Utanctan ölcemm

Mutlu gorunmuyor ki. Bende de var bi tame 3 cocuklu kadin habire kahve filan paylasir sarki esliginde ama.dibine kadar sosyallesemeyen bir kadin oldugu belli oluyor haliyle 3 cocuk vs. Esiyle mutlu olmadigini da biliyoruz. Siz Bilinmiyor sanabilirsiniz ama insta paylasimlariyla hava basmaya anca hayatinizaa cook uzak kişiler inanir, herkes her seyi biliyor ortalama maddi durum da dahil.

Yani mutlu olan insan paylasimlari da daha baska oluyor bence. 😄😄😄
3çocukla insan nasıl sosyalleşsin kadınkn işi de zor hele ki çocukları küçükse..

Benim kuzenim de surekli esimle bilmemne keyfi, askimiz cok buyuk, esim bana cicek aldi, kofte yedik (?) kahve ictik , mucevher aldi , cok geziyoruz paylasimlari yapardi ( muhtemelen kendi kendine aliyormus) bir ay sonra tek celsede bosandilar. Zaten o paylasimlari yaparken bosanma gundemi varmis. Allah benzetmesin. Bazi gunler iyice abartip 1 gunde 3 de farkli kahveciden paylasim yaptigini bilirim, hepsi ayni mahallede 🤷 tek paylasimdan rezil olunmaz, benim akrabalarimda daha neleri var 🤣🤣🤣Hepsi 35 yas ustu bir de

Benim kuzenim de surekli esimle bilmemne keyfi, askimiz cok buyuk, esim bana cicek aldi, kofte yedik (?) kahve ictik , mucevher aldi , cok geziyoruz paylasimlari yapardi ( muhtemelen kendi kendine aliyormus) bir ay sonra tek celsede bosandilar. Zaten o paylasimlari yaparken bosanma gundemi varmis. Allah benzetmesin. Bazi gunler iyice abartip 1 gunde 3 de farkli kahveciden paylasim yaptigini bilirim, hepsi ayni mahallede 🤷 tek paylasimdan rezil olunmaz, benim akrabalarimda daha neleri var 🤣🤣🤣Hepsi 35 yas ustu bir de
Demek ki o mutlu sürekli dip diye mıç mıç gözüken ler de yalanmış benim ilk ve son paylaşımım zaten tövbeler olsun

Meraba arkadaşlar uzatmadan konuya girmek istiyorum dert mi bilmiyorum ama eşim son zamanlarda çok ilgisiz ve ben sürekli başkalarının paylaşımını görünce özenmeye kıskanmaya özenmeye başladım eşim bugün çalışmıyot akşam eve geldi cips kola vs. Bişiler almıştı geri çıktı içim var dedi bende story paylaştım tv açık cips kola bisküvi felan alta da şey yazdık kocam beyle film keyfi. Saati de tak yapiştirdım kaynım durumumu görmüş o arada eşimle berabermiş eşim söyledi bakar bakmaz beni aradı açamadım utançtan bide bunlar aynı dükkanda çalışiyo 5kardeş ve dükanda bahş edileceğinden eminim bu utancı nasıl yenebilirim kriz geçircem of
Kuzenim yazmış de.

Meraba arkadaşlar uzatmadan konuya girmek istiyorum dert mi bilmiyorum ama eşim son zamanlarda çok ilgisiz ve ben sürekli başkalarının paylaşımını görünce özenmeye kıskanmaya özenmeye başladım eşim bugün çalışmıyot akşam eve geldi cips kola vs. Bişiler almıştı geri çıktı içim var dedi bende story paylaştım tv açık cips kola bisküvi felan alta da şey yazdık kocam beyle film keyfi. Saati de tak yapiştirdım kaynım durumumu görmüş o arada eşimle berabermiş eşim söyledi bakar bakmaz beni aradı açamadım utançtan bide bunlar aynı dükkanda çalışiyo 5kardeş ve dükanda bahş edileceğinden eminim bu utancı nasıl yenebilirim kriz geçircem of
Niye millete bu gösteriş merakınız?

Aman umursamayın Allah aşkına ya. Eşiniz sizi bozmazsa film izlerken çekmiştim o an paylaşmadım sonra paylaştım dersiniz. Ben bir etkinliğin fotoğrafını çekip anında paylaşmam mesela eve geldikten sonra ya da işte bittikten sonra paylaşırım. Bunda ne var ki

Meraba arkadaşlar uzatmadan konuya girmek istiyorum dert mi bilmiyorum ama eşim son zamanlarda çok ilgisiz ve ben sürekli başkalarının paylaşımını görünce özenmeye kıskanmaya özenmeye başladım eşim bugün çalışmıyot akşam eve geldi cips kola vs. Bişiler almıştı geri çıktı içim var dedi bende story paylaştım tv açık cips kola bisküvi felan alta da şey yazdık kocam beyle film keyfi. Saati de tak yapiştirdım kaynım durumumu görmüş o arada eşimle berabermiş eşim söyledi bakar bakmaz beni aradı açamadım utançtan bide bunlar aynı dükkanda çalışiyo 5kardeş ve dükanda bahş edileceğinden eminim bu utancı nasıl yenebilirim kriz geçircem

Kocanıza, "Bu ilk paylaşımımdı. İkincisinde yanımdaki koltuğa çalı süpürgesini koyup, işte bu da kocam yazacağım altına. Sen devam et beni böyle yalnız bırakmaya..! " deyin, geçin.

Başkasını, bence, zerre ilgilendirmez ama sizin ailede soruluyorsa, sorana da "muhatabı mesajı anladı, senlik bir şey yok" der geçersiniz.

Eşine şey de senin gelmeni bekliyordum sana supriz yapacaktım de 🤣🤣🤣

2.çocuktan sonra böyle oldu işten eve , evden igşeydi. Ama akşam yemekten sonra çıkıyo en erken 11de eve geliyo haftasonları da hep dişarda bütün gün kızımla upraştığım için erken uyuyorum 11buçuk 12gibi.bende pek vakit geçiremiyoruz babalık konusunda iyidir ama benle ilgilenmez
babalik konusunda ne ara iyi adam. resmen evden kaciyor, eve gelmemek icin is uyduruyor. neyim babaligini yapıyor o saatten sonra?
kayninizi bile haftada 4 görüyormussunuz. neredeyse kocanizi gördüğünüzden cok

Ya benimki kocayla hava atma değil de herkes paylaşım yapıyor bende mutlu gözükmek istedim 1çocuğum var 2.ye hamileyim hormonlar dan kaynaklı mı bilmiyorum ama hep ilgi bi sarılma öpme bekledim ama en ufak şey yok kendimi çok yalnız hissediyorum
Kimin ne paylaştığı kimseyi ilgilendirmez hoşuna gitmeyen takipten çıkar sessize alır o sizin kendinize ait platformunuz istediğinizi paylaşmakta özgürsünüz benim de bazı arkadaşlarım hep kahve fincanı paylaşır gına geldiği için sessize aldım ilgimi çekmiyor ama bu demek değildir aa ne varoşça paylaşım diyemem ilgimi çekmiyordur ve bakmam ama bir başkası için x kişi nerede ne içiyor merak ediyordur onlar için ilgi çekici paylaşımdır kocasıyla arası iyi mi diye merak eden için muazzam paylaşımdır kaynınıza gelince de ona ne yani takılmayın kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.

X