Sizce bizimkide bir mucize'midir? (En Sonunda Bende HAMILEYIMmm :))

Arkadaşlar gözünüz aydın RABBİM tamamına erdirisni sağ salim meleklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.

sempatik canım tekrar gözün aydın olsun rabbim bizlerede nasip etsin inşallah bende suan senin yaptıgın gibi yapmayı cok isterdim allahım sonuna ulaştırsın bizede nasip etsin

hayırlı uğurlu olsunnnn, uzun bir savaş sonrası tebrikler.... 9 ayı sağlıkla doldur inşallah... darısı hepimizin başınaaaaaaaaaaaaa :KK66:

[ı]dun test sonucumuzu aldik kostum geldim buraya :):KK64:
Senelerdir bu gunu bekliyordum ah bir olsada bende hamileyim diye konu acayim diye:KK19:
Ve bizim hikayemize gelirsek ,simdi arkaniza yaslanin bastan sona kadar ben yazim siz okuyun cunku baya uzun bir yazi olcak insallah zorlanmadan okursunuz :):KK71:

biz 2002'de evlendik yani 9 seneye yaklastik, ben suan fransada yasiyorum ,turkiyede buyudum
evlendim 2 sene kadar buraya gelmedim bu zaman surecinde tabi cocuk istemedik
2004'te buraya geldim dedim ilk sene cocuk istemiyorum ortama alismam gerek derken 1 senede oyle gecti
sonrasinda benim prolactin hormonum yuksek ciktigi icin doktora gidiyordum,ilac kullaniyorum dusuyor sonra tekrar yukseliyordu, bu tedavi surecind doktorum cocuk istiyomusun diye sordu bende dedim yok turkiye'ye izine gitcem insallah gelince dedim:)
bu tedavim izin falan derken gecti yine 1 sene
artik cocuk istemeye basladik olmuyordu doktora benim prolactinden dolayi gittigim icin hep benim uzerimde tedavi goruldu ilac kullandim olmadi ,asilama yapildi yine olmadi
bu siteye uye olali 4 sene oldu saolsun burdaki arkadaslarim beni uyardilar doktorun senden neden esin icin test istemedi hadi sorun ondaysa seni bosuna tedavi ediyorsa dediler ve gittigimde doktoruma dedim neden esim icin test vermediniz belkide sorun onda olabilir dedim, oda aa ben size verdim zannediyodum vermemismiyim dedi ve spermogram testi verdi yaptirdik sonucu ogrenmek icin doktora gittik ,kagidi aldi geldi sonuca bi bakti kendisinin yuzu degisti bende hemen anladim problem oldugunu ve ne oldu dedim esininin spermi 0 cikti demesinmi , ben orda sok sok :KK53:oldum esim geldi sonra onada soyledi artik panikledik ne yapcaz etcez biz sorun var diyorduk ama bukadar buyuk beklemiyorduk:KK50:
Bu konuda eve kendimi zor attigim gun panikledim ne yapcaz ne etcez actigim konu belki hatirlarsiniz ve konuyu 2008 de acmiisim

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...nasil-yukseltebiliriz-lutfen-yardim-edin.html

doktor dedi 1 tane olsaydi hemen tup bebek yapardim ama hic yok ee ne yapcaz simdi dedi esim sigarayi birak ben size tekrar bir daha test verim bakalim ayni cikarsa ondan sonrasina bakariz dedi ve onun sonucta koskoca bir 0 cikti derken benim tedavi surec esimin testler sonuclar yine surdumu 1 sene,zaman okadar hizli geciyorki suan yazarken daha iyi anliyorum neler atlatmisiz:KK31:
Daha sonra doktor bizi pariste bir tup bebek merkezine gonderdi randovumuzu aldik gittik ,ilk olak jinekolog doktorla gorustuk o birsuru benim icin testler verdi 2 gun sonra icinde esimin randovusu vardi urolog'dan gorusmeye yanliz gitti ben gitmemistim ve geldiki yuzu dusmus ee ne oldu ne dedi iste dedi senin ameliyatini (mikro tese) ben yapamam yaparsam sperm bulamam belki sakat kalma ihtimalin olur ee sebeb ne ,esim anne karnindayken annesi bir hastalik gecirmis oyuzden olmus
artik esimde orayi oylece birakti geldi tum dosylar kagitlar kaldi:KK50:
Bu haberi ben duyar duymaz yine bilgisayar basinda kos arastirmaya ne kadar urolog doktor, tup bebek merkezleri varsa mail attim hepsinin genel cevabi ise biz bu durumda kesinlikle mikrootese oneriyoruz iste gelin merkezimize goruselim dediler
daha sonra biz yine netten arastirmayla parisin en buyuk urologlar baskanindan randovu aldik gittik gorusmeye oda sonuclara bakti iste sigara birak soyle yap boyle yap belki yukselme olabilir
ameliyat diyoruz bir cevap alamiyoruz yani adam istemiyor bizi basindan savmak istiyor gibi davraniyordu, sonrasinda kendisi dedi ben sizin yerinizde olsam burda hic vakit kaybetmem dogrudan turkiye'de tedaviye giderim cunku orda gercekten cok ilerledi tup bebek konusu dedi
hatta gideceginiz doktorun ingilizcesi varsa ben ozel acip konusayim dedi uzun lafin kisasi ordanda ciktikmi boynu bukuk:KK50:
Artik kesin turkiye olcakti ama neresi hangi hastane onun arastirmasina basladim ,tabi esim ben hemen gidemem bikac ay gecmesi lazim dedi kendi islerinden dolayi
bende dedim mademki bikac ay gitmicez bos durmayalim ilac tedavisi gorelim ve bu arada unuttugum neler uyguladim neler,ari sutu-poleni,keci boynuzu kuru,bikisel ilaclar hemde kac cesit yine sonuc hep 0 di
en son ilac tedavisine karar verdik ve turkiyede 0 spermle ilac tedavvisi uygulayan yanlis olmasin sanirim tek doktor kaan aydos artik onunla mail yoluyla ilac tedavisi gormeye basladik
o bize diyor su ilaci orda bulun su kadar zamanda kullanin test yaptirin bana yazin
neyse biz bir ilac buluyoruz zar zor kulliyor digerini bulmaya ara veriliyor,cunku ecazneler vermiyor
aile doktorumuza yazdiriyoruz eczane diyor yok illaki bu ilaci vermemiz icin illaki bir urolog yazmasi gerek ,sonrasinda almanyadan bulduk ilac tabi alip kullanalim derken bi ara veriyoruz buluyoruz kullaniyoruz,bulamayinca kaliyor tedaviyi tam uygulayamadik yurt disinda oldugumuzdan dolayi
onuda biraktikmi oylece, artik esim sinir kupu oldu bu kadar seyden bende dedim en iyisi bukadar ugrasmayalim direk gidip mikrotese yaptiralim ve artik karar verdikki dokdorumuz kesinlikle emre bakircioglu olmaliydi,cogunuz bilirsinizki dalinda uzaman bir doktor ve bahceci umut tup bebek merkeziyle gorustum benim doktorum ulun ulugdu esiminki ise emre beydi tedaviye baslamadan adetim duzenli olsun diye ilac kullandi ve tam randovu gunumuzde adetim baslamisti artik dedik hadi hayirli olur insallah bizim icin basladik tedaviye
ilk olarak ben tedvi gordum igneler falan 10 gun kadar igne vuruldum ben hazirdim ve esimi ameliyat gunu belli oldu ondan sperm bulunursa yola devam bulunmazsa yine boynunu buk:KK59: (alismistik artik)
ameliyat gunu geldi catti esimi aldilar 1 saat gecti yok daha dedim niye uzun surdu kesin bulamadilar ugrastilar
cunku doktor bir tarafta bulamazsam digerine bakicam dedi aklima takildi artik ben dort dolaniyorum :) ve sonrasinda esim cikti ayilmis gittim yanina tabi sonuc belli degil ,belli olur olmaz beni alcaklardi yumurta toplama icin
sonrasinda emre bey gekldi esimin yanina nasilsin iyimisin artik ben catladim eeeesonuc ne oldu
oda dedi arkadaslar baktilar sag tarafta hic bulamadim sol tarafi suan inceliyolar ama tabi bazen bir tarfta bulamazsa digerinde bulunabiliyor dedi ama ben oturdum umudumu kestim dedim bir tarafta bulunmamissa digerinde bulunur ,esim bana bakiyor yokya bulunmustur ,bosuna gelmedik hic bilmedigimiz gormedigimiz ıstanbula
ve hemsire geldi bana demesinmi hadi hazirlan seni aliyoruzz:KK66::KK64: Oleyy dedim bulundumu evet dedi hadi hazirlan artik benim yumurtalar toplandi tam 7 tane ve en en en onemli gunumuzu sevincle bitirdik sukur rabbime sperm bulundu keske hic fransada ugrasmadan dogrudan gelseymisiz can ulkemize ama tabi herseyde hayir vardi gec olsun guc olmasin dyorum her zaman
sonrasinda 7embriyodan 4 iyi 3 kaliteli emriyo oldu ve artik hayirlisiyla transferimizde gerceklesti
esimden cok fazla sperm bulunmustu kalanlari dondurdular
bizde tedavimizi bitirdik igneler ilaclar aldik ve fransaya donduk
tam 12 gundur evde yatiyorum, ise baslamam gerekliydi ama izin aldi m yattim,sadece felaket karnimda sislik var nefes alamiyor gibiyim sanci oluyor sanirim gaz var karnimda
ve transferin 12. Gunu testimizi yaptirdik aksam belli olur dediler biz duramadik labaratuari bi aradikki kadin pozitif:KK66: Dedi artik bir sevinc :KK52:sormayin aksamda kagidi aldik elimize
bir anda fransa,almanya,turkiye tabi burdan herkes duydu dunyaya duyurduk:KK9:
Degerimiz 165,9 cikti turkiye'yi hastaneyi aradim mujdeyi verdim ve degerin gayet iyi oldugunu soylediler
yine 15 gun boyunca ilaclara ignelere devam ve 15 gun sonrasinda doktorumuza gitcez

ve arkadaslar okadar uzun yazdimki biliyorum hatta bu yazdiklarim en en ozetiydi arada neler yasandi
sonucta geldik mutlu sona alahim hepinize,butun bebek isteyen yolunu ozleyen herkese nasip etsin
hepiniz tek tek dualarimdasiniz insallah birgun sizinde halayinizi cekecez burda
buraya uye oldugum zamandan beri nelere sahit olmadik ne sevincler yasayip ,ne mujdeler ne mucizler gordum darisi tum tum isteyen herkese diyorum[/ı]
uzun yazıları okumaktan her zamna sıkılırım fakat okadar ilgimi çekti meRakla okudum hayırlı olsun canım benim o kadar duygulandım kii bende yeni evliiyim çocuk istiyorum fakat pko olduğum için hep korkuyorum allah banada inşallah nasip edr sizin adınıza çok mutlu oldum sağlıklı ve hayırlı bir bebek dünyaya getirirsinizz inşallah

Son düzenleme:
çok ama çok tebrik ederim. Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip eder inşallah...

:nazar:

sempatıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk canım kardesımmmmmm senın yazılarını okumustum demekkı sende mutlu sona erdın hamdolsunnnn canımmmmmmmmmm:KK64::KK64::KK64:allahım kucagınada almayı nasıp etsınnnn canımmmmmmmm

hadi canım gözün aydın.allah tamamını erdirsin....:KK49:

tesekkur ederim canim benim:KK71:

gözün aydın cnm allah saglıklada kucagına almayı nasıp etsın :nazar:

tesekkur ederim canim insallah rabbim kucagimada almayi nasip eder:KK71:

canımm çok sevindim ne kadar güzel bir haber bu. ilk tedavinizde birde bu dahada sevindirici bir durum. evet Türkiye baya ilerledi çünkü türklerden daha fazla çocuk isteyen bir millet yok. mevlam sorunsuz bir hamilelik geçirmeni ve bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm.

cok tesekkur edeim canim benim evet ilk tedavimde oldu rabbim isteyen ugrasan dileyen herkese nasip etsin insallah
evet Turkler daha cok istiyor seviyor cocuklar ama paristeki urologlarin baskani ile gorustugumuzde bize dedigi evet burdada bu tur sorunlar cok ama sperm bankasindan aileler sperm aliyor
ama bu musluman ulkelerinde ters karsilaniyor falan dedi
ozellikle bu konuda araplari anlatti,onlarda musluman oraya cok gidiyorum hic bisekilde cocugu olmayan karikoca bazen sperm bankasindan sperm aliyor ve sadece kari koca arasinda kaliyor diyor, tabi bizede ozellikle bu konu uzerinde yoneldi ama bizlere uygun degil allhim gostermesin
olmazsa olmaz ama oldugu kadar ugrasiriz
rabbim dua eden isteyen dileyen herkese nasip etsin diyelim :):KK71:

:nazar::nazar::nazar:CANIM İNŞALLAH ÇOK GÜZEL, MUTLU, SAĞLIKLI, BİR HAMİLELİK GEÇİRİP BEBİŞİNİZİ KUCAKLAYACAKSINIZ. PAYLAŞIMIN O KADAR GÜZEL Kİ :))) HERKESE UMUT OLACAK :) İNŞALLAH BİZLERDE EN KISA ZAMANDA AZO'YU YENİCEZ VE HAMİLEYİMMMM BAŞLIKLARI AÇICAZ....:nazar::nazar::nazar:

canim benimya insallah insallah okadar cok istiyorumki hepinizinde birgun hamileyim diye konu acmanizi
konuyu nereye acacagima karar veremedim ama ozellikle tup bebek bolumunde olsun istedim
gercekten bizim ikayemiz cok kisiye umut olur insallah ,maksadim buyudu zaten
ayrica cok cok tesekkur ederim insallah darisi sana ve isteyen arkadaslara ,herkese:KK71:

gözün aydın, sağlıkla devam etsin inşallah :nazar:

cok tesekkur ederim Rabbimde sizin gonlunuze gore versin:KK71:

canım öbür tarafa yazıyodum tam linki görünce buraya yaziim dedim.. :KK19: çok sevindim sonucuna Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah :KK69:

:KK34:
insallah canim benim Rabbimde senin gonlune gore versin isteyen herkese nasip etsin:KK71:

sempatiğim yazını yeni okudum ve çokkk sevindim ilk defa bu kadar uzun yazı okumak hoşuma gitti allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin çok dikkat et bundan sonra kendine tekrardan tebrikler

arkadaşlar bende neler yaşadığımı yazmak istiyorum..eşimle ikimiz öğretmeniz ve urfada yaşıyoruz,atandık sevdik evlendik:KK34:bir yıl geçti bebek istemeye başladık her ay heyecanla bekliyordum doğumu nerde yaparım hayalleri kuruyordum olmadı,evleneli bir yıl geçmişti.Yaz tatilinde kadın doğum uzmanına gittim herşey normal dedi :KK34:bir sıkıntın yok birde eşinden test isteyelim dedi o gün eşimde test verdi öğleden sonra aldık,eşimin elindeydi zarf ben açtım ve o hastane başıma yıkıldı sandım doktorun yanına sadece ben girdim daha zarfı verirken başladım ağlamaya hani o türk filmlerindeki sahne varya doktor sonuca bakar başını sallar o gerçekti ve oynayan bendim..eşimi odaya almak istedi kabul etmedim ben söylerim dedim bir süre orada oturdum hemşire ağlama dedi ama kime dedi kim duydu yüzüme sıcak su dökmüşler gibiydi odadan çıktım eşimin o bakışını asla unutmadım.Sevdiğim adamın gözlerinde umutsuzluğu gördüm işte o an daha beter geldi bana..netten araştırmaya başladım ve buraya üye oldum kaan hocayla görüştük ilaçlar kullandı eşim bir buçuk yıl ama herhangi bir çıkış olmadı.Eşimin hormonları normal fakat testisinin biri çok küçükmüş..geçtiğimiz onbeş tatilde beni hazırladılar eşime mikrotese yaptılar şükür bulundu tüp bebek yapıldı bugün transferimin 7. günü inşallah beni bırakmaz..rabbimden tek dileğim kimseyi çaresiz bırakmasın..çok kez umutsuzluğa düştüm çok ağladım eşimi üzdüm o zamanlarda allaha çok yalvardım secdede çok ağladım beni bana bırakma rabbim dedim şükürler olsun..UMUDUM VAR..

oyy desene gun sayiyoruz, hadi bakalim cocugu gitmis azi kalmis insallah insallah sonuc pozitif cikar
benden sonra seninde halayini cekeriz
okudum canim hepsini rabbim insallah yuzunuze bakarda hamile kalirsin
hepimiz bu yollardan gectik ozellikle biz kac kapidan gectik ve sonuc alamadik ,ilk tup bebegimle hamile kaldim darisi insallah sana ve isteyen herkese dort gozle bekliyoruz:KK34::KK71:

ne guzel boyle hamile arkadaslar duyunca cok mutlu oluyorum gozun aydin arkadasim Allah bebegini kucagina almayida nasip etsin insallah. Ikimizde ayni yilda evlenmisiz ben hala tedavi gormeye devam ediyorum inaniyorumki birgun benimde olacak. saglicakla kal.
ayni sene evlenmisiz insallah ayni senede hamile kalmis oluruz,2011 bize ugurlu geldi insallah sanada ugur getirir canim ,sonuna kadar ugras bak gor birgun bende hamileyim diceksin ve en kisa zamanda umut ediyorum ben
guzel dileklerin iyi cok tesekkur ederim insallah darisi sana ve bebek ozlemi ceken herkese :KK71:

rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım tebrik ediyorum tekrarrr :KK16: :KK16: :KK16: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:
cok tesekkur ederim canim insallah :KK71:

canimm gozun aydin..soluksuz okudum hikayeni..darisida benim basima insallah..inan cok ama coks evindim..Rabbim tamamina erdirsin...
soluksuz okudugun icin merci :) baya uzun bir yazi oldu ,okadar cok sey yasaninca en kisaltilmis hali bu oluyor :) hatta tekrar tekrar okuyorum bazi yerleri silim diye ama bastan sona yazimki ,benim yazilarim cok kisiye umut olur
darisi insallah sana inan cok isterim bunuvede tum isteyen herkese:KK71:

canm zor günler geçirmişsn ama geride kalmdı inşlh
Rabbim sağlıklı bi gebelik geçirmeni ve sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşlhh:KK49:
amin canim insallah cok tesekkur ederim guzel mesajin icin:KK71:

gozunuz aydin tebrik ederim. Allah saglikla huzurla kucaginiza aldiginiz gunleri de gostersin Insallah.
:nazar: :KK49: :KK19: :KK64:
tesekkur ederim canim insallah Rabbim nasip eder :KK71:

canım seninle eğer hatırlarsan ilk sohbet odasında tanışmıştık ben o zmanadan sana hep olacağına dair olumlu düşünmeni söylemiştim ve oldu çok şükür allahım tamamına erdirsin inşallah canım yukarıda aşılama oldum demişsinya e aaşılama için sperm olması lazım o zaman sperm varmıydıki
evet canim hatirladim hatirlamazmiyim ,tabi bunu karsilikli soyledim, bende umut ediyorum hep insallah sende birgun hamile olcaksin ,bunu cani gonulden istiyorum bilirsin kimlere sevindim kimlere uzulduk neler geldi gecti ,insallah rabbim seninde yuzunu guldursun
asilama yazisini yanlis yazmisim :) ve hemen duzelttim
yumurta uyarici igneler kullandim sonrasinda catlatma ignesi vuruldum ve onunlada olmadi cunku sorun esimdeymis
rabbim en kisa zamanda sanada nasip etsin insallah :KK71:

canım benim tekrardan tebrik ediyorum seni allahım tamamına erdirsin darısı benimde başıma inşallahhhhhh
insallah canimya bunu cok istiyorum insallah darisi sana ve isteyen bekleyen herkese olsun
ayrica cok cok tesekkur ettim dort gozle sizleri beklicem :KK71:

cnm tekrar tebrik ederim. yazını bir solukta okudum. alllaha şükür güzel sonla bitiyor:)) bende ulun bey sayesinde hamileyim haftaya keseyi görmeye gidicem allah hepimizin kucaklarını bebişlerle doldursun inşallah
tesekkur ederim canim okudugun icin ,seninde gozun aydin olsun Ulun bey cok iyi dalinda iyi bir doktor ayniymis doktorumuz ve hamile kaldik ,rabbim sennde kucagina almayi nasip etsin insallah
amin canim Allahim isteyen herkese nasip etsin bu guzel duyguyu:KK71:

Allah tamamina erdirsin.. Allah Anali babali buyutmek nasip etsin canim..
amin canm cok tesekkur ederim insallah :KK71:

gözün aydın canım, rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin....
tesekkur ettim canim insallah Rabbim saglicakla kucagima almayi nasip eder:KK71:

azodan dönen bir çift olarak nasıl sevindiğimi anlatamam:KK66: :KK66: ::KK64::KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66:. rabbim tüm azoluları sağlıklı ve hayırlı bebişlerle müjdelesin.
amin canim amin insallah Allahim herkese nasip etsin
cok tesekkur ederim guzel mesajin icin :KK71:

Arkadaşlar gözünüz aydın RABBİM tamamına erdirisni sağ salim meleklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.
insallah canim cok tesekkur ederim :KK71:

hayırlı uğurlu olsunnnn, uzun bir savaş sonrası tebrikler.... 9 ayı sağlıkla doldur inşallah... darısı hepimizin başınaaaaaaaaaaaaa :KK66:
insallah canim benim darisi sana ve herkese olsun
cok tesekkur ederim:KK71:

sempatik canım tekrar gözün aydın olsun rabbim bizlerede nasip etsin inşallah bende suan senin yaptıgın gibi yapmayı cok isterdim allahım sonuna ulaştırsın bizede nasip etsin
insallah canim sende benim yaptigim seyi en kisa zamanda yaparsin buna umud ediyorum
guzel dilegin icin cok tesekkur ederim darisi sana ve tum isteyen herkese:KK71:

Allah tamamına erdirsin inşaAllah:nazar::nazar:
tesekkur ederim insallah ablacim saolasin:KK71:

uzun yazıları okumaktan her zamna sıkılırım fakat okadar ilgimi çekti meRakla okudum hayırlı olsun canım benim o kadar duygulandım kii bende yeni evliiyim çocuk istiyorum fakat pko olduğum için hep korkuyorum allah banada inşallah nasip edr sizin adınıza çok mutlu oldum sağlıklı ve hayırlı bir bebek dünyaya getirirsinizz inşallah
canim benim okudugun icin cok merci:KK34:
yaziyi yazarken biliyordum cok kisi yazi uzun okumadan gecer ama inan o yazninin icinde cok sey oluyor, bos yazi degil
ozellikle tup bebek soz konusu olunca dedim birilerine umut olur belki yazim
bazi yerleri kisaltim dedim ama olmuyoor :) insallah okuyan okur
guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim Rabbim en kisa zamanda sanada versin insallah :KK71:

çok ama çok tebrik ederim. Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip eder inşallah...

:nazar:
insallah canim cok tesekkur ederim guzel mesajin icin :KK71:

sempatıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk canım kardesımmmmmm senın yazılarını okumustum demekkı sende mutlu sona erdın hamdolsunnnn canımmmmmmmmmm:KK64::KK64::KK64:allahım kucagınada almayı nasıp etsınnnn canımmmmmmmm
tesekkur ederiù kardesim benim guzel dileklerin icin
insallah darisi sana olsun ve herkese:KK71:

sempatiğim yazını yeni okudum ve çokkk sevindim ilk defa bu kadar uzun yazı okumak hoşuma gitti allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin çok dikkat et bundan sonra kendine tekrardan tebrikler
canim benimya cok tesekkur ederim okudugun icin ve guzel dileklerin icin
seninlede uzun zamandir gorusemedik sen nasilsin:KK71:

Rabbim sağlıkla kucağınıza almanızı nasip eder inşallah.:emir_bebek: Bizden dualarınızı eksik etmeyin.
tesekkur ederim canim insallah Rabbim kucagimizada almayi nasip eder
dualerim sizlerde insallah en kisa zamanda sizinde guzel haberinizi beklicem:KK71:

Canım o kadar çok sevindimki anlatamam seni buradan çok takip ettim yemek tariflerinden de çok yakından tanıyorum çok mutlu oldum darısı tüm isteyenlerin başına inş. hepimizin tedavisi mutlu sonuçlanır.

Canim benim her actigin konuda yaziyorum cok sevindim senin adina tekraryazayim dedim Allahim tamamina erdirsin bebisim ...sormak istedigin bisey olursa beni nasil bulacagini biliyorsun....

Canımm benimm, gözlerim dolu dolu okudum.. Hayırlı uğurlu olsun inşallah.. Sağlıkla kucağına almayı, doya doya öpüp koklamayı nasip etsin Allahım sana.. Çok sevindim adınıza, seninki gibi daha nice müjdeler duyarız inşallah.. Darısı bütün evlat sahibi olmak isteyenlerin başına..

Dun test sonucumuzu aldik kostum geldim buraya :):KK64:
senelerdir bu gunu bekliyordum ah bir olsada bende hamileyim diye konu acayim diye:KK19:
ve bizim hikayemize gelirsek ,simdi arkaniza yaslanin bastan sona kadar ben yazim siz okuyun cunku baya uzun bir yazi olcak insallah zorlanmadan okursunuz :):KK71:

Biz 2002'de evlendik yani 9 seneye yaklastik, ben suan Fransada yasiyorum ,Turkiyede buyudum
evlendim 2 sene kadar buraya gelmedim bu zaman surecinde tabi cocuk istemedik
2004'te buraya geldim dedim ilk sene cocuk istemiyorum ortama alismam gerek derken 1 senede oyle gecti
sonrasinda benim prolactin hormonum yuksek ciktigi icin doktora gidiyordum,ilac kullaniyorum dusuyor sonra tekrar yukseliyordu, bu tedavi surecind doktorum cocuk istiyomusun diye sordu bende dedim yok Turkiye'ye izine gitcem insallah gelince dedim:)
bu tedavim izin falan derken gecti yine 1 sene
artik cocuk istemeye basladik olmuyordu doktora benim prolactinden dolayi gittigim icin hep benim uzerimde tedavi goruldu ilac kullandim olmadi ,yumurta uyarici igneler kullandi sonra catlatma ignesi vuruldum yine olmadi
bu siteye uye olali 4 sene oldu saolsun burdaki arkadaslarim beni uyardilar doktorun senden neden esin icin test istemedi hadi sorun ondaysa seni bosuna tedavi ediyorsa dediler ve gittigimde doktoruma dedim neden esim icin test vermediniz belkide sorun onda olabilir dedim, oda aa ben size verdim zannediyodum vermemismiyim dedi ve spermogram testi verdi yaptirdik sonucu ogrenmek icin doktora gittik ,kagidi aldi geldi sonuca bi bakti kendisinin yuzu degisti bende hemen anladim problem oldugunu ve ne oldu dedim esininin spermi 0 cikti demesinmi , ben orda sok sok :KK53:oldum esim geldi sonra onada soyledi artik panikledik ne yapcaz etcez biz sorun var diyorduk ama bukadar buyuk beklemiyorduk:KK50:
bu konuda eve kendimi zor attigim gun panikledim ne yapcaz ne etcez actigim konu belki hatirlarsiniz ve konuyu 2008 de acmiisim

http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...nasil-yukseltebiliriz-lutfen-yardim-edin.html

doktor dedi 1 tane olsaydi hemen tup bebek yapardim ama hic yok ee ne yapcaz simdi dedi esim sigarayi birak ben size tekrar bir daha test verim bakalim ayni cikarsa ondan sonrasina bakariz dedi ve onun sonucta koskoca bir 0 cikti derken benim tedavi surec esimin testler sonuclar yine surdumu 1 sene,zaman okadar hizli geciyorki suan yazarken daha iyi anliyorum neler atlatmisiz:KK31:
daha sonra doktor bizi Pariste bir tup bebek merkezine gonderdi randovumuzu aldik gittik ,ilk olak jinekolog doktorla gorustuk o birsuru benim icin testler verdi 2 gun sonra icinde esimin randovusu vardi urolog'dan gorusmeye yanliz gitti ben gitmemistim ve geldiki yuzu dusmus ee ne oldu ne dedi iste dedi senin ameliyatini (mikro tese) ben yapamam yaparsam sperm bulamam belki sakat kalma ihtimalin olur ee sebeb ne ,esim anne karnindayken annesi bir hastalik gecirmis oyuzden olmus
artik esimde orayi oylece birakti geldi tum dosylar kagitlar kaldi:KK50:
bu haberi ben duyar duymaz yine bilgisayar basinda kos arastirmaya ne kadar urolog doktor, tup bebek merkezleri varsa mail attim hepsinin genel cevabi ise biz bu durumda kesinlikle mikrootese oneriyoruz iste gelin merkezimize goruselim dediler
daha sonra biz yine netten arastirmayla parisin en buyuk urologlar baskanindan randovu aldik gittik gorusmeye oda sonuclara bakti iste sigara birak soyle yap boyle yap belki yukselme olabilir
ameliyat diyoruz bir cevap alamiyoruz yani adam istemiyor bizi basindan savmak istiyor gibi davraniyordu, sonrasinda kendisi dedi ben sizin yerinizde olsam burda hic vakit kaybetmem dogrudan Turkiye'de tedaviye giderim cunku orda gercekten cok ilerledi tup bebek konusu dedi
hatta gideceginiz doktorun ingilizcesi varsa ben ozel acip konusayim dedi uzun lafin kisasi ordanda ciktikmi boynu bukuk:KK50:
artik kesin Turkiye olcakti ama neresi hangi hastane onun arastirmasina basladim ,tabi esim ben hemen gidemem bikac ay gecmesi lazim dedi kendi islerinden dolayi
bende dedim mademki bikac ay gitmicez bos durmayalim ilac tedavisi gorelim ve bu arada unuttugum neler uyguladim neler,ari sutu-poleni,keci boynuzu kuru,bikisel ilaclar hemde kac cesit yine sonuc hep 0 di
en son ilac tedavisine karar verdik ve turkiyede 0 spermle ilac tedavvisi uygulayan yanlis olmasin sanirim tek doktor Kaan Aydos artik onunla mail yoluyla ilac tedavisi gormeye basladik
o bize diyor su ilaci orda bulun su kadar zamanda kullanin test yaptirin bana yazin
neyse biz bir ilac buluyoruz zar zor kulliyor digerini bulmaya ara veriliyor,cunku ecazneler vermiyor
aile doktorumuza yazdiriyoruz eczane diyor yok illaki bu ilaci vermemiz icin illaki bir urolog yazmasi gerek ,sonrasinda almanyadan bulduk ilac tabi alip kullanalim derken bi ara veriyoruz buluyoruz kullaniyoruz,bulamayinca kaliyor tedaviyi tam uygulayamadik yurt disinda oldugumuzdan dolayi
onuda biraktikmi oylece, artik esim sinir kupu oldu bu kadar seyden bende dedim en iyisi bukadar ugrasmayalim direk gidip mikrotese yaptiralim ve artik karar verdikki dokdorumuz kesinlikle Emre Bakircioglu olmaliydi,cogunuz bilirsinizki dalinda uzaman bir doktor ve Bahceci Umut Tup Bebek Merkeziyle gorustum benim doktorum Ulun Ulugdu esiminki ise Emre beydi tedaviye baslamadan adetim duzenli olsun diye ilac kullandi ve tam randovu gunumuzde adetim baslamisti artik dedik hadi hayirli olur insallah bizim icin basladik tedaviye
ilk olarak ben tedvi gordum igneler falan 10 gun kadar igne vuruldum ben hazirdim ve esimi ameliyat gunu belli oldu ondan sperm bulunursa yola devam bulunmazsa yine boynunu buk:KK59: (alismistik artik)
ameliyat gunu geldi catti esimi aldilar 1 saat gecti yok daha dedim niye uzun surdu kesin bulamadilar ugrastilar
cunku doktor bir tarafta bulamazsam digerine bakicam dedi aklima takildi artik ben dort dolaniyorum :) ve sonrasinda esim cikti ayilmis gittim yanina tabi sonuc belli degil ,belli olur olmaz beni alcaklardi yumurta toplama icin
sonrasinda Emre bey gekldi esimin yanina nasilsin iyimisin artik ben catladim eeeesonuc ne oldu
oda dedi arkadaslar baktilar sag tarafta hic bulamadim sol tarafi suan inceliyolar ama tabi bazen bir tarfta bulamazsa digerinde bulunabiliyor dedi ama ben oturdum umudumu kestim dedim bir tarafta bulunmamissa digerinde bulunur ,esim bana bakiyor yokya bulunmustur ,bosuna gelmedik hic bilmedigimiz gormedigimiz Istanbula
ve hemsire geldi bana demesinmi hadi hazirlan seni aliyoruzz:KK66::KK64: oleyy dedim bulundumu evet dedi hadi hazirlan artik benim yumurtalar toplandi tam 7 tane ve en en en onemli gunumuzu sevincle bitirdik sukur rabbime sperm bulundu keske hic Fransada ugrasmadan dogrudan gelseymisiz can ulkemize ama tabi herseyde hayir vardi gec olsun guc olmasin dyorum her zaman
sonrasinda 7embriyodan 4 iyi 3 kaliteli emriyo oldu ve artik hayirlisiyla transferimizde gerceklesti
esimden cok fazla sperm bulunmustu kalanlari dondurdular
bizde tedavimizi bitirdik igneler ilaclar aldik ve Fransaya donduk
tam 12 gundur evde yatiyorum, ise baslamam gerekliydi ama izin aldi m yattim,sadece felaket karnimda sislik var nefes alamiyor gibiyim sanci oluyor sanirim gaz var karnimda
ve transferin 12. gunu testimizi yaptirdik aksam belli olur dediler biz duramadik labaratuari bi aradikki kadin pozitif:KK66: dedi artik bir sevinc :KK52:sormayin aksamda kagidi aldik elimize
bir anda Fransa,Almanya,Turkiye tabi burdan herkes duydu dunyaya duyurduk:KK9:
degerimiz 165,9 cikti Turkiye'yi hastaneyi aradim mujdeyi verdim ve degerin gayet iyi oldugunu soylediler
yine 15 gun boyunca ilaclara ignelere devam ve 15 gun sonrasinda doktorumuza gitcez

ve arkadaslar okadar uzun yazdimki biliyorum hatta bu yazdiklarim en en ozetiydi arada neler yasandi
sonucta geldik mutlu sona Alahim hepinize,butun bebek isteyen yolunu ozleyen herkese nasip etsin
hepiniz tek tek dualarimdasiniz insallah birgun sizinde halayinizi cekecez burda
buraya uye oldugum zamandan beri nelere sahit olmadik ne sevincler yasayip ,ne mujdeler ne mucizler gordum darisi tum tum isteyen herkese diyorum

gözlerim dola dola okudummm.cnm allah kucağına almayıda nasip etsinnn.bizlere dua etttt

X