Size ne kadar tesekkur etsem azdir..

Cok tesekkur ederim, benim icin cok zor bir surec cunki cok stressli bir donemdeyim ve bu donemde benim canimi bukadar skmasi dahada moralimi bozuyor. Sinavlarimin oldugunu bile bile bunlari yapmasi anlam veremiyorum nasil bir insan boyle bir stressli donemde daha fazla stress verebilir anlam veremiyorum. Ve sanki suc bendeymis gibi davranmasi gercekten anlamiyorum, yakin zamanda kesin annesi beni arar eminim. Artik kurtulmak istiyorum canim okadar skkinki hem sinav stressi, bana destek olmasi gerekirken yaptiklarina bak...

Oncelikle cok tesekkur ederim cevabiniz icin, uzun suredir uyesiniz gordugum kadariyla ve bircok konu okumuslugunuzda vardir oyuzden burda bu problemimi paylasmak istedim cunki bir cok konu paylasiliyor ve sizler tecrubelerinizle bana yanit veriyorsunuz ve en cokta bu icimi rahatlatiyor. Suan okadar mutsuzumki anlatamam.. Onsuz oldugum icin degil, yillarca deger verdigim mutlu etmek icin cabaladigim adam benim en zor donemlerimde bana daha cok stress yasatmasindan dolayi mutsuzlugum. Cok uzuluyorum inanin cok uzuluyorum. Kendimede kiziyorum.. Cok karisik duygular icindeyim..

Aynen ailesi birkac gune arar beni bundan eminim. Artik cok yoruldum tartismalarda ailesinin araya girmesinden, babasinin beni aramasindan. Hicbirsey ozel kalmiyor, soyledigim cumlelere kadar aktariliyor. Suan cok stressli bir donemdeyim ve kendimede cok kiziyorum nasil bukadar taviz verdim diye. Eger beni gercekten sevseydi herkesten once suan o benim yanimda olurdu ama o neyapti sinavimdan once bana huzursuluk cikardi. Herseyi cok dusundum aslinda onceden anlamaliydim en kucuk ornek, yillar once takma tirnaklarimi bir cafede oturdugumuzda cikardigi zaman anlamaliyidim herseyi... Bu tirnak olayi bile aslinda hicbirsey anlatmadan cok sey anlatiyor.. Ve daha neler neler..

Bu duygusal açıdan zor ama bir okadar mantıklı kararın için tebrik ederim ....

ne uzul ne de dusun. iltihapli bir yaranin iyilesmesi bile zaman alir. zaman birak kendine odaklan. hayat bu ezikleri cekmek ocin cok kisa. seveceksin ve sevileceksin. onemli olan hedeflerin. sana ulasabilecegi butun kanallari kapat degistir. uzak olsun senden.

Dik dur kimseden medet umma. o seni asagi cekmek istemis hep zaten.ondan ne bekliyorsun.bosver ince dusunme o kadar....kendini öncele..senin egitim hayatindabir adimdaha ileri gitmen icin 6 yil boyunca birsey yapmadiki.simdi yapsin.ondan birsey bekleme.neyaparsa bir insan kendi icin yapar..güçlu kız ol..

M merveak00 son durumunuz nedir?
gelişmelerden haberdar edebilirseniz sevinirim.

bu arada umarım sınavlarınız iyi geçmiştir :)

ne kadar aklı başında düzgün bir kızsın. kendi değerini bil ona göre kendine uygun insanlarla görüş canım bundan sonra

Önceki konunuzu okumuştum da birşey yazmamıştım sanırım. Burda bir konu vardı. İlişkisi sizinkine çok benziyordu. Uyenin iyi bir mesleği vardı. Sonunda boşanmaya karar vermişti ama tabi yıllarca kocası ve kocasının annesi tarafından maddi manevi sömürüldükten sonra. Sizin konunuzu da okuyunca aklıma o gelmişti. Ama şimdi ayrıldığınızı okuyunca sevindim valla. En azından Nisan evlilik vs olmadan kurtadiniz kendinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…