Sizden Allah rizasi icin yardim istiyorum zekarattayim..

eski eşin hayata yeniden başlamak için iyi bir seçim değil sudamlası.
tedavinden bahsedermisin biraz.
terapi mi alıyosun sadece ilaç mı.
sanırım terapi görsen sana çok daha faydası olacak.
bizim burada yazıp edeceğimiz bu kadar.
anlamaya çalışıyorum.
gerçi okurken ciddi sinirleniyorum :))
ama bi abla tavsiyesi,bu kadar kolay pes etme sudamlası.
hayata asıl.
sana senden başkasının faydası olmayacak.
eski eşini lütfen uzak tut kendinden.
bu aşamada sana çok zararı olacak eminim.
önce kendini bi iyileştir.sonra yeni bir ilişki yaşarsın.
elbet bi insan evladı çıkar karşına.
ama sen ruhen iyi olmazssan hayatına kim girerse girsin ne
düzgün bi ilişki yaşayabilirsin ne evlenebilirsin ne de anne olabilirsin.
o sebeple önce tedavi ol.
bi de artık bırak yazıp durma şu eski eşinle olanları.
inan okunmuyo artık.çok ama çok sıkıcı.
sorun o değil ki.
sorun sende gizli sudamlası

meslekti annesiydi babasiydi, hepsi bir yana
söyle birsey gördüm gecenlerde bir erkek tarafindan yazilmis:

bir erkek, sartlar ne kadar zor olursa olsun, eger bir kadini gercekten seviyorsa asla vazgecmez. birakip gitmez

Yahu Allah akıl fikir versin. Cidden versin yani. Yada şöyle bir kendine gelecek dert versin de zekarat diye yattığın şeyden kalkama anlarsın o zaman belki.
Sağlığın yerinde, işin gücün var, Allah'a şükür gözün,kolun,bacağın sağlam yaşıyorsun aç değilsin açıkta değilsin. Derdi ne bu insanların anlamıyorum.
Hayır bu kadar perişan olmaya değecek bir insan! olsa anlıcam ama yok.
Şükür bilmediğiniz şeyler arasında olan aklınızıda kullanın biraz.
Hiç bir zaman "KULA KULLUK ETMEYİN".

Kizlar kendimi cok kotu hidsediyorum saplanip kaldim.cok pismanim bosandigima

Sen saplanip kalmadin.Saplanip kalsaydin bu 7 senede boyle olurdun.Adami zamanind sallamadin,haliyle baskalariyla denedin,onlar icin yemeden icmeden kesildin.Onlar da gidince eski esine sardin.Sen yalniz kalamiyor musun ? Illa hayatinda duygusal olarak biri mi olmali?Bu kadar mi birine bagliliga ihtiyacin var.
8 sene sonra pismanlikmis.Geciceksin bu bahaneyi sudamlasi.Sen amacsizliktan,yalnizliktan bu adama sariyosun ve kusura bakma ama yaslarimiz yakin olmasina ragmen sunu diyebilirim.Hic yasinin kadini gibi davranmiyor liseli ergenler gibi ani yasayarak haraket ediyorsun.

Kizlar kendimi cok kotu hidsediyorum saplanip kaldim.cok pismanim bosandigima
ailenden yardım iste.
bir hastaneye yatırabilirler belki.
yatarak tedavi görsen daha faydalı olabilir.
bizlerin yapabileceği artık bişey yok.
aynı şeyleri yazıyosun,aynı şeylerle cevap veriyoruz.
tabi senin tekrarların buradaki yorum yapmış olanları da geriyo bi yerde.
gereksiz yere kalp kırıcı yorumlar alıyor daha da hırpalanıyosun.
napıyosun sen alkol alıyomusun hala.
ilaçlarla birlikte almıyosundur inşallah.
durumun iyi değil.
ailenle paylaş.
acilen başka iyi bir psikiyatrist bulun.
gerekirse hastanede yatarak tedavi ol.
önerimde çok çok ciddiyim.

Öğretmensiniz madem elbet çıkar iyi biri karşınıza
Neden bu israr!!!! neyin sevgisi bu ;

Adamın dayağının mı ?
Size mesleğinizi yaptırmamasının mı ?
ANACI olup ,sizi anasız görüp evime girmeyecek demesinin mi ?
Gel imza atmayalım ama dini nikah kıyalım günümüzü gün edelim olmadı 3 kere boş ol deyip anlaşamadık diyip yollarımızı ayıralım demesinin mi.

Konu sahibi bence yardım alın çünkü yukarıda örnekleri aşmadan siz gene aynı yemeği yemeğe çalışıp bilinmez bir yola giriyorsunuz.

Cok tesekkur ediyorum yaziyorsun sürekli bana ama inan cok kotu hissrdiyorum.ama belki duzelirdi.kotu biri değildi.ben onu idare edebilirdim edemedim cok uzulyorum

ya işin ya ben diyen adam düzelmezdi. yüzde yüz. bi de bu adamdan sonra senin hayatına başkası girdi değil mi? sen onun için de öldün bittin. şimdi o iş bitince eski kocana sarmak çok saçma.

Cok tesekkur ediyorum yaziyorsun sürekli bana ama inan cok kotu hissrdiyorum.ama belki duzelirdi.kotu biri değildi.ben onu idare edebilirdim edemedim cok uzulyorum
neden siz idare ediyorsunuz neden yani neden ? o idare etmemiş ama sizi ? ya işin ya ben demiş. o da ''keşke seçme hakkı tanımasaydım zamanında sudamlasına işini ya da beni tercih etmek zorunda kalmasaydı'' diyor mudur sizce ?

Kes
Kesinlikle demiyordur canim.demiyor da zaten.su ruh halinden bur an once cikmak istiyorum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…