Sizce kızlık zarı bozulmuş olabilir mi ?

Çünkü hayattaki tek başarınız ev hanımı olup boş boş oturup buradaki şeylerle dalga geçmek sizde haklısınız burada adam gibi bir soru sordum bilmediğim için ne var yani hepiniz saçma sapan yorumlar yapıp gereksiz algılar yaratmasınız kim bilir kendiniz ne hatlar yiyip de namus bekçiliğisi kesiliyorsunuz gerçekten Allah hepinizi bildiği gibi yapsın
Siz de bir evin hanımı olabilmek için bunları yaşıyorsunuz ona bakarsanız. Çünkü sizin çevreniz sizi olduğunuz gibi kabul etmez, e başka çevrelere girecek kadar sosyo ekonomik bir değişime de gücünüz yok demek ki, yoksa neden zevk bile alamadığınız ilişkiler içinde olasınız? Elin oğlunun keyfi olacak diye yaşadığınız şu sıkıntılara değiyor mu? Beni sorarsanız ben onurumla seviştim valla, günahsa her türlüsü günah, günaha bile tam gireyim dedim bari bi işime yarasın. Hiçbir erkeğe zar borcumuz yok, en masumu birkaç popo ellemiş oluyor, ben ve benim gibilerin umrunda değil kadın cinselliği hakkında ne düşündükleri, cinselliğimiz bize özel ve kimsenin söz hakkı yok. İki tane bilezik bahşedecekler diye bu kadar kaçak göçek iş yapmaya değmez.

gereksiz algı yaratmışsınız hepiniz ben sadece bozulmuş olabilir mi diye sordum hepiniz ahlak bekçisi kesilmişsiniz kendiniz her haltı yiyip buraya gelince namus avcısı gerçekten hepiniz ayrı ayrı saygısızsınız bilmediğim için hemcinslerimden yardım istedim olayı nerelere çevirdiniz sizde haklısınız hayattaki tek başarınız ev hanımı olup burada gezinmek olunca yazık gerçekten acıyorum hepinize
Ahlak bekçiliği yapmıyorum, seviştiysen seviştin yani bunu konu açıp konuşacak ne var? Sonra tutuşacaksan niye sevişiyorsun, gönül rızasıyla sevişiyorsan niye gittiii gitti gitti gitti diye tutuşuyorsun. Çevreni bu kadar önemsiyorsun madem sevişme.
Hayattaki tek başarım ev hanımı olmak evet. Bize acıyorsan gelip zarım yırtıldı mı diye konu açmayacaksın.
Çatır çatır seviştik biz, eyvah zarım nerde diye de sormadık kimseye. Keyfimiz ne isterse onu yaptık. Her haltı yedik evet. Neleeer neler. Şu anda da keyfimiz yerinde. İlla acıyacak bir şey arıyorsan kendi zihniyetine acıyarak başlayabilirsin.

Benim ileride ne yapacağım sizleri ilgilendiriyor ama saçma sapan aptalca yorum yapıyorsunuz ben burada çaresiz kaldığım ve büyük olarak gördüğüm için danıştım ama hepinizin zeka seviyesi yerlerdeymiş pişman oldum zaten konuyu da sileceğim silemiyorum size daha fazla eğlence malzemesi vermek istemiyorum

O üstün zekanla keşke yazdıklarını, sorduğunu bir okusan. Yani daha vücudunuzdan haberiniz yok ama insanları ev hanımı ,geri zekalı diye aşalamayı çok iyi biliyorsun.
Ben sana geleceğinide söylerdim de senin üstün zekan biliyordur zaten neler olacağını.

Saçmalığa gel ya cıplak sürtününce değince namus abidesi mi oluyorsunuz başımıza?
daha bakire diye baş üstünde taşınan kadın görmedim aksine bunlara takmayan güçlü dimdik kadınların peşinde köpek oluyor erkekler.
Ben evlenirken bakire değildim bir kez bile sormayı geç ki soramaz bakmadan da alamazdım yani 🤣🤣

Saçmalığa gel ya cıplak sürtününce değince namus abidesi mi oluyorsunuz başımıza?
daha bakire diye baş üstünde taşınan kadın görmedim aksine bunlara takmayan güçlü dimdik kadınların peşinde köpek oluyor erkekler.
Ben evlenirken bakire değildim bir kez bile sormayı geç ki soramaz bakmadan da alamazdım yani 🤣🤣
Ay evet ben de buna kıl oluyorum. Yani her şeyi yapıp, bi hymen kaldı diye bakire miyim diye konular açıyorlar. Madem senin için önemli hiç yaklaşma bu işe, önemli değilse de bu kadar derdine düşme. Saçma sapan ergence düşünceler

Şöyleki benimde ilk olduğunda pecetede gördüm, sonra tekrar olduğununda asıl o zaman kan geldi.
Zedelenmiş olabilir, bir sonraki ilişkide kan tekrar gelebilir. Şansiniza kalmis.Bende iki hatta üç kere kanana oldu nerdeyse.
Ama bence artık bosverin, takılmayın, kendinizi heba ettiğinizde degmez inaninki.

Yaşım 25 benim için önemli olduğundan değil ama istemsiz bir şekilde oldu ve hazır değildim bu duruma sadece çevrem muhafazakar tek korkum bu buradaki herkeste dalga geçip durdu ciddi anlamda yardım
Daha önce hep sürtünme yoluyla oluyordu ve olay tamamen spontane gelişti ve tam anlamıyla bir ilişki olduğunu da düşünmüyorum bu yüzden kendimi kötü hissediyorum çünkü tam anlamıyla bir şey olsa tamam yaptık oldu diyeceğim ama tamamı girmedi bile bir şey hissetmedim bile zedelenmiş olabilir mi diye düşündüm
Yerinde olsam doktora gider maueyene olurdum.Onlar zaten hipokrat yemini etmiyorlar mı senin özelinle neden uğraşsın?Kanama olduğu için zarın bozulduğunu varsaymışlar arkadaşlar, toplumda da böyle kabul ediliyor ya kanama olduysa bakiredir diye.Ben eşimle ilk kez birlikte olduğum da peçeteye az miktarda kan geldi sadece.Yukarda bir arkadaşta yazmış bir kaç birliktelikten sonrada gelmeye devam etti diye, aynı benim de öyle oldu.

Yerinde olsam doktora gider maueyene olurdum.Onlar zaten hipokrat yemini etmiyorlar mı senin özelinle neden uğraşsın?Kanama olduğu için zarın bozulduğunu varsaymışlar arkadaşlar, toplumda da böyle kabul ediliyor ya kanama olduysa bakiredir diye.Ben eşimle ilk kez birlikte olduğum da peçeteye az miktarda kan geldi sadece.Yukarda bir arkadaşta yazmış bir kaç birliktelikten sonrada gelmeye devam etti diye, aynı benim de öyle oldu.
Merhaba bugün doktora gittim ama böyle bir muayene yapmadıklarını savcılık kararı olmadığı sürece söyledi belki de kendince risk almak istemedi o yüzden baktıramadım özel hastaneye de gitmek istemiyorum benim için önemli olduğundan ötürü sormadım buradaki herkes saçma sapan namus bekçisi kesildi başıma ben çok namusluyum diğer türlü olunca ya da ilerideki kocama böyle yutturacağım gibi bir şey söylemedim ama kendilerince yorum yapıp algı yarattılar çok moralim bozuldu sadece ben bu duruma psikolojik olarak hazır değildim bu sebeple merak ettim tam olarak bozulmuş mu bozulmamış mı diye bugün de doktora gidince böyle bir yanıt aldım bilemiyorum ne yapacağımı benim bildiğim bakmaları lazım da ama bakmadılar

Şöyleki benimde ilk olduğunda pecetede gördüm, sonra tekrar olduğununda asıl o zaman kan geldi.
Zedelenmiş olabilir, bir sonraki ilişkide kan tekrar gelebilir. Şansiniza kalmis.Bende iki hatta üç kere kanana oldu nerdeyse.
Ama bence artık bosverin, takılmayın, kendinizi heba ettiğinizde degmez inaninki.
Merhaba bugün doktora gittim ama böyle bir muayene yapmadıklarını savcılık kararı olmadığı sürece söyledi belki de kendince risk almak istemedi o yüzden baktıramadım özel hastaneye de gitmek istemiyorum benim için önemli olduğundan ötürü sormadım buradaki herkes saçma sapan namus bekçisi kesildi başıma ben çok namusluyum diğer türlü olunca ya da ilerideki kocama böyle yutturacağım gibi bir şey söylemedim ama kendilerince yorum yapıp algı yarattılar çok moralim bozuldu sadece ben bu duruma psikolojik olarak hazır değildim bu sebeple merak ettim tam olarak bozulmuş mu bozulmamış mı diye bugün de doktora gidince böyle bir yanıt aldım bilemiyorum ne yapacağımı benim bildiğim bakmaları lazım da ama bakmadılar

Ama bence artık bosverin, takılmayın, kendinizi heba ettiğinizde degmez
Yani sonucda kendiniz gidiyorsunuz bakmaları lazım aslında, şaşırdım. 18 den küçükmüsunuz? Bence bı sure unutun bunu, zaten olan olmuş. Sonra Özel muayneler var oralara gidebilirsiniz. Bütçeniz el verirse.

Evet bendede öyle oldu, sanırım ben korktum o süre vajinusmus tedavisi görüyordum. Sürekli denemeler yapıyorduk, hicde gelmeyebilir demişti doktor. Her zar farklı yapidaymis. Herkeste farklı olabilirmiş.

Ama bence artık bosverin, takılmayın, kendinizi heba ettiğinizde degmez

Yani sonucda kendiniz gidiyorsunuz bakmaları lazım aslında, şaşırdım. 18 den küçükmüsunuz? Bence bı sure unutun bunu, zaten olan olmuş. Sonra Özel muayneler var oralara gidebilirsiniz. Bütçeniz el verirse.
Artık öyle yapacağım zaten buradaki yorumlara çok fazla moralim bozuldu ben kendime çok namusluyum ilerdeki kocama şöyle böyle yutturacağım gibi bir şey söylemedim adam hakkında bilmediğim için ve daha önce böyle bir şey tam anlamıyla yaşamadığın için sordum ama hepsi birbirlerini gazlayıp üstüme geldiler ve bu benim daha çok moralimi bozdu Sadece soruma cevap vermeleri yeterliydi ama böyle olunca çok üzüldüm kibar yanıtınız için teşekkür ederim bu arada 25 yaşındayım ama kesinlikle bakmıyoruz dedi bende çok şaşırdım

Artık öyle yapacağım zaten buradaki yorumlara çok fazla moralim bozuldu ben kendime çok namusluyum ilerdeki kocama şöyle böyle yutturacağım gibi bir şey söylemedim adam hakkında bilmediğim için ve daha önce böyle bir şey tam anlamıyla yaşamadığın için sordum ama hepsi birbirlerini gazlayıp üstüme geldiler ve bu benim daha çok moralimi bozdu Sadece soruma cevap vermeleri yeterliydi ama böyle olunca çok üzüldüm kibar yanıtınız için teşekkür ederim
Her çeşit insanın olduğu bir platformda sorduğunuz soru çok ucu acik. Linç yemenize sasirmadim ben şahsen 🙂 buraya bu soruyu sorarken herşeyi göze almanız gerekir, sizi üzen şeyleri görmezden gelin. okumayın.
Ama hiçbir erkek bunu dert etmiyor, biz kadınlar sürekli düşünüp duruyoruz senelerdir. Sizde bir ilişki yaşamış siniz, artık olan olmuş. Bence bu olayı kafanizdan silin, hiç düşünmeyin. Ne zamanki düşünmeniz gereken zaman gelir o zaman bir yol cizersiniz kendinize.
♥️

Artık öyle yapacağım zaten buradaki yorumlara çok fazla moralim bozuldu ben kendime çok namusluyum ilerdeki kocama şöyle böyle yutturacağım gibi bir şey söylemedim adam hakkında bilmediğim için ve daha önce böyle bir şey tam anlamıyla yaşamadığın için sordum ama hepsi birbirlerini gazlayıp üstüme geldiler ve bu benim daha çok moralimi bozdu Sadece soruma cevap vermeleri yeterliydi ama böyle olunca çok üzüldüm kibar yanıtınız için teşekkür ederim bu arada 25 yaşındayım ama kesinlikle bakmıyoruz dedi bende çok şaşırdım
Olan olmuş hayatı kendine zindan etme.Cinsel yaşantısı aktif olan kadınları alttan muayene ediyorlar ama, direkt zar muayenesi deyince bakmamış , bakmamasıda garip gerçi.

Burası ülkenin genel durumuna rağmen içinde bulunabileceğiniz en feminist platformlardan biri. Bekaretim gitti üzüldüm deseniz burda size bunun önemli olmadığını söyleyip destek olacak birçok üye olurdu. Haftada en az beş altı kere böyle saçma sorular soranlar oluyor ve insanlar dalga geçiyor haliyle.
Hazır değilseniz cinselliğin hiçbir türlüsünü yaşamayın. Yok sürtünme, ters ilişki bilmem ne. Çevrenizden çekiniyorsanız buna göre hayat yaşayın. Kapalı kapılar ardında herşeyi yaptıktan sonra penetrasyon oldu diye ağlamanın bir manası yok. Kendinizi kandırıyorsunuz. Hazır olmayacak birşey de yok. Gereksiz bir şekilde çok anlam yüklüyorsunuz bekarete. O kadar şey yaşadıktan sonra bakire değilsiniz ki zaten. Zar hâlâ olsaydı bile bi anlamı yok.
Bozulmuş bu arada.

Kenarda gezinirken gezinirken, sen yanlışlıkla içeri gir.. Orgazm olmadan bekaret gitti sayılmamalı, bence de çok saçma.

Son düzenleme:
Yok bozulmamıştır naz yapıyordur
Burası ülkenin genel durumuna rağmen içinde bulunabileceğiniz en feminist platformlardan biri. Bekaretim gitti üzüldüm deseniz burda size bunun önemli olmadığını söyleyip destek olacak birçok üye olurdu. Haftada en az beş altı kere böyle saçma sorular soranlar oluyor ve insanlar dalga geçiyor haliyle.
Hazır değilseniz cinselliğin hiçbir türlüsünü yaşamayın. Yok sürtünme, ters ilişki bilmem ne. Çevrenizden çekiniyorsanız buna göre hayat yaşayın. Kapalı kapılar ardında herşeyi yaptıktan sonra penetrasyon oldu diye ağlamanın bir manası yok. Kendinizi kandırıyorsunuz. Hazır olmayacak birşey de yok. Gereksiz bir şekilde çok anlam yüklüyorsunuz bekarete. O kadar şey yaşadıktan sonra bakire değilsiniz ki zaten. Zar hâlâ olsaydı bile bi anlamı yok.
Bozulmuş bu arada.
Ben burada ruhen bakiremiyim ya da böyle yapınca çok namusluyum ileride kocama böyle şöyle diyeceğim gibi bir şey demedim yorumları okursanız olayları çok farklı yere çekip. Birbirlerini gazladılar. Ben o anki durumda ne yapacağımı bilmediğim için ve o anın verdiği üzüntü heyecanla bir soru sordum benim için önemli demedim anlamda inanın hiç ama hiç yüklemiyorum ama toplumun baskısı o kadar bilinçaltımıza yüklenmişki benim ki tamamen korku ve yaşadığım şokla alakalıydı çünkü ha böyle yaşamışım ha diğer türlü zaten bir gün gidecekti ama gerçekten çok emin olduğum bir zamanda yapmak isterdim neyse artık olan oldu zaten sorduğuma da çok pişman oldum konuyu silmek istiyorum ama silemedim

X