Sizce Bu Nedir?

Bence sana iyi davranmaya başladıysa şüphe et.Çünkü erkekler aldattıkları zaman iyi davranırlarmış eşlerine.

KALB!M ve realist ben bile icinden cikamazken sizlerin cikmasini bekleyemem ama hala dua ediyorum insallah olmaistir böyle düsündügüm gibi birsey.
Realist canim senin ''icimi acitan hikayem'' baslikli yazini okumustum.O hikayedeki anne yada cocuk senmisin merak ettik orayada yazdim ama cevap alamadim?

bence o kıyafeti çöpe at,o zamanki tepkisine bak. eğer değer verdiği başka bir bayanın çocuğunun ise sana müthiş tepki gösterecektir. ayrıca son zamanlarda çok para harcıyor mu ona bak. telefon kayıtlarına bak. takip et. ama çaktırma :)

:1shok: neden hala arabada duruyor o kiyafet yaa madem bilmiyor ben olsam atardim giderdi:bbo: ..bende arkadaslara katiliyorum caktirmadan cok dikkatli bi sekilde hareketlerini takip et.hatta ben olsam kendini de takip ederdim..cok garip bi olay..kendini yipratma belkide butun supheler bosa cikacaktir..dusmanliga yapanlar bile olabilir.dikkat et arkadasim..dost ara dusman bas ucunda :1no2:

Arkadaslar dün gece esimi aldim karsima konustum.Ona hiissettiklerimi tek tek anlattim.Aldigim cevap yine ''gercekten bilmiyorum onun kimin oldugunu''
Düsündük gectigimiz yakin zamanlari acaba birisine felan verdimi arabayi diye.Gecen ayin sonuna dogru kardesi almisti arabayi belki onun yüzünden kalmis olabilir dedik artik.Esim yemin etti düsündügün gibi birsey asla yok diye.Hem cocukalri hem benim üzerime yemin etti.O bugüne kadar hicbirsey icin yemnin etmemisti.Icimden inanmak geldigi icin inandim bende.Umarim gercekleri söylüyordur.
Hepinize ilginiz icin tesekkür ederim canlarim.Iyiki sizler gibi arkadaslarim var.
:1hug: :1hug: :çiçek: :çiçek:

Konun tecrübeliis olarak sana şunu tavsiye ederim ki kendini rahat tut ve bir süre bu konuyu hiç açma... 1-2 hafta tamamen unutmuş ve eşine inanmış gibi davran. Herşey sütliman olduktan sonra da takip et canımın içi.. Çaktırmadan takip et. Ya da güvendiğin birine takip ettir. Tabi ki şüphelerinin hiçbirinin doğru olmaması temennim ama başka türlü sen üstüne gittikçe böyle birşey varsa kendine çok dikkat edecek ve olası bütün delilleri de ortadan kaldırmaya çalışacaktır. Bu yüzden senin olayı unuttuğuna ve kendisine inandığına inandırman lazım onu. Tabi ki gönülden dileğim böyle birşeyin olmaması ama kendi içini rahatlatmanın da başka yolu yok. Başımdan çok aldatma olayı geçtiği için sıkıntılarını bilirim. Kendini rahatlarmadan rahat uyuyamazsın. Bizimle paylaşmaya devam et...

_Satenay_x Halise canlarim tavsiyeleriniz benim icin cok degerli ilginiz alakniz icin tesekkür edeiyorum setenaycim söyledikelrini bende düsündüm bir süre dedigin gibi inanmis gibi yapip gizliden takipler vs. yapmaya calisacagim.Umuyorum yoktur gercektende öyle birsey.

bu mesajından onun masum olduğuna inanmak geldi içimden. inşallah öyledir.

bence de takip et hem kardesine mi vermistiniz arabayi peki onlara niye sormuyorsun bu sizin mi diye?ama insallah bisey yoktur .mesajindan da oyle gibi...

Evet canım o hikaye yaşanmış olup bana aittir. ben onu çok kısa yazmak istedim aslında daha duygulu. Hala içim acır annem için.

arkadaşlar yazılanları tek tek okudum canım inşallah korktuğun gibi bişi yoktur ya kızlar bu erkeklerin açlığı nedir bu aralar kk da sanki aldatılma işi çoğaldı erkeklerdemi suç yoksa başlarına musallat olan kadınlardamı nedir bu doyumsuzluk kadınlara hepsi benim olmalı diye yaklaşıyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…