Sizce bende mi sorun var

Size attığım videoları izleyin
Teşekkür ederim. Bu tür videolar izliyorum zaten ama bunları da dikkate alacağım.
Size attığım videoları izleyin

Evet o niyetle söyledi zaten. Bunu biliyorum ama sizce de bir öğrencisi için detay vermesi doğru mu? Belki ne var bunda dersiniz ama sadece bu konu değil bunda patladım sadece. Yani günde bir kere konuşmak hocam ders çıkışı geleyim mi yanınıza demeleri eşimin de işi gereği olumlu bakması canımı sıktı. Herşeyden öte eşim geçen gün şaka adı altında bana bir video gönderdi erkekler kendilerinden 7 yaş küçük kadınlarla evlenirse ömürleri uzuyor diye bir video gönderdi. Yani ne alaka tepkimi gösterdim ama bazı şeylere doluyum

Böyle biri oldugunu biliyordun yani.
Hayır bilmiyordum. Biz üniversite de sevgili değildik sadece merhaba deyip geçiyorduk. Tanımıyorduk birbirimizi. 3 yıl sonra da pandemi de karşılaştık ve pandemi den dolayı görüşemedik bile sadece telefonla iletişim kurduk yani bilmiyordum

ayy adam hiçbir şey dememiş ayrıntı mı oluyormuş bu ben de öyleyim

Küçümseyici mi gördüm sizce? Dışarıda garsona teşekkür ettim diye bana gereksiz iletişim kurma diyen eşime bende öğrencisi için gereksiz iletişim kurma dedim.bu küçümseme mi sizce?

Esinizin yaptigina kisi kendinden bilirmis isi denir.

Benim eşim de ayrıntılı konuşur. Ben de sadece sonucu söylerim. O beni anlamaz genelde, ben de onun konuşmalarını gereksiz bulurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…