Sizi en çok ağlatan filmler..

selvi boylu al yazmalım (müziğiyle beraber daha da yoğunlaşıyor ağlamam :KK70:)
babam ve oğlum
beyaz melek (ilk izlediğimde hıçkırıklara boğulmuştum ve her izlediğimde de ağlamaktan kendimi alıkoyamıyorum)

Beni ağlatmada tüm filmleri sollayan Titanic olur herhalde:KK43:
Ah Jack :KK5:

bir çok filmde ağlarım..
amaaa hiç bir film beni DÖNÜŞ filmi kadar ağlatamaz. (Türkan Şoray,Kadir İnanır -1972)
:KK5:

Son Ders Aşk ve Üniversite..
Eşkiya..
Babam ve Oğlum..

Yabancılardan da çok var fakat çoğu bilinen ,izlediğimiz filmlerden ..Yazsam bitez..Cok ağlıyorum demek :)

babam ve oğlum!
yeşil yol!
aşk tesadüfleri sever!
selvi boylum al yazmalım( bende pek türk filmi kültürü yoktur yegane tekrar tekrar izleyipte beni hüzne boğan filmdir kendileri :KK1: )
bide ATATÜRK'LE alakalı herşeyde çok ağlıyorum :KK43:

Tarık Akan ve Halit Akçatepe'nin oynadığı"Canım Kardeşim"filmi..O müziğiyle birlikte öyle koyuyor ki...:KK43:

Babam ve oğlum

selvi boylum al yazmalım (son sahne özellikle)

P.S. I LOVE YOU tabikiii!!! Hem üzücü hem komik. İnsan benim kocama bişey olsa ne hale gelirim diye empati yaptıkça ağlıyor da ağlıyor :KK43:(( ay çok üzücü ve hatta ara sıra komik :)

uçurtmayı vurmasınlar.....
bu filmi kaç kere izledim hatırlamıyorum ama her izlediğimde ağlıyorum

City Of Angel kesinlikleeeeeeeeee izleyin bide film değil ama önerimdir Im sorry I love you dizisi 16 bölümcük çoook güseldi:KK43::KK43::KK43:

tarik akan kahraman kral halit akcatepe kemal sunal gibi bicok degerli ismi barindiran "canim kardesim" :KK43:

:KK43:dönüş ..türkan şoray .tarık akan.. :2::KK43:küçüklüğümden beri ağlayarak izlediğim bir film hala da ağlayarak izlerim çok acıklı:KK25:

bir de girlfriend(kız arkadaşım) eskiden televizyonda çıkardı :)yine izlesem yine ağlarım

X