sizce hangisinin acısı daha çok koyar?

sizce hangisini acısı daha çok koyar?

• Ankete Katılan
    57
allahim yakinlarini kaybedenlere buyuk sabir versin ben dusununce bile ürperiyorum hatta cok korkuyorum
ben ailemden bir kisi ölse dayanaamam acisina kardesim,abim,babam ve annem asla dayananamam birde esim tabikii cocugum yok oyuzden bilemem

Hayatımda tek annem var benim..... eqer o ölürse kendimi kaybederim ama hiç bir zaman koymaz çünki ölüm olması qerekiyor..... ben bun akarşı duramam.... içimi karattıı

canım benim....allah sabır versin....ne diyeceğimi bilemiyorum...çok üzüldüm....senağlamasenağlama

Bu nasil soru arkadasim? Hangi parmagini kesersen acimaz, vücudunun her yerinden bir yer yansa neresi daha cok acir?

EN COK EVLAT ACISI KOYAR CÜNKÜ YASADIM:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Elbette hepsi birbirinden kötü acılar,Rabbim kimseye yaşatmasın ama en çok kim derseniz kızımın acısına dayanamam,zaten yaşayanlarda aynı şeyi diyor,en çok acı veren evlat ve kardeş acısıymış,ben kardeş acısını bilirim,yıllarda geçse burnunuzun direği sızlar ama evlat o bambaşka...
Allahım yaşatmasın kimseye:çok üzgünüm:

en zoru evlat acısıdır tabı ama sımdı bılemıorum cocugum olmadıgı ıcın ama ıkı abımın acısına dayanamam Allah uzun omur versın onlara hayırlısıyla tabı

Evli degilim,henüz cocugum da yok ama evlat acisi baska derler.

Allah korusun herkes ama en çokta annemle babam:çok üzgünüm:Allah korusun Allah korusunnnn

babamı yaşarkende hasretine alıştığım için annem yada abimin acısı koyar..

hepsi ayynı ama babamınki biraz daha fazla çünkü o bana diğerlerinden daha çok değer veriyor...

hepsi acıtır henüz çocuğum yok ama hamile olduğumuzu öğrendiğimiz andan itibaren henüz minicikken onun için elimizden geleni yapıyorsak kaybettiğimizde üzülüyorsak evlat acısı başka bence

hayatımda en yakın anneannemi kaybettim 3 ay önce hala acısı yüreğimde. Allah gecinden versin çok zor. hepsinin acısı ayrı ayrı yakar insanın içini...

her zaman derdimki anneme babama bisey olursa kolum kanadım kırılır ama kardeslerım ıcın yasarım annem 2 yıl oldu felc acısı baska tabı ama ben hem ablayım hem anne o yuzden ayakta durmak zorundayım ıkı tane kardesım var bırı askerde dıgerı ıse lıseye gıdıyo ben evlı degılım ama onlar benım hem kardesım hem evladım allahım acılarını gostermesın dayanamam

Eminimki evlat acisi hic birinde benzemez allah kimseye yasatmasin aminnnn

ben hiç birini seçemedim ya :1no2: hepsinide kaybetmek beni çok üzerdi Allah gecinden versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…