Sizce de bu aldatma değil mi??

Miniminikurbik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
7
3
35
Henüz bir buçuk yıl oldu evleneli ve bir bebegimiz var ama evlendiğimiz günden beri eşim facebook üzerinden sürekli aynı kızın ismini aratıp bakıyo ben fark etmeyim diye de çoğu zaman siliyo. Bi kez sordum eski sevgilisiymiş tartıştık sonra engelledim bi daha olmicak böyle bi şey dedi. Aradan en fazla bir ay geçti ve engeli kaldırıp baltığını fark ettim. Kendimi berbat hissediyorum şu an evi terk etmeyi boşanmayı bile düşünüyorum. Sizce aldatma değil mi boşanma sebebi değil mi bu

Sırf meraktan yapıyor bunu, belkide aklı ondadır bilemiyorum...

Fakat bu aldatmaksa başka kadınla yatakta yakalanan erkeklerin ki ne?
Kesinlikle aldatmak bu değil.

Sosyal medya hesaplarını tamamen kapatmayı teklif edin en güzeli bu kafanız rahat olur.

Sinek küçük mide bulandirir.

Aldatmak kesinlikle bu degil ama hoş da değil. İnsanin uzulecegi bir durum. Yani size rağmen de yapiyorsa bilemedim ne yapilir ben olsam büyük olay cikartir brn de eski sevgililerime bakarim sen bakarsan bundan sonra derdim.

Meraktır diye düşünüyorum...sürekli olması can sıkıcı tabi .
Sürekli sessizce kontrol etmek yerine net bir şekilde konuşursanız bu konuyu daha etkili olacaktır

Sırf meraktan engeli kaldırıp sürekli bakar mı? Bunun tek anlamı var bana göre aklı hala o kişide . İçinde bir yerlerde unutamamış .ben olsam böyle düşünürdüm
Ben de bu şekilde düşünüyorum demekki hala unutamamış evlilik tarihlerimiz de çok yakın belki de inat uğruna evlendi

Aldatmak değil ama can sıkıcı bir durum...
Bir olur iki olur anlarım merak etmiştir derim ama herzaman yapması sanki kafasından bazı şeylerin gitmediğini gösteriyor gibi...

Facebook hesabini kapattirin o zaman.Bunu yapmaya niyeti yoksa sizde eski sevgilinizin profiline bakacaginizi soyleyin hemde hergun..

X