Sizce kızlık zarı bozulmuş olabilir mi ?

Sadece çarşafa sonradan değmiş 1 dakikalık bir olaydı sonradan gelmedi bir şey emin olamadım birde tam bir girme olmadı çok bir şey hissetmedim bilemedim o yüzden
Bazılarında kanama çok bazılarında 1 2 damla şeklinde oluyor bu durum doktora gitmenizi tavsiye ederim

Burada niye soruyorsun o zaman hepimizi başarısız ev hanımı gibi görüyorsan. Anca carlarsanız zaten Ben bişey yapıyorsam arkasında dururum kaç kişiyle seviştiğim beni ilgilendirir kimseyi değil gibi

Yaşım 25 benim için önemli olduğundan değil ama istemsiz bir şekilde oldu ve hazır değildim bu duruma sadece çevrem muhafazakar tek korkum bu buradaki herkeste dalga geçip durdu ciddi anlamda yardım istedim
Özel hastane veya özel klinik tercih edebilirsiniz.

Burada niye soruyorsun o zaman hepimizi başarısız ev hanımı gibi görüyorsan. Anca carlarsanız zaten Ben bişey yapıyorsam arkasında dururum kaç kişiyle seviştiğim beni ilgilendirir kimseyi değil gibi
Benim ileride ne yapacağım sizleri ilgilendiriyor ama saçma sapan aptalca yorum yapıyorsunuz ben burada çaresiz kaldığım ve büyük olarak gördüğüm için danıştım ama hepinizin zeka seviyesi yerlerdeymiş pişman oldum zaten konuyu da sileceğim silemiyorum size daha fazla eğlence malzemesi vermek istemiyorum

Onlarda sırf dikmek için bozuldu diyenlerde varmış diye duydum çekincem bu yüzden
Siz öyle bir taleple gitmedikçe diktirme teklifi falan etmezler. 25 yaşında imişsiniz. Bir şeyi yaşarken pişman olur musunuz olmaz mısınız düşünün lütfen.

Siz öyle bir taleple gitmedikçe diktirme teklifi falan etmezler. 25 yaşında imişsiniz. Bir şeyi yaşarken pişman olur musunuz olmaz mısınız düşünün lütfen.
Daha önce hep sürtünme yoluyla oluyordu ve olay tamamen spontane gelişti ve tam anlamıyla bir ilişki olduğunu da düşünmüyorum bu yüzden kendimi kötü hissediyorum çünkü tam anlamıyla bir şey olsa tamam yaptık oldu diyeceğim ama tamamı girmedi bile bir şey hissetmedim bile zedelenmiş olabilir mi diye düşündüm

Yok gitmis o bari gonul rahatligiyla artik napcan

Buradan bozulmuş mu bozulmamış mı anlamak mümkün değil haliyle. Devletten randevu alın. Doktora sorarsınız. Kötü hissetmeyin kendinizi.

Buradan bozulmuş mu bozulmamış mı anlamak mümkün değil haliyle. Devletten randevu alın. Doktora sorarsınız. Kötü hissetmeyin kendinizi.
Gidip gelme olmus kan gelmis hem eline hem carsafa. Gayet bozulmus yani gidip gelme olmasi yeterli zaten daha napucak. Ayri bozma timi yok ki bxbxbxxb

Sen hangi üst seviyedesin ki ev hanımlarına laf ediyorsun soru sorduğun yer ev hanımlarının oldugu yer madem senden bu kadar bilgi akiyor çok fazla bilgin var ne diye soruyorsun o zaman buraya
Çalışıyorsan akşam eve gidiyorsun sen ev hanımı olmuyormusun hizmetçilerin el pence divan mi duruyor
Kan damlamış bir damlaymış oymuş buymuş
Git doktora sor madem burayı aşalıyorsun

Kimbilir siz ne halt yediniz derken herkesi kendinle karıştırma sürtünüp sevişip gel git yaptı deyip başına gelenden haberin bile yok ama en bilgili de kendi

Bu sevgiliden ayrılıp evleneceğin kişiye bakire değilim diyemiyecegin için eteğin tutuşmuş buraya gelip Terbiyesizlik yapıyorsun

Son düzenleme:
Namus bekciligi yapan yok burda

Kan var git gel yapmış kızlık zarı bozulmuştur ayrıca sonrasında tutuşacağınız korkacağınız şeyleri niye yapıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…