Sizce???

esim surekli yanimda sayilir o yuzden msnle falan hic konusma geregi duymuyoruz....mailllerinin adresini ve sifrelerini ben de bilirim saklimiz gizlimiz yok o da boyle seyler yapmaz zaten bilgisayarsan pek anlamaz....ayrica beni msn listesine ekleyip eklememesi o kadar da onemli birsey degil...

verilecek cevap belli:eek:klava:
amaç da belli:eek:klava:
bu işin sonuda belli:a015:

Belliki görmeni istemediği şeyler var.Herkes bırak adamı demiş ama sanırım konuyu açan arkadaş evli.Yani öyle gözüküyor.Önceki konularını ve eşinle sorunlarını bilmiyorum.Bunu eşine sorduğunda ne cevap veriyor peki?

ne esim ne erkek arkadasim öyle facebook macebooka kayit olamaz, kayitliysa benden önce birdahada giris yapamaz ama esim is yerine msne girebiliyor ve bende msne girebiliyorsam ozaman zaten grs ama istemiyorsa bende istemem haha ...

ama ister cnm niye istemesin sonucta manyakmi bu adam karisini istemesin msn listesinde ?

laale nin dediği gibi
madem önceden de sorular vardır ben bilmiyorum ama neler olduğunu neden bırakmıyordun ki adamı?
eklemiyor diye sorardım ?

Yalan soyluyor yaziklar olsunki gerekceli bir aciklamasi yok...
Sizin için zor bir durum.
Eşiniz daha öncede böylemiydi bilemiyorum ama şu an böyle biri ve siz buna ne kadar tahammül edebilirsiniz ?
İyi düşünüp doğru karar vermelisiniz.

X