sizce diyetisyen bir şey yapabilir mi?

medyamatik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
13
1
27
herkese merhaba kızlar ...ben boy ve kilo olarak orantılıyım ama benim sorunum yanaklarım.yanaklarımda fazla yağlar var yani bence var.hani böyle kilolu insanların yanaklarıda kilolu olur ama gergindir.işte benim öyle değil.sanki böyle cıvık cıvık .saçma oldu galiba ama gerçekten böyle.yüzüm çirkindir o kadar güzel değildir ama bu yüzden olduğunu düşünüyorum.Acaba diyetisyene gitsem bu sorunu çözebilir mi yada aranızda bunu yaşayan var mı? ha birde çok dengeli beslenmem hatta sağlıksız besleneyorum.çünkü biraz yemek seçiyorum ...

herkese merhaba kızlar ...ben boy ve kilo olarak orantılıyım ama benim sorunum yanaklarım.yanaklarımda fazla yağlar var yani bence var.hani böyle kilolu insanların yanaklarıda kilolu olur ama gergindir.işte benim öyle değil.sanki böyle cıvık cıvık .saçma oldu galiba ama gerçekten böyle.yüzüm çirkindir o kadar güzel değildir ama bu yüzden olduğunu düşünüyorum.Acaba diyetisyene gitsem bu sorunu çözebilir mi yada aranızda bunu yaşayan var mı? ha birde çok dengeli beslenmem hatta sağlıksız besleneyorum.çünkü biraz yemek seçiyorum ...
canım beden kütle indeksin normalin üstündeyse yani sağlık standartlarına göre kiloluysan diyetisyen yardımıyla kilo verip normal beden kütle indeksi değerlerine ulaşırsın. o zaman illa ki yanakların da incelir. ama standartlara göre kilon normalse ve buna rağmen yanaklarımdan rahatsızım diyorsan buna diyetisyenin yapabileceği bi şey yok, zira ben diyetisyenim :) vücudun belirli yerine göre diyet uygulanmaz. insanlar sıkılaştırmak istedikleri bölgeye göre spor alanı seçip spor yaparak sıkılaştırırlar istedikleri bölgeyi yada vücutlarının tamamını. sen de yüz yogasını araştırabilirsin tabi eğer istersen :)

X