Sizden Allah rizasi icin yardim istiyorum zekarattayim..

diyelim dayak yok hakaret yok her şey güzel iyi.ama çalıştırmak istemiyor.bırakılır mıydı öğretmenlik yoksa ayrılmak mı doğruydu?

Ayrılmaktan da başka yollar olabilirdi bence o an için bırakıp zaman ilerledikce birbirinizi iyice tanıdıkca evliliğiniz oturunca tekrar konusunu acardin.

Bu arada öğretmenliğe başladın mı konu sahibi? Kızımın senin gibi öğretmeni olmasın lütfenZ

diyelim dayak yok hakaret yok her şey güzel iyi.ama çalıştırmak istemiyor.bırakılır mıydı öğretmenlik yoksa ayrılmak mı doğruydu?

Bunu sorgulayan insan bunun idrakına varamayan insan çalışmasın öğretmenlik hiç yapmasın.

İlişki bu değildir. Birbirlerinin kararlarına karışmak kısıtlamak değildir. Eğer taraflardan biri diğerine bunu yaşatıyorsa hastalıklı bir kafası vardır tıpkı senin kocan gibi. Sen de safsın belli. Neyse ki annen biraz daha akıllıymış da işini bırakma demiş.

Bir kadın çalışmak istemiyorsa çalışmasın zerre lafım olmaz ama bu senin tercihin olacak kocanın kaynananın değil. Ne hasta ruhlu insanlar var ya.

Ammmaann ne uğraşacaksın el alemin çocuğuyla?
Hem de üç otuz paraya.
Her şey güzel iyiymiş zaten, gençlik bir daha mı gelecek?
Gez, toz, gönlünce yaşa eşinle.
Hem çalışmak insan doğasına ters.

Ayrılmaktan da başka yollar olabilirdi bence o an için bırakıp zaman ilerledikce birbirinizi iyice tanıdıkca evliliğiniz oturunca tekrar konusunu acardin.
işte ben de bu duruma kızıyorum iyice oturabilirdi her şey ondan sonra söyleyebilirdim ben de çok aceleci davrandım.huyuna suyuna gidebilirdim yapmadım. :KK43: buna üzülüyorum işte.çıkan kavgalar hep bundandı.kednime kızıyorum keşke bekleseydim bir müddet ilerde açsaydım konuyu :KK43: belki boşanmazdık o zaman

Bazi insanlar asagilanmaktan dayak yemekten ezilmekten hoslaniyo herhalde.. Neymis karsisina daha yakisiklisi cikmamis. Insanligina bak sen adamlarin da insan gibi yasa

işte ben de bu duruma kızıyorum iyice oturabilirdi her şey ondan sonra söyleyebilirdim ben de çok aceleci davrandım.huyuna suyuna gidebilirdim yapmadım. :KK43: buna üzülüyorum işte.çıkan kavgalar hep bundandı.kednime kızıyorum keşke bekleseydim bir müddet ilerde açsaydım konuyu :KK43: belki boşanmazdık o zaman

Hırsızın hiç mi suçu yok ya bu nasıl bir kendini suçlamak. Senin tek suçun tedavi olmamak. İnanılmaz özgüvensizsin. Kendine hiç değer vermiyosun kendini sevmiyosun elin hanzosunu sevdiğin kadar. Hayır başka yolu yoktu. Bu adam seni çalıştırmayacaktı. Çünkü saf buldu. İyice tepeni ezmek istiyordu. İşe girip para kazanıp özgüveninin gelmesini istemiyordu. Ondan daha üst konumda olmanı kaldıramıyordu.

Allah ıslah etsin seni..Bu kadar yazılan hiçbir şeyi gram anlamamışsın..Öğretmen olduğuna da inanmıyorum artık..
Hala huyuna suyuna gidebilirdim diyor.. Daha da birşey yazmam bundan sonra çünkü o beynin denileni almıyor anlamıyor..Kendin ettin kendin bulacaksın..

Hırsızın hiç mi suçu yok ya bu nasıl bir kendini suçlamak. Senin tek suçun tedavi olmamak. İnanılmaz özgüvensizsin. Kendine hiç değer vermiyosun kendini sevmiyosun elin hanzosunu sevdiğin kadar. Hayır başka yolu yoktu. Bu adam seni çalıştırmayacaktı. Çünkü saf buldu. İyice tepeni ezmek istiyordu. İşe girip para kazanıp özgüveninin gelmesini istemiyordu. Ondan daha üst konumda olmanı kaldıramıyordu.
ALLAH RIZASI İÇİN kızmadan cevap verin ne olur.ben evlendikten sonra 1 ay olmadan annemin evine döndüm.çok bunalmıştım kendimi çok huzursuz hissediyordum.ama gittikten sonra da yalvardım bua ne olur gel yalvarırım gel ama öğretmenlik yapma deme dedim.ama 1 kez gelmedi.hastası sen delisin dedi.ya öğretmenlik ya ben seç ddi.ALLAH aşkına hastaysam da deliysem de elimden tutup doktora götürebilirdi.hiçbirini yapmadı.

Allah ıslah etsin seni..Bu kadar yazılan hiçbir şeyi gram anlamamışsın..Öğretmen olduğuna da inanmıyorum artık..
Hala huyuna suyuna gidebilirdim diyor.. Daha da birşey yazmam bundan sonra çünkü o beynin denileni almıyor anlamıyor..Kendin ettin kendin bulacaksın..
ALLAH RIZASI İÇİN DİYORUM NE OLUR KIZMADAN YAZIN.kendimi düşüncelerimi toparlayamıyorum.ne olur kızmadan yazın.siz kızarak yazınca ben daha çok bunalıma girip ağlıyorum ALLAH için ne olur :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

Bence siz bikaç ay önce biten ilişkiniz yüzünden boşluğa düşüp eski eşe sarmışsınız. Eski eşi de sevmiyosunuz sevseniz eski sevgiliniz için o kadar üzülmezdiniz. Sevmeyin de zaten.

Dayak yiyormuşsun ne ruhen anlamda iyi olmasından bahsediyorsun ya? Bundan kat kat iyisi vardır ama sen etrafına hiç bakmamışsın ki.
Sakın resmi nikah olmadan aynı eve girme. Beyefendiye bak nikah kıymayalım dinen kıyalım oldu başka? Neden size kıymet vermeyen adamın peşinden perişan olursunuz bu eziyeti kendinize ne için yaparsınız ki!

Bence sen eski kocana dönmek için bahaneler arıyorsun.
Ya olmasa diyorsun ama olmasa dediğin herşey varmiş.
Eşin istemez sen sadece evimizle ilgilen der,çocuk istiyorum der rica eder meslegini ara verirsin ama sana dayak zoruyla dayatıyormuş.boyle adam sana yeniden önem verir mi meslegini birakıp evinin kadını çocuklarını anaso olsan bile?

ALLAH RIZASI İÇİN DİYORUM NE OLUR KIZMADAN YAZIN.kendimi düşüncelerimi toparlayamıyorum.ne olur kızmadan yazın.siz kızarak yazınca ben daha çok bunalıma girip ağlıyorum ALLAH için ne olur :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:
sen sadece bosluktasin ,o eski kocan tekrar birlessen yine aynisini yapar emin ol
Sen kendini ezdirmeye alismissin ,kendine guvenin yok,sen kendine hic deger vermiyorsun ya uzuldum senin icin
Allah askina guzel bir meslegin var ,isine devam et ,baskalarinin akliyla hareket etme yoksa daha cok ezerler seni
Sen kendinden taviz vermezsen ,attigin adimlardan eminsen zaten sana deger veren birileri cikar
Su yazdiklarini okuyunca malesef yikilmis,bitmis ,tukenmis bir kadin goruyorum ben
Yazik sana ,kendine kiymet ver biraz
Istedigin kadar eski kocanin huyuna gitseydin yinede sonunuz ayrilik olurdu ,hic bir erkek kendine hep boyun egen ,herseye taviz veren ezik bir kadina deger vermez

ALLAH RIZASI İÇİN kızmadan cevap verin ne olur.ben evlendikten sonra 1 ay olmadan annemin evine döndüm.çok bunalmıştım kendimi çok huzursuz hissediyordum.ama gittikten sonra da yalvardım bua ne olur gel yalvarırım gel ama öğretmenlik yapma deme dedim.ama 1 kez gelmedi.hastası sen delisin dedi.ya öğretmenlik ya ben seç ddi.ALLAH aşkına hastaysam da deliysem de elimden tutup doktora götürebilirdi.hiçbirini yapmadı.

Boğa burcu musun? Sadece merak..

Dayak var saygısızlık var baskı var... Ama adam iyi adam... Ateşe uçan kelebek gibisiniz... Ucunda yanın ne diyelim...

X