Sizce ne yapmalıyım

Birinin imam nikahı kisvesiyle oyuncak edip kullanıp attığı kadin olmaktan iyidir
Ay boşver kendini kandırıyor bu yazanlar çok mutsuz evliliklerinde diye. İyi otur küfrünü ye her evde olur bunlar dememizi istiyordu herhalde. Yüzüne gerçekler vurulunca o güçlü kadına dönüştü biz mutsuz kadınlar olduk birden ajfjksksl

Ay boşver kendini kandırıyor bu yazanlar çok mutsuz evliliklerinde diye. İyi otur küfrünü ye her evde olur bunlar dememizi istiyordu herhalde. Yüzüne gerçekler vurulunca o güçlü kadına dönüştü biz mutsuz kadınlar olduk birden ajfjksksl
Mutsuz evliliği bulsa öpüp başına koycak halde. Adamlar hiç yoktan ev tutmuş eşya dizmiş, düğün yapmış, altın takmış, düzen kurmuş, market fatura ödüyor. Bi de kendine baksın 200 tl için gördüğü muameleye bak.

Mutsuz evliliği bulsa öpüp başına koycak halde. Adamlar hiç yoktan ev tutmuş eşya dizmiş, düğün yapmış, altın takmış, düzen kurmuş, market fatura ödüyor. Bi de kendine baksın 200 tl içim gördüğü muameleye bak.
Yok öyle deme çok güçlü o, bizi beğenmedi, vurup kapıyı çıkmış. Ama 3 yıl sonra.

Merhaba benim 3 yıldır birlikteliğim var, imam nikahı kıydık, güzel günlerimiz de oldu ama kötü günlerimiz de.. örneğin sinirlendiğinde bana o… kelimesini kullandı. Birkaç sefer boğazıma yapıştı üstelik para yüzünden. (kavga sırasında bana para verip bu kadarlık adamsın dedi o öyle dediği için ben 200 tlyi camdan attım diye boğmaya çalıştı emeğimi atamazsın diyerek) Bitti dediğimde ise sana aldıklarımı geri ver deyip istedi(sadece birkaç ince zincir küpe ve kıyafet aldı bir bilezik bile almadı aldıklarını verdim) sonra pişman olup özürler diledi ama ben artık istemiyorum. Aileme ve bana görmemişsiniz dedi. Aileme yapılanları anlattım onlar da istemiyor. Siz olsanız ne yapardınız lütfen yardım edin
Parayı değil adamı camdan atmalıydın kahdıahs

Merhaba benim 3 yıldır birlikteliğim var, imam nikahı kıydık, güzel günlerimiz de oldu ama kötü günlerimiz de.. örneğin sinirlendiğinde bana o… kelimesini kullandı. Birkaç sefer boğazıma yapıştı üstelik para yüzünden. (kavga sırasında bana para verip bu kadarlık adamsın dedi o öyle dediği için ben 200 tlyi camdan attım diye boğmaya çalıştı emeğimi atamazsın diyerek) Bitti dediğimde ise sana aldıklarımı geri ver deyip istedi(sadece birkaç ince zincir küpe ve kıyafet aldı bir bilezik bile almadı aldıklarını verdim) sonra pişman olup özürler diledi ama ben artık istemiyorum. Aileme ve bana görmemişsiniz dedi. Aileme yapılanları anlattım onlar da istemiyor. Siz olsanız ne yapardınız lütfen yardım edin
Yapılacak belli kıçına tekmeyi basıp çıktığı mağaraya geri yollamak....daha ilk vukuatinda gitmek varken illa o dayak yemek o hakareti işitmek bir de bunun üstüne gurursuzca sevişmek lazım değil mi???

İşiniz gücünüz yok mu günlerce saatlerce buradasınız. Buradaki vaktinizin yüzde 10uyla açın da bir kitap okuyun. Yazmadığınız topik kalmamış😂🤪
İnsta ve tiktoktan çıkmayanlara bak ya. İmam nikahlınla barışınca kapatacağın bir forum burası ayol, ne vakti öldürülür ki burda?

Boş konuşursun anca böyle. Şaşırmadım AYOL🤪
Gösterebilir misin bu yazdıklarını ona? Benim hesabım telefonda hep açık, eşim istese alıp bakar ama elini sürmez. Kimseden gizlim saklım yok. Gösterebilir misin adama bu konuyu?

Gösterebilir misin bu yazdıklarını ona? Benim hesabım telefonda hep açık, eşim istese alıp bakar ama elini sürmez. Kimseden gizlim saklım yok. Gösterebilir misin adama bu konuyu?
Ne adamı ne diyorsun sen? Ben ayrıldım diyorum sen ne diyorsun ne kadar boş insansın sen

Sen başka laf bilmez misin 2 saattir boş boş boş takılı plak gibi kaldın öyle?
Boşsun çünkü seninle ne konuşulurki canının sıkıntısını burada gidermeye gelmişsin. Bende laf çok yeterki iste. Kocandan bahsediyorsun gösteririm bakmaz diyorsun sen gösterebilir misin diyorsun neyin havasını atıyorsun uzak oyna git başımdan uğraşamam senin gibilerle

X