Sizce kızlık zarı bozulmuş olabilir mi ?

Merhaba bugün doktora gittim ama böyle bir muayene yapmadıklarını savcılık kararı olmadığı sürece söyledi belki de kendince risk almak istemedi o yüzden baktıramadım özel hastaneye de gitmek istemiyorum benim için önemli olduğundan ötürü sormadım buradaki herkes saçma sapan namus bekçisi kesildi başıma ben çok namusluyum diğer türlü olunca ya da ilerideki kocama böyle yutturacağım gibi bir şey söylemedim ama kendilerince yorum yapıp algı yarattılar çok moralim bozuldu sadece ben bu duruma psikolojik olarak hazır değildim bu sebeple merak ettim tam olarak bozulmuş mu bozulmamış mı diye bugün de doktora gidince böyle bir yanıt aldım bilemiyorum ne yapacağımı benim bildiğim bakmaları lazım da ama bakmadılar
Bu çok saçma değil mi ? Ne alaka savcılık kağıdı siz reşit insansınız. Bakire insanlar da muayene olabilir ki olanları okuduk burada saat üç yönünde yırtılma varmış diye yazanlar oldu falan.
Ama kan gelmesi ve git gel olması zaten içerdeki yapının bozulduğunun göstergesi başka da olayı yok zaten.

Ben burada ruhen bakiremiyim ya da böyle yapınca çok namusluyum ileride kocama böyle şöyle diyeceğim gibi bir şey demedim yorumları okursanız olayları çok farklı yere çekip. Birbirlerini gazladılar. Ben o anki durumda ne yapacağımı bilmediğim için ve o anın verdiği üzüntü heyecanla bir soru sordum benim için önemli demedim anlamda inanın hiç ama hiç yüklemiyorum ama toplumun baskısı o kadar bilinçaltımıza yüklenmişki benim ki tamamen korku ve yaşadığım şokla alakalıydı çünkü ha böyle yaşamışım ha diğer türlü zaten bir gün gidecekti ama gerçekten çok emin olduğum bir zamanda yapmak isterdim neyse artık olan oldu zaten sorduğuma da çok pişman oldum konuyu silmek istiyorum ama silemedim
Burada bu konuya benzer binlerce konu açılmıştır. Size farklı bir yorum yapılmamış. Ayrıca ev hanımlığı ne alaka. Zeka seviyeniz yerlerde demişsiniz. Bir ev hanımı olarak bunu bilmeyecek kadar bilgisiz bir hemcinsime sadece burada rastliyorum. Gerçek hayatta yok yani. Hatta o kadar cahillik akıyor ki konu fake diyorum bazen. Sorumluluğunu alamayacagınız işlere kalkışmayın lütfen. Yapıyorsanız da yaptım deyin kimseye de hesap vermeyin. Bir ev hanımı olarak size tavsiye 👍🏻Ayrica bir hekime görünün orada daha kesin bilgiye ulaşırsınız. Hekime de hesap vermek zorunda değilsiniz sonuçta

Merhaba bugün doktora gittim ama böyle bir muayene yapmadıklarını savcılık kararı olmadığı sürece söyledi belki de kendince risk almak istemedi o yüzden baktıramadım özel hastaneye de gitmek istemiyorum benim için önemli olduğundan ötürü sormadım buradaki herkes saçma sapan namus bekçisi kesildi başıma ben çok namusluyum diğer türlü olunca ya da ilerideki kocama böyle yutturacağım gibi bir şey söylemedim ama kendilerince yorum yapıp algı yarattılar çok moralim bozuldu sadece ben bu duruma psikolojik olarak hazır değildim bu sebeple merak ettim tam olarak bozulmuş mu bozulmamış mı diye bugün de doktora gidince böyle bir yanıt aldım bilemiyorum ne yapacağımı benim bildiğim bakmaları lazım da ama bakmadılar
Savcılıkla ilgisi yok doktor başından savmış bence özel hastaneye gidin, bana göre bozulmuş yoksa durduk yere kan gelmezdi. Kızlık zarı o kadar ileride olan bişey degil penis başı biraz girdi mi bozulur benim öyle olmuştu

Burada bu konuya benzer binlerce konu açılmıştır. Size farklı bir yorum yapılmamış. Ayrıca ev hanımlığı ne alaka. Zeka seviyeniz yerlerde demişsiniz. Bir ev hanımı olarak bunu bilmeyecek kadar bilgisiz bir hemcinsime sadece burada rastliyorum. Gerçek hayatta yok yani. Hatta o kadar cahillik akıyor ki konu fake diyorum bazen. Sorumluluğunu alamayacagınız işlere kalkışmayın lütfen. Yapıyorsanız da yaptım deyin kimseye de hesap vermeyin. Bir ev hanımı olarak size tavsiye 👍🏻Ayrica bir hekime görünün orada daha kesin bilgiye ulaşırsınız. Hekime de hesap vermek zorunda değilsiniz sonuçta
Ben burada ev hanımlarını kötülemedim benimle sürekli dalga geçip çok güldüm bilmem ne ben bunları sormadım bende evde oturup tek smacınız bu demek istedim yorumları okursanız olayları farklı yere çeken ben değilim onlar üstelik hepsi birbirlerini gazlayıp diğer konularda da kırıcı ve alay ederek davranıyorlar

Bu çok saçma değil mi ? Ne alaka savcılık kağıdı siz reşit insansınız. Bakire insanlar da muayene olabilir ki olanları okuduk burada saat üç yönünde yırtılma varmış diye yazanlar oldu falan.
Ama kan gelmesi ve git gel olması zaten içerdeki yapının bozulduğunun göstergesi başka da olayı yok zaten.
Bende şaşırdım çünkü hep baktıklarını duydum ve bir sürü yorum okudum 25 yaşım kendi isteğim olduğunu söyledim ama bakmıyoruz sonra şikayet ediyorlar dedi belki de kendince risk almak istemedi başka hastaneye alsam mı bilmiyorum özele gitmek istemiyorum bu konu için olayı farklı yere çekmelerini istemiyorum dikim vs zaten istemiyorum

X