siz olsanız ne yaparsınız?

mayi81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
46
0
42
ben 10 yıllık evliyim 2 tane oğlum var 16 yaşında evlendim eşimle aramızda 11 yaş fark var.birbirimize çok ama çok aşık olduk ve sonunda büyük zorluklara ramen kaçarak evlendik eşim çok avare sorumluksuz birisiydi eve geliş ve gidiş saatleri belli olmazdı hiç evlilik sorumluluğunu alamamıştı sonra bi oğlumuz oldu ve eşim eve hiç gelmemeye başladı neyse gene toparladık olayı biraz düzelmeye başladı oğlum 6 yaşına gelince ben gene hamile kaldım ve ir oğlumuz daha oldu amaeşim artık düzelmişti alkolü bırakmıştı eve bağlanmıştı neyse aradan 3 yıl geçti eşim kendini gene dağıttı bu arada işinde çok başarılı oldu üst düzey yönetici amabu seferde işyemekleri eve gelmemeler başladı yaptıgım bütün uyarılara rağmen eşim tamam diyor ama uygulamıyor ve ben çok yoruldum ayrılmak istiyorum ama yapamıyorum deli gibi seviyorum ben ne yapayı arkadaşlar siz olsanız ne yaparsınız bu devei güdermisiniz bu diyardan gidermisiniz ben çaresizim yardım edinklava:

Sevgili Mayi81, eşinizin zaman içinde çabaları olmuş. Yazdıklarınızdan gördüğüm kadarıyla, evi ve işi arasındaki dengeyi kuramamış son dönemde. Bu konuda bir evlilik danışmanına başvurarak yardım almanızı öneririm. FAydasını görürsünüz.
Sağlıkla,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…