sizce hangisinin acısı daha çok koyar?

sizce hangisini acısı daha çok koyar?

• Ankete Katılan
    57

Allah sabırlar versin güzelim mekanı cennet olsun sizlerede şafaatçi imzamda senin için bir cevap olur umarım........:çok üzgünüm:
tabi birde şu sözde boşuna denmemiş evlat acısı gibi koydu derler başımaza kötü bir olay geldiğinde ben düşünmek bile istemiyorum evlatlarımı toprağa verdiğimi ama annem ve kardeşimin acısınada dayanamam hakkımızda hayırlısı taktiri ilahi:çok üzgünüm:

allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın,ama bi gün ayrılacass.fakat ebeveynlerden daha önce ayrılacağımız her halde psikolojik olarak daha mantıklı geliyo bana.ama evldımı için açıkça hazır olduğumu sanmıyorum.allah kimseye evlat acısı göstermesin derim...

allah gecınden versın kımseyede gostermesın bu acıyı ama once evlat sonrada anne benım ıcın.

ilk once annemin babasi olmus,bi kac ay sonra abim olmus
annem hep derki,ben babam oldugunde aslinda hic uzulmemisim,oglum olunce anladim...

Hepsi çok zor ama en zoru evlat acısıdır bence.
Allahım kimseye yaşatmasın.

anne değilim ama sanırım bir insanın kendi canından kanından olan bebeğin acısı daha zordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…