Sizi en çok ağlatan filmler..

Tarık Akan ve Halit Akçatepenin başrollerinde oynadığı Canım Kardeşim.

Beyaz melek,babam ve oğlum,yeşil yol,selvi boylum al yazmalım:KK43::KK43:

transformers da bile ağladım, ağlayamayacağım film daha yapılmadı:)

transformers da bile ağladım, ağlayamayacağım film daha yapılmadı:)

kesinlikle bende dün izledim.acayip ağladım.önceden arabalı birşey diyip izlememiştim dün ise bayıldım filme! şimdi 3 boyutlusu var sinemada!

kızlar size bir film söylüyorum kore filmi çok ünlü bir film değil.bir arkadaşım vasıtasıyla bulmuştum bende.ingilizce ismi: A moment to remember

ben çok çok duygusalımdır.diziler filmler ağlamaya müsait bir yapım var.ama bu film başka kızlar film bitti sinir krizi geçirdim.ağlamamı durduramadı arkadaşlarım.yalan olmasın bir 5 dk ağladım film sonrası.konu olarak türk filmlerine çok benziyor.kesinlikle bulun ve izleyin! inanın pişman olmazsınız!

kızlar size bir film söylüyorum kore filmi çok ünlü bir film değil.bir arkadaşım vasıtasıyla bulmuştum bende.ingilizce ismi: A moment to remember

ben çok çok duygusalımdır.diziler filmler ağlamaya müsait bir yapım var.ama bu film başka kızlar film bitti sinir krizi geçirdim.ağlamamı durduramadı arkadaşlarım.yalan olmasın bir 5 dk ağladım film sonrası.konu olarak türk filmlerine çok benziyor.kesinlikle bulun ve izleyin! inanın pişman olmazsınız!

aynen katılıyorum arkadaşa 2 gün önce 2. kez izledim ağladım yine süperdi tam ağlamalık ve kore filmlerinin çogu böyle

eskıya fılmı benım ıcın apayrı bır yerı vardır .sınırlerım bozulurcasına aglamıstım .
ıncır recelın son sahnesınde kızın ayagının yerden kesılmesıyle benle yerle bır olmustum :KK43: daha cok var bole etkılendıgım fılmler ama aklıma gelenlerı yazmaya calsıyorum .
forrest gump ve Esaretin Bedeli ,konu ıcerıgıle cok etkılendıgım fılmler..kesınlıkle fılm arsıvınızde bulundurmanız gereken ıkı ayrı yapıt.
Ghost(hayalet) tarkan'ın hup klıbıne konu olmus romatık bır fılm .sonunda muzık eslıgıyle aglamamak elde degıl
My Sister’s Keeper:uyuyamadıgım bir gece ızlemıstım .uyku sersemıyle aglama kırızıne gırdıgım bır fılmdı .ozellıkle cocuk oyuncular cok basarılıydı .
More Than Blue:kore yapımı adı gıbı huzunden ote bır fılmdı .

A Walk To Remember (uzaktaki anılar) izledıgım en ıyı genclık fılmlerden bırı dıyebılırım .duygusal bır yapım ,konu sıradan gelebılır ama ıslenıs bakımıdan hıc oyle degıl .
The Pursuit of Happyness :umutsuzluga dustugum zaman donem donem ızedıgım fılmdır kendılerı.bir babanın oglu ııcn yaptıgı fedakarlıklar cok etklıydı .hayat dersı veren bır yapım
cesaretın var mı aska ? : aglayıp aglamamak arasında gıdıp gelen sızı aptal yapan hem eglencelı hem duygusal bır fılmdı .
titanıc : ızlemeyen var mı acaba gonullerın bas tacı.
sımdılık aklıma gelenler bunlar .aklıma geldıkce yazmaya devam ederım .
ıyı gunler fılm kolıkler :KK54:

arkadaslar bır de ; ederlezı muzıgının bende bıraktıgı etkısıyle ''ÇİNGENELER ZAMANI'' fılmını ızlemek cok ıstemısımdır .ama bır turlu kısmet olmadı .dvd sını bulamadım ve erkek arkadasımla nette goruntu bozukluguyla ızlemeye calıstım .ama erkek arkadasımın soylenmesıyle ( bu ne suzan yaa ,ne fılmler ızletıyorsun bıze )dıye sıtem yapıp kapatmısdık .ustelık muzıkten o da cok etkılenmıstı ve fılmı ızlemek ıcın ıkımızde sabırsızlanıyorduk .ama goruntunun kotu olusundan mı bılemıyecegım erkek arkadasım hıc konsantra olamadıgından ,bende o'nun etkısınde kalıp kendımı veremedım fılme .ve hala da merak ederım .ızleyen arkadaslar tavsıye ederler mı acaba ?

$the-bridges.jpg

Bridge Madison County Bizde Yasak İlişki adı altında gösterildi.Hayatımda beni en çok etkileyen film.Hüngür hüngür ağladım.Gördüğüm en güzel aşk filmi..

Son düzenleme:
Çingeneler zamanı'nı kımse ızlemedı sanırım .cok merak ettıgım bır turlu ızlıyemedıgım fılm

120(sinemada hıçkıra hıçkıra ağlamıştım, tutamamıştım kendimi) ve Hayat güzeldir- life is beautiful(film bitimi evde hıçkıra hıçkıra ağlamıştım:KK70: ) en ağladığım filmlerdi.

onun dışında

yeşil yol
ps: i love you
million dollar baby
pianist

falan. ne bilim çok var.

ben filmlerin %95'inde ağlarım zaten :)

Son düzenleme:
HAYAT GÜZELDİR
BABAM VE OĞLUM bunlarda çok ağlamıştım :KK58:hııı unutmadan bide küçük emrahın filmleri:KK33:

umudunu kaybetme
not seni seviyorum..
UMUT..
babam ve oğlum
titanic..:KK14:
ıssız adam
aşk tesadüfleri sever
daha çok var aslında aklıma geldikçe yazarım:KK1:

Son düzenleme:
X