Sizce bebek için ideal zaman ne zamandır?

Sürekli Allah diyorsunuz en riskli yöntemlerle korunuyorsunuz sonrada dertleniyorsunuz tevekkül edin dertlenmeyin

Eşim normalde supriz yapar çiçek alır sevgililer gününü doğum gününü evlilik yıldönümü hicbir kutlamayı unutmaz durduk yere eve gelirim pasta mumlar supriz yapan biri. Hediye olarak araba alan biri

Esinizle kavgalarinizdan falan bahsetmistiniz yaz ayından hatirladim baktim..bu kadar iyi adam hediye araba alan adam neden cocuk yaptirmak istemiyor acaba.. hic dusundunuzmu. anlasamadiginiz icinmi..yaslarinizda cok kucuk 24 daha erkenmi diyor acaba esiniz cocuk icin

Kocamdan korkuyorum ,eğer hamile kalırsam nasıl tepki vereceğini bilmiyorum diyor .Ne istediğini anlamadımki
Şuraya yorum yazan kimse anlamadı emin ol kocamdan korkuyorum diyor neden korkuyorsun denilince evimin içini sen mi bileceksin korkmuyorum iki satır yazıyla analiz yapmayın filanlar havada uçuşuyor ilginç cidden:))

Şuraya yorum yazan kimse anlamadı emin ol kocamdan korkuyorum diyor neden korkuyorsun denilince evimin içini sen mi bileceksin korkmuyorum iki satır yazıyla analiz yapmayın filanlar havada uçuşuyor ilginç cidden:))

kocasına olan öfkesini bizden çıkarıp ,stres atmaya gelmiş

Vajina yıkama korunma yontemi değildir. Sperm vajinanın içine giriyor yani iyice parmagını falan sokman lazım sanırsam
Ayrıca kocandan korkma korkacaksan o işi yapma. Babalığa hazır değildir erkekler biz kadınlar gibi olmuyor.

Ukalalıkta son nokta.nerenin prensesisiniz.arabalarr birikmiş paralaar lar lar lar. Uçuşta üye. Özel iyi bir hastanede doğum ve aylık sabit bi gelir yeterli

Ahahah ne demek istediginizi anliyorum ama cok ucmussunuz yahu bu kadar hesap kitaba kalsa bu is insanligin sonu gelir

int.te basit bir araştırma yapınca çıkıyor, prezervatif varken neden bu tür yöntemler anlamış değilim.
hem düzgün korunmayıp hem çocuk olunca aldıralım diyen kocaya da iyi bir ayar çekmek lazım bence.
vajinal duş sizin sağlığınız için çok sakıncalı
------

Cinsel ilişki sonrası vajinal duş almak, kadınların çok sık kullandığı bir yöntemdir. Bu iki nedenle yapılmaktadır. Bunlardan birincisi, vajinayı yıkayarak spermleri uzaklaştırmak ve gebelikten korunmak düşüncesidir. İkinci neden ise, eğer partnerinden bir şey bulaşma ihtimali varsa, bunu engellemektir. Vajinal duş, bu iki işi de kesinlikle başaramaz. Çünkü spermler zaten çok hareketli oldukları için, bir kez boşalma gerçekleştikten sonra onlar içeriye doğru yolculuklarına çoktan başlamış olurlar. Vajinayı yıkayarak hamilelikten korunmak çok çok küçük bir ihtimaldir. Bu nedenle, vajinal duş kadını hamilelikten korumaz. Enfeksiyon kapma ihtimaline karşı vajinanın yıkanması durumunda da başarı sağlamak çok kolay değildir. Çünkü enfeksiyon yapacak bakteriler, virüsler ya da diğer mikroplar suyla yıkanarak giderilemez. Vajina içini yıkamanın temizlik açısından hiçbir yararı olmadığı gibi zarar bile verebilir. Bu nedenle vajinal duş denilen vajina içini yıkamak, hiçbir şekilde önerilmez. Eğer kadın enfeksiyon ya da gebelikten korunmak istiyorsa, prezervatif gibi çok daha çağdaş yöntemler vardır. Ve kadını her iki durumdan da korur.

Yıkama ve geri çekilmeyi korunma sanan kocanıza eğer hamileyseniz ne diyeceğinizi mi düşünüyorsunuz?
" Allah Allah o kadar da yıkadım ama nasıl oldu bu mucize anlamadım" diyin. Paşanız bu kadar korkuyosa bi zahmet korunsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…