Sizce hamile miyim kızlarr

Düşük olabilir kan geldiyse Allah korusun ben yaşadım normal doğumla aldılar sonra kürtaj oldum bugün hamile olduğumu öğrendim ama beta HCG değerim düşükmüş yarın kadın doğuma gideceğim. Benimde belirtilerim mide bulantısı, uyku hali, mide yanması birde aynaya bakın kirpikleriniz birbirine yapışıksa hamilesinizdir ben öyle tahmin ettim ama ilk önce kahverengi lekelenmem olmuştu.

Çok geçmiş olsun ve tebrik ederim bir kaç gün beklemeyi düşünüyorum her şey belli olur nasıl olsa hakkımda hayırlısı

Nasil bi farklilik oluyor acaba
Şöyle her zamanki adet tarihinizde veya adet ini bir kaç gün gecikebilir adet gibi kanama oluyor sadece miktar olarak daha az mesela ben bu ay kimyasal yaşadım adet oldum sandım fakat normalde çok oluyordum bu ay az ve genelde kahverengi lekelenme şeklinde oldu sonra adet günüm dolduğu halde bir kaç gün daha kahverengi lekelenmem devam etti bende suphelenip test yaptım pozitif çıkınca doktora gittim takip ettiler bir kaç gün düşük yaptınız dediler sonra ogrendimki 4-5 haftalikta yapılan düşüklere kimyasal gebelik deniliyor ve eğer oluşan bebek sagliksizda vücut adetle atıyormuş vücut kabullenmiyormus

Bi keresinde adet olmustum 10 gun sürdü ve kahverengi akti. 1 gun sabah akti 1 gun aksam akli leke gibi, normalde 1.hafta surer kahverengi akar kirmizi olur sonra kahverengi olur biter. Buna kimyasal diyebilir miyiz

Bi keresinde adet olmustum 10 gun sürdü ve kahverengi akti. 1 gun sabah akti 1 gun aksam akli leke gibi, normalde 1.hafta surer kahverengi akar kirmizi olur sonra kahverengi olur biter. Buna kimyasal diyebilir miyiz
Evet olabilir normal döngünüz öyle değilse benimkine benzer durum yasamissiniz tabi hir daha böyle durum yaşarsanız mutlaka kan tahlili yaptırın zaten beta HCG de de erken hamilelik testinde de pozitif cikiyor sadece kimyasal gebeliğin bir çaresi yok direk düşükle sonuçlanıyor sadece yaşamamak için önlem olarak düzenli folik asit öneriyorlar birde stresten uzak olacaksınız. Ben stresili bir dönemdeyim maalesef

Ay kirpik meselesi gerçek miii

Erken gebelik testi yaptım ilk 5 dakika içerisinde bu şekilde çıktı, yanılma payı varmıdır sizce

Eklentiler

• IMG-20221123-WA0009.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…