Sizce ailelerin bu tutumları karşısında ne yapmalıyız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gençleri niye oraya iteliyorsunuz ?
Ahdhshd

Ablacım kolunda Lana Marks çanta yoksa zenginlikten söz etmeyeceksin :))) hele hele babaya ait tarlaların parasını kendi paran bellemeyeceksin.
Evet bugünün şartlarında gelir seviyelerinin ortalaması düşünülünce 20 bin iyi para ama zengin için 20 bin komik bir meblağ, Ibiza'da dünyanın en pahalı restaurantları arasına girmiş bir yerde bir menüye 2-3 bin $ ödeyen birine 20 bin lirayla zengin edebiyatı yapsanız güler.

Lana Marks çanta markasını bile yeni öğrendim ajkdhjgahdd

Mune abla yazdığına göre konu gerçekmiş
Valla gerçek mi bilmiyorum ama gerçekse trajik, zira evlenmeden önce edinilen mallarda evlenince hak iddia edebileceğini sanan biri konu sahibesi, karşısındaki adam da ya gerçekten evlenince mallarda karısının söz hakkı olacağını sanan bir saf ya da kızı öyle düşünmesini sağlayarak tavlamış ama adamın babası bakmış oğlan ter dökmediği paraları yediriyor basmış sopayı:)) gerçek değilse de komik değildi çünkü 20 bin nedir zengin için ama gerçek zengin için, hele o hakaretler hiç hoş değildi, hakaretlere kızdım da konuya daldım zaten.

Abla inşallah yarısı atılmış bir konudur zira gerçekse acı bir olay. Kizce kendini baya birşey falan sanıyor yazık. İki taraftan bakınca acınacak halde

Bu devirde 20bin cidden anlamsız bir meblağ Şahin olmuş 40 bin

Lana Marks çanta markasını bile yeni öğrendim ajkdhjgahdd
Leydi Diana'nın kullandığı çantalar, ben de bilmiyordum da Di'yi seviyordum, ölünce çok üzülmüştüm, hayatıyla ilgili belgeselleri seyrederken denk gelmiştim, fakiriz biz anacım pazardan 20 liralık çanta alıyoruz eppeği suya banıyoruz, ayyy buralar hep fakir diyorlar kaçıyorlar
Ay tövbe estağfurullah valla siteye gelip de üstten üstten herkese hakaret edilince tepem atıyor.

Abla şimdiye kadar en pahalı çantam polo ile jacguline oldu.
Birisine 200 tl verdim diğerile 160 tl kjhjGDD.

Şu aralar kendisinin yokluğu daha da fazla hissediliyor rahmetlinin ....
in a world full of kardashians be diana diyorum daima

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…