda da her gun artsin:nazar:AMIN AMIN...
Allah insallah bu yasadigim guzel duygulari sizlerede yasatir..:nazar:
Bunlar icimden gelenler ama aslinda anlatamadim ben size ona olan askimi...askimi anlatacak kelimeler yok!!! oyledir ya zaten, Ask anlatilmaz Yasanir!!!!

Askim, Kocacigim...Seni cok Seviyorum Coooooookkkkk (bunu sende biliyorsun):asigim:

evet allah bozmasın mutluluğunuzu çok güzel anlatmışsın daha ne olsun :1hug:inş bi ömür mutlu olursunuz canıma.s.:nazar::nazar::nazar::nazar:

X