Sizce kızlık zarı bozulmuş olabilir mi ?

Sesinizi kesesiniz yeter burada zor duruma düşmüşüm fikir almak istedim ne bu tavırlar ya ne kadar kötüsünüz
Burada biz değil, her şeyi yapıp kanama olmasın da ileride evleneceğim kişiye bakire diye yutturayım derdinde olan siz kötüsünüz.

Sesinizi kesesiniz yeter burada zor duruma düşmüşüm fikir almak istedim ne bu tavırlar ya ne kadar kötüsünüz
Kötü olan birileri var ama biz değiliz.
Aşkım ucunu sokcam sadece valla bak, kocanla zarlı evleneceksin söz yırtmam diyen kişi kötü. Bir de evir çevir istediğini yap ama sakın zarı yırtma onu kocama saklayacağım diyen kişi kötü.
Sevişip sevişip bize patlamayın lütfen.

Aşkım ucunu sokcam sadece valla bak, kocanla zarlı evleneceksin söz yırtmam diyen kişi kötü. Bir de evir çevir istediğini yap ama sakın zarı yırtma onu kocama saklayacağım diyen kişi kötü.
Ama hala bakire olurlar buna da ben illet oluyorum 😡

Erkek arkadaşımla hep sürtünme yoluyla ilişki yaşıyorduk bugün biraz ileriye gitti sadece ucunun gireceğini söylemişti sonrasında bende kendimi çok kasmadım biraz girdi bir kaç kez gel git yaptı daha sonrasında devam etmesini istemedm çok fazla canım yanmadı ama sızlama vardı ve tam anlamıyla bir ilişki yaşamadık aslında penisine kan vs bulaşmamıştı sonrasında baktım çarşafa biraz kan bulaşmış elimle baktığımda da çok az geldi anlayamadım bozuldu mu ne oldu arkadaşlar tam anlamıyla bir birliktelikte olmadı esasında sonrasında kanamam olmadı ama çok üzgünüm benim için önemli olduğundan değil toplum baskısı aile sizce bozulmuş olabilir mi ;( lütfen yardım edin
Hayırlı olsunn.Daha ne olsun canım artık helalisin hadi evlenin.😂
Şaka bir yana şakır şakır kan akacaginimi sanıyorsun biraz birşey oluyor zaten.
Adam gel git yapmış diyorsun birde şimdiye hymen'mi kalır yahu.😵‍💫

Ama kızımız artık bakire değil maalesef. Kuş vurayım ama sapanım eskimesin derken sapanı kırmış.
Hemde bir kaç kez yapmış ...güden gitmiş

Bize kizicak şimdi zor durumda.magdur birine bu yapılır mı ne ayıp 😡

Zatinden gadinin düşmanı yine gadindir :KK67:

Sevişse patlamaz. Sevişmeyince patlanır. Çünkü sevişince pamuk gibi olunur. 🍭

Akşam akşam kahkaha attım ya kızlar formunuzdasınız bugün 🧿 Yanıtların hangisini beğeneceğimi şaşırdım 😂🫣

Ya işte hem sevişiyor hem de sevişmekten zevk almıyor, orgazm olamıyor demek ki. Adamın keyfine sevişiyor. Çok saçma.
Ciddi anlamda terbiyesiziniz başka bir şey demiyorum kendiniz her haltı yiyip burada gelince ahlak bekçisi kesilmişsiniz hepiniz birbirinizi gazlıyorsunuz kafa buluyorsunuz çünkü tek eğlenceniz bu yazık gerçekten acıyorum Burada insan gibi bir soru sordum hepiniz gereksiz algılar yaratmışsınız karakter seviyeniz yerlerde cidden hepinizin

gereksiz algı yaratmışsınız hepiniz ben sadece bozulmuş olabilir mi diye sordum hepiniz ahlak bekçisi kesilmişsiniz kendiniz her haltı yiyip buraya gelince namus avcısı gerçekten hepiniz ayrı ayrı saygısızsınız bilmediğim için hemcinslerimden yardım istedim olayı nerelere çevirdiniz sizde haklısınız hayattaki tek başarınız ev hanımı olup burada gezinmek olunca yazık gerçekten acıyorum hepinize

Akşam akşam kahkaha attım ya kızlar formunuzdasınız bugün 🧿 Yanıtların hangisini beğeneceğimi şaşırdım 😂🫣
Çünkü hayattaki tek başarınız ev hanımı olup boş boş oturup buradaki şeylerle dalga geçmek sizde haklısınız burada adam gibi bir soru sordum bilmediğim için ne var yani hepiniz saçma sapan yorumlar yapıp gereksiz algılar yaratmasınız kim bilir kendiniz ne hatlar yiyip de namus bekçiliğisi kesiliyorsunuz gerçekten Allah hepinizi bildiği gibi yapsın

Sadece çarşafa sonradan değmiş 1 dakikalık bir olaydı sonradan gelmedi bir şey emin olamadım birde tam bir girme olmadı çok bir şey hissetmedim bilemedim o yüzden
Kızlık zarı vajinanın çevresinde yer alıyor ve bozulması için penis büyüklüğünde bir şey girmesi yeterli. Git gel durumu da varsa ve kanama da varsa büyük ihtimalle bozulmuştur

Yırtılma ihtimali çok yüksek ama bunu biz bilemeyiz. Doktora gidip muayene olmanız lazım.

X