Sizi en çok ağlatan filmler..

Alejandro González Iñárritu'nun 2000 yılında çekmşti paramparça aşklar ve köpekler

Tarık Akan ın Canım kardeşim filmini defalarca izlemiş olmama rağmen ağlarım, sadece bir yerde müziğini duymam bile hüzün denizine sokmaya yeter beni :KK58:

Yeşil yol filminde de ağlamıştım özellikle son sahne...

Tarık Akan ın Canım kardeşim filmini defalarca izlemiş olmama rağmen ağlarım, sadece bir yerde müziğini duymam bile hüzün denizine sokmaya yeter beni :KK58:

Yeşil yol filminde de ağlamıştım özellikle son sahne...

Cidden canım kardeşim fena bi film,ilk aklımıza gelen yabancı filmler oluo genelde(nedense).
Hatırladığın ve hatırlattığın için de teşekkürler ayrıca :)

once upon a time in america

Son düzenleyen: Moderatör:
Soraya'yı (Süreyya'yı) taşlamak filminde çok duygulanmıştım, hayli ağlamıştım:KK43:

the-green-mile-dvd-z4-1.jpg

ah ahh yeşil yol filmi çok ağlamıştım

o.. çocuklarında çok ağladım sinemada izledim bide çok kimsede yoktu ağladımda ağladım hele oğlunun anneyi vurduğu sahne beni bitirdi.
eskilerdende hülya koçyiğitin yavrularım filminde çok ağladım kanser olan kadının evlatlarını diğer ailelere vermesi felaket.sanırım hamileyken izlenmemesi gereken bi film
:KK49:

moralim o kadar bozuk ki akşam eve gittiğimde zırıl zırıl ağlayacağım bir aşk filmi istiyorum!
aşkın sadece filmlerde gerçek olabileceğini bi kez daha anlamak için bana film tavsiyesinde bulunun kızlar :KK59:

moralim o kadar bozuk ki akşam eve gittiğimde zırıl zırıl ağlayacağım bir aşk filmi istiyorum!
aşkın sadece filmlerde gerçek olabileceğini bi kez daha anlamak için bana film tavsiyesinde bulunun kızlar :KK59:

İzlemediysen A Moment To Remember ya da More Than Blue olabilir.
Beni çok ağlatmıştı bu filmler.

Titanic,hele o son sahnesinde "jack jack" diye seslendiğinde arkadaşımın annesinin yanında bağıra bağıra ağlamıştım ama tabi küçüktüm oz aman ve yıllarca titanic hayaliyle büyümüştüm:KK53: Hala izlesem duygulanırım kesin..

A moment to remember,nişanlıcığımın tavsiyesiyle evde tek başına seyretmiştim, ağlamıyım diye kendimi tuta tuta boğazımda koskoca bir yumru oluşmuştu yinede tutamadım kendimi :KK58:

Aslında kolay kolay ağlamam film izlerken bu yüzden adım gaddar'a bile çıkmıştır ama istisnalarım yok değil tercihim bu dönemlerde tekken ağlamak :KK14:

Bu arada izliyeceğim bir çok film listem oldu sağolun kızlar:KK3:

ağlamaktan helak olduğum filmler babam ve oglum,hayat güzeldir ve umut..babam ve oğlum kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi draam filmlerinden biri..Konusu,oyuncular,müzikler her izleyişimde bagıra bagıra ağlarım:) hayat güzeldir zaten harika film bittikten sonra 1 saat agladım 1 hafta da etkisinden kurtulamadım.Umut aslında basit sıradan bir türk filmi ama yasanılan acılar cok güzel islenmiş ve cocuk cok basarılı onda da cok aglamstım..bunun dısında milyon dolarlık bebek,kız kardeşimin hikayesi,ıssız adam(son 10 dk),güneşi gördüm,not seni seviyorum,120,umudunu kaybetme(gerçekten harika) kasımda aşk başkadır vs diye gidiyooo :)

Umut - O Babanın yaşadıkları içime öyle bir işlemiş ki, uzun süre hafızamda kalmıştı film.
Nefes - Erkek arkadasım askerdeydi film cıktığında, son sahnelerinde hüngür hüngür ağlamıştım :KK14:
Aşk tesadüfleri sever
İncireçeli - İlk başlarında Melike Güneri itici bulsamda sonralara doğru cok ısınmıştım. İki oyuncuda süper performans göstermiş hele ki Halil Sezai Paracıkoğlu....

Adamın İncir reçelini yerken ağladığı sahne :KK14:

incir reçeli ve aşk tesadüfleri sever. gerçi ben avatar filminde bile ağlayan bir insanım ama olsunnnnnnnnn :KK60:

X