Sizce bebek için ideal zaman ne zamandır?

Öncelikle Allah gönlünüze göre versin hayırlısını inşallah Evet çok doğru söylediklerinize katılıyorum ve konuşacağım eşimle

Niye korkuyorsunuz onu anlamadım ,istemiyorsa dikkat edecek kişi kendisi birde bebek olursa aldırırız demiş daha önceki bir şüphenizde, nasıl bu kadar vicdansız olabiliyor

heyecanlimisin ?? Bence heyecan degil bu korkuyorsun ya hamileysem ya eşim Kizarsa diye ... zaten böyle düşündüğün bi adamdanda mümkünse çocuk yapma ...
Ay pardon canım ya sen daha iyi bilirsin benim heyecanlı mıyım yoksa korkuyor muyum diye Allah aşkına arkadaşım eşimi tanımıyorsun burda yazdığım 2 satır yazıdan adamın günahını alma boşver

Konuyu baştan sona okudum. Eşin kibirli bir insan ve cocuk istemiyor olunca da degismicek sen dogurdun sen bak bile diyebilir cunku istemiyor bu anlatim tarzindan o anlaşılıyor
Ha esin eger cok verici yardimsever sana destek olacaksa madem,sende esim korkulcak bir insan degil demissin ya,bence korkulcak bir insan,direkt olursa aldırırız dedigi icin vicdanı olmayandan korkarim çünkü ben. O zaman bahsettigin gibi bir hamilelik durumunda soz hakkı yok. Tam korunmadik oldu dersin. Yıkamak vajina ph ini bozan birsey bu arada. Ayrica senin yerinde olsam cocuk yapmazdim nisanda mayista 2 sene boyunca o istemedi diye yapmadiniz dunya onun etrafinda dönmüyor sen ona lutufta mi buluncaksin yani cocuk dogurarak. Oda sonra soranlara ben 2 sene boyunca istemedim sonra istedim diyemi anlatacak. Ona bu egoyu mutlulugu yasatmazdım (sahsi fikrim)

6-7 ay sonrası gebelik planlıyormuşsunuz zaten. Eşiniz niye tepki versin ki? Korkulacak birşey yok.
Ancak vajinal duş pH dengesini bozar ve enfeksiyon oluştuysa bunu tüplere doğru ilerletir. Bu nedenle ileride farklı sorunlardan ötürü hamile kalamayabilirsiniz.
Bunca zaman sadece vajinal duş ile korunduysanız ve düzenli adet gören ovulason gününde ilişkiye giren bir çift iseniz doktora muayene olmanız uygun olur. Üç ay önce folik asit takviyesi kan tahlili ve muayene yaptırın. Hayırlısı olsun.

yavrum neden korkuyorsun ozaman çocuğun olsa bile babası olacaksa ne diye korkuyorsun :) hem korkuyorum nasıl soylicem diyorsun hem heyecanlıyım diyorsun değişik değişik cevaplar veriyorsun karar ver .....

Niye korkuyorsunuz onu anlamadım ,istemiyorsa dikkat edecek kişi kendisi birde bebek olursa aldırırız demiş daha önceki bir şüphenizde, nasıl bu kadar vicdansız olabiliyor
Çünkü boşanacaktık evlilik ilk zamanlar çok zorlamıştı bizi. Dediğim gibi laf arasında söylemişti gerçekten öyle bişey olsaydı bunu dile getirmezdi. Üzerinden neredeyse 2 yıl geçti herşey çok değişti

yavrum neden korkuyorsun ozaman çocuğun olsa bile babası olacaksa ne diye korkuyorsun :) hem korkuyorum nasıl soylicem diyorsun hem heyecanlıyım diyorsun değişik değişik cevaplar veriyorsun karar ver .....
Yazdım ya kaç kere yorumlara da konuya da neden korktuğumu heyecanlıyım evet eğer öyle birşey varsa diye içime heyecan oluyor bir yandan da eşim ya şoka girip beni kırcak birşey söylerse diye korkuyorum

Geri çekilme yöntemi vajinal duş bunlar asla korunma yöntemi değil
Eğer kilonuz güncel ise hamilelik için sakıncalı bi kilo bence önce bi doktora gidin kontrolden geçin

Eşinize gelince yıkadın mı yıkadın mı nedemek leğeni hazırda mı bekleticeksiniz çekil deyip oturun bigün leğenin içine sussun

Haklısın eşinin günahını almışım bak adam gayet iyi korkulacak birsey yok sende gerçekten çok heyecanlisin ..... zaten üstteki yazıyıda ben yazdım çok doğru haklısın ....

Teşekkür ederim canım bilgiler için. Daha önce doktora gittim hamilelikten şüphelendiğim zaman gebe olmadığım çıkmıştı. Doktor O sırada yumurtalıklarıma falan baktı testler falan yapıldı hamilelik icin bir sorun olmadığını söyledi, kist vs herhangi bir şey yokmuş çok şükür.

vajinal duş çok tehlikeli bu yontemi kullanmayin
bebek olursada esinizin huyunu en iyi siz bilirsiniz nasil anlatip ifade edecegini ancak kurtaj isine girmeyin eger esiniz istemezse o minicik caninda her bebek gibi sevinilerek beklenmeye hakki var

Eşin hamile kalmadan bu kadar korkuyorken ve sen de eşinin tepkisinden bu kadar çekiniyorken neden doğru düzgün bir korunma yöntemi kullanmıyorsunuz. 2 yıldır bir şekilde hamile kakmamışsın ama normalde bu yöntem hiç güvenli değil.
En doğru zaman ne zaman?
İkinizin de kendini hazır hissettiği zaman...

Ay Allah 'ta seni güldürsün kahkaha attım gittim doktora daha önce hamilelik için sakıncalı bir durum olmadığını söyledi doktorum

Biz de evlendikten 2 sene sonra falan çocuk sahibi oluruz diye karar vermiştik eşimle.

1,5 senelik evli iken hamile kaldığımı öğrendim. Kendisi yurt dışı iş seyahatinde idi. Geldi, yemek yedik vs... Free shop'tan istediğim bazı şeyler vardı. "Ben eşlik edemeyeceğim sana zira minik bir süprizimiz var" diyerek konuya girmiştim ki. Hey ki heyy. "aldıralım, daha erken, daha sen çocuksun (yaş 25) , ben daha sana doyamadım ki (yalana gel 4 sene flört+1,5 sene evlilik)" vs vs vs 2-3 gün bıkbıkladı durdu.

Sonuç: Baba kız beni yok sayıyorlar şimdi. (16 olmak üzere kızımız)... Sanırsın o doğur dedi de ben itiraz ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…