Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

canım 6 ile unun arasında çok fark yok fiyat olarak hangisi caipse onu al
sonuçta sen kullanıcaksın :))) ikiside çooook güzelll
canım bu piere cardinler mi yoksa ilk korkmaz olana ne dersin??
bir de yeni çıkanlar şu kabartmalılar olmuyor mu?? karaca ve taç varya benm ilk sayfada 3- 4 ve 8 bi onlarla da kıyaslar mısın.

canım bu piere cardinler mi yoksa ilk korkmaz olana ne dersin??
bir de yeni çıkanlar şu kabartmalılar olmuyor mu?? karaca ve taç varya benm ilk sayfada 3- 4 ve 8 bi onlarla da kıyaslar mısın.
3-4-8 de çok güzel ama akaraca çok kalite değil diyorlar.
hiç almadım ürünün kullanmadım ne desem yalan olur.

sana özelden mesaj attım bakdınmı
3-4-8 fiyatlar nasıl
pier 2205 tl
canım fiyatlar hemen hemen yakın sadece 8 ve 3 karaca çok pahalı nakitte 2850 bende zaten o kadar vermem yani.
daha ucuz bir mağaza bulurdum eğer kararım kesin olsaydı. önemli olan karar verebilmem canm senin linke baktım çok az ama kafam zaten karışık dahada modelle doldurmayım kafamı dedm
fiyat olarak senin verdiğin fiyat sadece yemek takımı mı???

Eki Görüntüle 1719575 Eki Görüntüle 1719574 bu modeller nasıl kızlar kütahya porselen

desenli olan 1400tl

çiçekli olan 1599tl
ben şahsen canm çiçekliyi günlük olarak kullanmayı tercih ederim
ilkininde çok albenisi yok. bi çerçevesi olsaymış boş geldi bana canm fikrimi sorarsan. böyle irdelediğim için bi yemek takımı sahibi olamadm ya zaten
bir de ayrı ayrı almak neden canm çeyiz paketi alsana daha uygun 2200e çıkarsın hepsinden

bende çok model baktım sade bişey arıyordum bunu beğendim ama set olarak 2800 diyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…