Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

bence korkmaz 2 canım

bacım resimle gel keza burası porselen cenneti oldu :)
ay canm seninkinin foto yok mu pembeli bişi demiştin
1-6 ya düşürdük okey ama senin attığın pier vardı ya ona ne dersin onu da sıralamaya koyar mısın bak bu

bir de şunu da beğendim bak arkadaş bunu almış topiğe atmıştı

Ben 3 numarayı aldım çeyizime karacadan çok hoş zarif sade her gören beğeniyor
3-4-6-8 arasından seçim yapabilirsiniz.

Ben 2011 da evlendim bu modeller vardı, artık demode bunlar. Daha yeni çıkanları yok mu?

Bence 1. takım güzelmiş

Baya yoğun işler yıl sonu olduğu için vakit ayıramıyorum çok fotoğraf çekmedim kiii

evet bak bunu bende duydum hatta karacanin catal kasik bicaklarinda zamanla paslanma bile olabiliyormus...

ben çeyiz paketi olarak bakmıştım ama benim takımım çeyiz setinde yoktu, fark ücretini ödeyip çeyizime kattım

Çok net hatırlamıorum ama alalı 2 sene oldu bu takımı alınca çatal bıçak hediyeydi yanlış hatırlamıosam 2000 civarı bişeydi 2 takım birlikte

6 daha güzel ille de altı:)

en kötüsü karar verılmezse, sade mantıklı

eleye eleyeeee 1-6 dedik
daha ne desekki
sen ce kaç ?

kendime alacak olsam 2.yi alırdım.

1 veya 6
Çok büyük işlemeli şeyleri sevmiyorum ben. Tarz meselesi yine de.

bence korkmaz 2 canım

ben hisardan aldım çeyiz paketi bütün parçalı çok hoşuma giderek kullanıyorum hele tencerelerim

Çeyiz paketiydi peşin aldım tam fiyat inan hatırlamıyorum 2600 civarı olması lazım 1 sene olmuş olmamıştır.

Ben 2011 da evlendim bu modeller vardı, artık demode bunlar. Daha yeni çıkanları yok mu?
Eki Görüntüle 1721515 Eki Görüntüle 1721516

kızlar merhaba ben son olarak bu takımı beğendim sizce nasıl
markası aryıldız

mağazadaki fotoğrafı ise şöyle
ve çatal bıçak takımı

Bana bu daha zarif gelfi diğerleri de güzel ama yıllardır göre göre sıkıldık.
Bir de kütahya porselen in renkli serileri var öavi ya da pembe . Onlar da çok şık.

kızlar mağazadaki fotosunada bakın lütfen mağazada farklı çıkmış mı?
aryıldız nasıldır?
pembesi çocuksu değil dimi. dore ve pembesinin bi arada olması çingene gibi durmuyor dimi
çatal bıçağada yorum lütfen

aryıldız iyidir.yılların kaliteli markalarından.son takımı da beğendim ben. benim kullandığım da benzer buna.
çatal bıçak için sarıları diyorsanız pek tarzım değil. ama gümüşü diyorsanız o tam benlik
ben biraz klasik bir model olsun istedim gönlüm geçmesin diye. şu ara mesela çiçekli böcekli takımlar çok moda ama onlardan insanın gönlü geçer gibi geliyor.
ha bir de şimdiki aklım olsa misafir yemek takımı diye bir şey almazdım. tek tek de satılıyor artık parçalar.aynı desenden alıp takım yapardım kendime zira benim takımımdaki çorba kasesi, peçetelik gibi şeyler çok gereksiz.

Sarı çatal bıçaklar bu takıma uymuyor beyazlo doreli vir takıma uyardı belki. Ben olsam gümüş rengini düz modeli tercih ederm çünkü insan çabuk sıkılıyor. Bir de ortadaki taşı düştü mü ben kafaya takardım.
Diğeri her sofraya uyum sağlar sofranızı süslediğinizde.

Benim de çeyiz setim çaydanlık tepsi sahanlık çatal kaşık aryıldız ve severek kullanıyorum bir şey olmadı.
Yemek takımınız da güzel. Pemve dore sırıtmıyor kaldı ki şimdi abartı modeller bile fosforlu pembe klın doreler vs moda, beymen de vs bile öyle takımlar satılıyor. Ben bunu beğendim ve gümüş çatal bıçak diyorum.

İlk eklediğiniz resimler de güzel ama rahat beş yıldır var ve sıkıldık artık..

çok güzel canım ama aryıldız pahalı olabilir aynısının benzeri schafer da da var oraya da bakabilirsin belk daha uygun olabilir. hatta ismini söyliyim sana bakmanı öneririm kafanı karıştıracak bir model değil. dantella&elegantia

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…