Sizce bende mi bir sorun var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen onu arkadaş olarak görmüşsün, o seni rakip. Karakteri oturmamış kıskanç bir kız bu. Arkadaş, arkadaşını yüceltir, takdir eder, güç verir. Düştüğünde kaldırır, geçecek der. Seninki tam tersini yapıyor. Sana sıkıntı yaratıyor, başarısız olduğunu hissettiriyor. Uzaklaş.

Yok ben bu arkadaşımdan dertliyim esasında. Erkek arkadaşımla da hiç kavgam bile olmadı. Ben kendi bölümümde de gayet mutluyum yatay geçiş özelde tıp da okuyabilirdim, bu konuyu da ikinci açışım çünkü öncekinde sorunun aslında genel olarak bu arkadaşım olduğunu anladım. Şehir aklımda bile değil ben öyle olsa onun hakkında tekrar bi konu açardım. Erkek arkadaşımla aramda en ufak bir şey bile olmuyor ki dertli olayım. Bana hep saygılı yaklaşan hoşgörülü birisi. Yani tahmininize pek katılmayacağımı söylemeliyim. Demek istediğimi anlatamadım sanırım

Son düzenleme:
Ki cevap da veriyordum, ama kız gülerek söyleyince problem çıkaran ben olmak istemiyordum. Hem de bunları yaparken bana bir sürü iyilik hediye alıyor, insan bi öyle bi böyle yapınca kendini sorguluyor, sorun tamamen bu

İşte garip olanı bazen de çok başarılı biri olacağımı, çok iyi yaptığımı, her zaman gıyabımde beni övdüğünü de söylüyor. Safi kötü olsa kafam karışmazdı

Evet doğru diyorsunuz ama bunları yaparken iyi de görünmek için çok çeşitli şeyler yapıyor bu arkadaşım, ben seviyorum da pahalı makyaj malzemeleri alıveriyor bir anda, tiyatroya iki gilet almış benim için, insan kötü davrandığı birine bunları da yapmaz diyorum

Ki karşılık da veriyorum, zaten takıldığımı da söylüyorum, ki burası anonim nir yer sevmesem sevmiyorum derim okuduğum yeri, arkadaşımın sürekli bana bunu söylemesi bende acaba uyandırıyor aslında ferdim bu, sadece okul meselesi de değil oradan açıldı diye ona takıldığım sanılıyor ama aslında fevrice beni düşünmemesi

Unıversıte etıket olsada bence gerçekten İstanbul Ankara Ve İzmirde okumuyorsan Katu vs ayrı tabi ama bazı bölümleri nerde okudugunun önemi yok. Kız saçma biri hala neden hayatında anlamadım.

Kusura bakmayın ama her lafı edip sizi bir yerlere sokup sokup cikariyorsa ( terbiyeli yazdım)
Arkasından iki pahalı makyaja,Bir bilete tav olup onca söylediği şeyleri yutup görüşmeye devam ediyorsanız lütfen kusura bakmayın sizin karakterde büyük bir sorun var,ben sizin gibi biriyle arkadaş olmazdım,ben bir duruşu,hayat görüşü ve sınırları olan insanları çok severim ve sizde bunu göremiyorum

Basliga ithafen yaziyorum. Evet sende sorun var. Seni surekli ezen, uzerinden ego tatmini yapan, mutlulugunu onemsemeyen bir insana illa kendimi sevdircem arkdaslik edicem diye diretiyorsun. Engelle sil her yerden napiyorsa yapsin.

Ya hayır para gibi bir şeyden dolayı tabii ki beraber olmuyorum, ne kadar önyargılı yaklaşıyorsunuz, bu arkadaşım safi kötü olsa görüşmeyi bırakırım ama sürekli beni ne kadar sevdiğini, gurur duyduğunu da ekliyor bunları söylerken, bu ikilemde ne yapmamı gerektiğini bilmediğimden fikir danıştım, karakterime laf etme hakkınız yok, unutmayın ki benim de hayatımda öyle görmüş geçirmiş bir tecrübem yok, iyi yönünden bakmaya çalışıp affetmeye çalışıyorum, yanlış ama sadece fikir danıştım, karaktersiz damgası yiyecek ne yaptım ki

Basliga ithafen yaziyorum. Evet sende sorun var. Seni surekli ezen, uzerinden ego tatmini yapan, mutlulugunu onemsemeyen bir insana illa kendimi sevdircem arkdaslik edicem diye diretiyorsun. Engelle sil her yerden napiyorsa yapsin.
Haklısınız, daha önce bunu yaptım bu arkadaşıma, evime kadar çiçeklerle geldi, barışmadım fake hesaplardan yazdı, ama görüyorum ki ben o zaman bile bunu affetmemişim

Unıversıte etıket olsada bence gerçekten İstanbul Ankara Ve İzmirde okumuyorsan Katu vs ayrı tabi ama bazı bölümleri nerde okudugunun önemi yok. Kız saçma biri hala neden hayatında anlamadım.
Zaten ben de benim üniversite çok iyi demiyorum ki. Mecbur kaldım gittim derim hep. Ama tabi üzerine elli ton laf edilince üzülüyor insan

Sevgiliniz sürekli sizi aşağilasa, dayak atsa,okulunuzu ailenizi eleştirse,sonra çiçek alıp gelse,yemeye çıkarsa,çok sevdiğini söylese bu sizi sevdiğini gösterir mi??? Yoksa el altında tuttuğu,ne yaparsa yapsın bırakıp gitmeyeceğini düşündüğü,ezmekten zevk aldığı, egosunu tatmin ettiği öylesine bir gibi mi görür.İster aşk ister dostluk, ilişkide yazılı olmayan kurallar vardır,bunun dışına çıktığınızda herkes sizi bizim gördüğümüz gibi görür.Uzgunum kime bunu anlatsaniz ama sonunda bana hediye alıyor derseniz, dönüp size bir bakar ve aklından bunu gecirir........

Bakın doğru diyorsunuz ama ben karaktersiz kötü biri değilim, öyle olsa buraya böyle şeyler de yazmam evet haklısınız, sınırlarımı çizmeye de çalışıyorum elimden geldiğince. Ve arkadaşım bana 3 gün cevap vermemesinin sebebini kimseye cevap vermemesi olarak açıkladı, ssler attı hatta, ben de yine kızdım, sonunda da kızın mutsuz alanına saygı duymuyor olarak göründüm. İnsan me kadar kötü olursa oksun cevap vermeli yanlış mıyım

Haklısınız, daha önce bunu yaptım bu arkadaşıma, evime kadar çiçeklerle geldi, barışmadım fake hesaplardan yazdı, ama görüyorum ki ben o zaman bile bunu affetmemişim
Gorusmeyi kesin kafami dinlemeye ihtiyacım var diyin ısrar etse de aynı davranın bakin bakalim size hala iyi niyetle geliyor.mu? Bence sizden baska onu dinleyen ya da anlamaya calisan yok o yüzden

Mezuna kalmak psikolojiyi çok etkiliyor e arkadaşın da defalarca mezuna kalmış tıp geldiği halde. Bu durum sana karşı tavırlarını etkiliyor ama senin kaçırdığın şey bunlar senin sorunun değil. Arkadaşının baskıcı bir ailesi olması sürekli aynı sınav temposunda olması kendi tercihlerinin sonucu. Bundan kaynaklı sinirini hırsını sana yansıtamaz. Burada sınırını çizememişsin. Enerjini çeken insanları hayatında tutma. Çok içinde kaldıysa yüzleş içindekileri söyle yoluna bak yok o bundan da anlamaz diyorsan sessizce uzaklaş

Kuzu bunları diğer konuya da yazdık. Böyle kişilerle arkadaşlık etme. Arkadaşlar gelip geçici. Hele ki seni aşağı çekmeye çalışan kimseyi hayatında tutma. Illa kötü bir şey yapmasına da gerek yok, artık uyumlu değilseniz herkes kendi yoluna bakar. Lisede başkasıyla yakın olursun, üniversitede başkasıyla, iş hayatında başkasıyla, taşınınca başkasıyla vs. Hayatın akışına güven sen.

Gorusmeyi kesin kafami dinlemeye ihtiyacım var diyin ısrar etse de aynı davranın bakin bakalim size hala iyi niyetle geliyor.mu? Bence sizden baska onu dinleyen ya da anlamaya calisan yok o yüzden
İnanın bilmiyorum, ben görüşmeyi kessem bana böyle davranır mı onu bile bilmiyorum, geçen sene eski sevgilimle ayrılmamla dalga geçmesi üzerine kendisini her yerden engelledim, 4-5 ay konuşmadım da , artık yalvaracak durumda olduğu için bi şans daha verdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…