Sizce bu kız doğru mu yapmış ??

E

EU3

Ziyaretçi
isimleri sallıyorum arkadaşlar ama tanık olduğum bir olay var,sizce gerçekten bu olay ne kadar etik ..

şimdi 3 arkadaş var.mehmet,pınar ve lale...

Pınar ile lale daha önceden tanışıyorlar..Kısa sürede o kadar yakın hissediyorlar ki birbirlerini,hep beraber takılıyorlar..Çok iyi arkadaş oluyorlar,genelde hep beraber geziyorlar,yemek yiyorlar ...

Daha sonra bu kızlar Mehmet ile tanışıyorlar..Belli bi süre sonra,Pınar Mehmetten hoşlanmaya başlıyor..Pınar ve Mehmet arasında bir şeyler olacak gibi oluyor.Tabi gün geçtikçe,Pınarın Mehmete olan sevgisi kat ve kat artıyor..Bu arada Lale'de pınar ve mehmetin arasını yapmaya çalışıyor,onların beraber olması için çabalıyor..Pınar'da içindeki sevgiyi bazen Laleye anlatıyor..Çünkü çok iyi arkadaşlar...

Ama gün geçiyor,bi türlü ilerleme sağlayamıyorlar..Nedeni ise daha sonradan açığa çıkıyor..

Tahmin ettiğiniz üzere,Mehmet aslında Lale'den hoşlanıyor..Ve ertesi gün eleele görülüyorlar bunlar...Pınar şoke oluyor,tüm irtibatını kesiyor..

Şimdi bunun adına ne denir sizce ? Hiç böyle bir kızla karşılaştınız mı ? Lale'nin yaptığı doğru mu sizce ?

bunlar daha çocuk yaa...
eh çocuklardan da herşey beklenir değil mi???
sevgiler...

tabikide degl ayıp onun yaptıgı en azından en başından hoşlanıyor ise arkadsına bir dost edasıyla destek vermemeli yada açıkça konuşmalıydı
80841ge9.gif

al gülüm ver gülüm yapmışlar sanki:nazar:

Allah göstermesin doğrarım herhalde.Nede olsa eski kasapcılardan bi ben kaldımkaydirigubbakcemile2-tatlicadiarzu-

bencede yalnış bir davranış:eek:klava: çünkü onu arkadaşının sevdiğini biliyor bile bile nasıl erkeğe karşılık verir:kızgın:

anlayamadım yalnız,nasıl çocukça karşıladınız bu olayı ? yani çocukça davranan kim ?

Okul Dönemlerinde Böyle Aşk Kazaları Çok oluyor..
Elbette Lalenin yaptığı hoş değil,ama Mehmette az değilmiş hani..:))

Pınarın yapması gereken ise,İkisiylede arkadaşlık ilşkisine son verip
Geleceğiyle ilğili planlar yapıp onları uygulamaya çalışacak...

bence çocukça bir davranış yok ortada.. aksine şeytanca davranış var yazık valla pınara

Bunun neresi doğru olabilir ki ...
Zavallı Pınar :nazar:
Düşünemiyorum böyle birşey olduğunu.....

pınarım yerinde olsaydım bütün ilişiğimi keserdim lalenin ve mehmetin yaptığı yaptığı çok yanlış ikisiylede görüşmezdim

çocukca davranan tabi ki hepsiyasakkelime
mehmet lale pınar:mymeka:
ben böyle şeyler türk filimlerinde olur sanırdım:dilcikar:

zaten çok geçmeden ,mehmet laleyi terketti...yani ne denir bu duruma !

bencede yalnış bir davranış:eek:klava: çünkü onu arkadaşının sevdiğini biliyor bile bile nasıl erkeğe karşılık verir:kızgın:

evet,çok garip..ama lale de arkadaşlıkları sürerken mehmetten hoşlanıyor..

çocukca davranan tabi ki hepsiyasakkelime
mehmet lale pınar:mymeka:
ben böyle şeyler türk filimlerinde olur sanırdım:dilcikar:

iyide Pınar'ın ne suçu var bu durumda ? Sonuçta Mehmet biraz ümit veriyor ona..Tam olacak gibi oluyor ama aslında Mehmet ,Laleden hoşlanıyor ..Ama belli bi süre sonrada terkediyor onu da..Sanırım Allahından bulmuş..

ay şimdi şu üçlüyü alıp bir güzel dövesim geldi:mymeka::mymeka::mymeka::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

o pınar niye suçlu biliyormusun?
bu kadar saf olduğu için
yani onlerı el ele görene kadar nasıl farketmemiş ki

burda sonuçta mehmet'in fikri bağlayıcı olan..
adam Pınar'dan değil Lale'den hoşlanmış....
bence Pınar'a düşen durumu kabul etmek...
Lale yanlış yapmış diyemem...
belki Lale öncesinde hoşlanıyordu ama ilk söyleyen Pınar olduğu için çekinik kaldı...
Mehmet'in fikrine saygı duymaktan başka çaresi yok...
Lale'nin yerinde olsam Pınar'a cesaret verirdim arasını kendi yapması için...
kimsenin işine birebir karışmazdım...
benden hoşlandığını söylediği anda da hoşlandığım başka biri olduğunu birlikte olamayacağımızı söylerdim...
uğraşamam..

şahsen bizzat kendim böyle bi olay yaşadımm.. ama o zamanlar daha küçüktüm ve çok yıkılmıştımm.. arada öyle şerefsiz kızlar çıkıyoo.. dost biliyosunn sırrını derdini açıyosun ama bi bakıyosunkı seni sırtından vurmuşş..

Son düzenleme:
o pınar niye suçlu biliyormusun?
bu kadar saf olduğu için
yani onlerı el ele görene kadar nasıl farketmemiş ki

kendi kendine gelin güvey olmuş yani..?

Ama diyorum ya,Mehmet ,Pınar üzülmesin diye onunla denemeye çalışıyor ama başaramıyor ..
Siz lalenin yerinde olsanız ne yapardınız ?

X