Sizce bu durumu ben mi abartıyorum arkadaşlar

Mlk8822

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
499
22
30
5 aylık hamileyim ve karnım aşırı büyük. Biraz önce de bulaşık makinamdan su geldi eşimde evdeydi ondan yarım istedim. Neyse geldi makinası çekti baktı hırtumda sıkıntı felan yoktu. Yerler silmemi istedi viledayla sildim sonra da makinayı ortada bırakıp benim gitmem gerekiyor sen etrafını sil sorma da yerine itekle zaten tekerlekli dedi çıktı gitti. Aşırı zoruma gitti yani bu halde beni yalnız bıraktı çıktı gitti. Yani başkası olsa yardım ederdi sizce ben mi abartıyorum size yapılsa ne düşünürsünüz.

Gerçekten gitmesi mi gerekiyordu nereye gitti
Bir de tekerlekli ise Gerçekten evet itersiniz güç gerektirmez
Yardim etmeliydi acil bir şey mi oldu onu anlatmamışsınız

5 aylık hamileyim ve karnım aşırı büyük. Biraz önce de bulaşık makinamdan su geldi eşimde evdeydi ondan yarım istedim. Neyse geldi makinası çekti baktı hırtumda sıkıntı felan yoktu. Yerler silmemi istedi viledayla sildim sonra da makinayı ortada bırakıp benim gitmem gerekiyor sen etrafını sil sorma da yerine itekle zaten tekerlekli dedi çıktı gitti. Aşırı zoruma gitti yani bu halde beni yalnız bıraktı çıktı gitti. Yani başkası olsa yardım ederdi sizce ben mi abartıyorum size yapılsa ne düşünürsünüz.
Makineye dokunma orda kalsın

Çamaşır makinası tekerlekli hiç görmemiştim. Benimki tekerleksiz haliyle sıkarken evi dolaşmaya niyetleniyor tekerlek olsa yanıma kahve içmeye gelir heralde. Varsa da yalandan bir tekerlek vardır bence yine de güç gerektirir diye düşünüyorum. Haklısınız bence. Ellemeyin kalsın gelince karnıma ağrı girdi bıraktım diyin. Madem umrunda değil siz biraz naza çekin.

İşe gidecekti ama Aciliyeti yoktu gitmesinin. Evet tekerlekli ve çok hiç uygulamadım. Ama yine de gitmesi kızdırdı beni. Başkası olsa sonuna kadar durur yardım ederdi

Çamaşır makinası tekerlekli hiç görmemiştim. Benimki tekerleksiz haliyle sıkarken evi dolaşmaya niyetleniyor tekerlek olsa yanıma kahve içmeye gelir heralde. Varsa da yalandan bir tekerlek vardır bence yine de güç gerektirir diye düşünüyorum. Haklısınız bence. Ellemeyin kalsın gelince karnıma ağrı girdi bıraktım diyin. Madem umrunda değil siz biraz naza çekin.
Bulaşık makinası. Çok güç gerektirmiyor açıkçası ama yinede üzüldüm

bence sebep ne olursa olsun makinayı yerine itmeliydi hatta viledayı alıp silmeliydi. ben olsam yüksek ihtimalle dokunmaz beklerdim akşam gelince yaptırırdım. hamilelik sürecinde eşler bence çok daha hassas olmalı. hatta kadınlar bu süreçte bence kendilerini daha da naza çekmeli ayıp yaptığı... kendinizi sevin ve kimsenin sizi incitmesine izin vermeyin...

İşini bırakıp iki arada yardım etmeye mi geldi eşiniz ? Eğer öyleyse işe dönme paniği ile anlık düşüncesiz davranmış olabilir. Yani genel olarak böyle bir adam mı, yoksa o an mı öyle oldu ?

Ne düşüncesiz bir insan 2 dk koy yerine git bırak öyle kalsın tabi için rahat edecekse benim etmezdi

Hamile kadınlar pamuklara sarılsın demiyorum ama etrafı silip,makinayida it be adam!!!!! bunu da karına yaptırma yani....
Hep böyle odun,düşüncesiz biri diyorsanız işiniz zor sabır diliyorum.Yok öyle değildir derseniz iş yüzünden telaş etti ,mantıklı düşünmedi o zaman.

Kahve içmeye ahhhahhah cok iyi yaa😂

Fayansin üzerinde de olsa güc gerektiriyor eline yapısmazdı ittirse.Mopla siler silmez bilemem ama güç gerektiren bir seyi size birakmamalıydi.Ben biraz köpek canlıyım yemek taşmıstı dolapla ocagin arasina doguma gitmeden bir gün önce ocakli fırını öyle cekip sildim aslinda cekerken agır gelmedi fayansin üzerindeydi ama ağrım oldu cok korktum doktora yazdim muayeneye gittim verilen tarihten bir gün önce oldum sezaryeni doktora söyledigimde cok kızmıstı tamam hamileyim diye 9 ay yatmayın ama fırın da çekmeyin diye siz de lütfen dikkat edin esinizi uyarın

X